Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fanousek? Bys mel dostat nejakej ešívment specialni od nich ty jo. Neni ti lito penez? Radsi to mrdni nekomu na kikstartr. Ne delej si samo co chces. Ja to jen proste nechapu *3*
  • nevim, otazka mi neprijde jako zvolani a i tak je to nazor ctenare i kdyz negativni, prijde mi fer mazat prispevky pouze na zaklade danych pravidel ktery ten muj nijak neporusoval.

    mazat to tu jak se zrovna zachce tomu volovi co u toho sedi mi prijde mimo, presedlal jsem uz davno na pcgamer, sice je to anglicky ale zase se clovek muze svobodne vyjadrit v diskuzich.

    na games choidm v podstate uz jen v praci kdyz uz fact neni co delat :D
  • Napsal jsem k recenzi na nejakou indie hru doslova toto "to games.cz opravdu recenzuje uz jen indie hry?" pote co bylo smazano to a nekolik prispevku tazajicich se cenzora o co mu sakra jde, rozhodl jsem se napsat polackovi.
    toto odepsal....
    Dobrý den,
    je nám jedno, jestli příspěvky v diskusích jsou směrem k naší práci pozitivní, nebo negativní. Řešíme pouze jejich kvalitu a relevanci. Zeptejte se sám sebe, čím je váš příspěvek přínosný pro ostatní čtenáře nebo edakci, jestli rozvíjí diskusi nebo jestli obsahuje nějakou přínosnou myšlenku. Podle mě nic z toho. Navíc se stačí podívat do výpisu recenzí a uvidíte, že recenzujeme všechny hry - nezávislé, AAA hry, i vámi zmíněné normální hry. A vzhledem k tomu, že hry nevytváříme, nemůžeme jaksi ovlivnit, v jakém období je kterých her na recenze více.

    Kdybyste svůj názor na indie hry vyjádřil nejenom zvoláním, ale podložil argumenty, proč bychom o indie hrách psát podle vás neměli atd., už byste přišel s něčím přínosným do debaty. Pak by nebyl důvod váš příspěvek skrývat a naopak bychom na něj mohli reagovat my z redakce i ostatní čtenáři.
    Zkrátka platí, že nemažeme kvalitní a přínosné příspěvky v diskusi bez ohledu na to, jestli nás někdo chválí, nebo má naopak připomínku. Mažeme jenom příspěvky, které jsou hloupé nebo bezobsažné. Ten váš spadal do druhé kategorie.
    Hezký den
    Petr
  • to me zajima. Pochlub se. O co slo.?? Ja o nich zadny iluze nemam. Polacek je naladovej- jak zenska. Druhej si porad hraje na moderatora a grygar?... no toho jednou uvidime nekde s trafikou v amnesty international. Chytne nejakou feministku a ta ho nazene delat karieru. Cokoli z nej leze je poplatny dobe. Kopiruje presne dnesni trendy. Ze?
    Bach je ok, toho mam rad. Ten plesatej co je sem tam parkrat za rok v klubu a jeste ten druhej s kym tam vetsinou je. Vetsinou jsou dvojka- kamosi. Jmena nevim. Davno by jste meli mit nekde seznam recenzentu a fotky. Sere mne ze bach uz skoro nepise a asi se nejvic venuje praci kolem misto psani.
  • Ja uz vic chodim na hrej. ti kluci jsou obycejni, takovy domactejsi to tam je. Jsou proste v poho a na nic si nehraji. Tady mam rad tu cernou a zlutou. Graficky je to proste moje gusto. To se povedlo- ale to se mi libilo vzdycky, to kluci prevzali. Jinak upravy webu co nedavno probehli jsou skoro na jednicku. To taky musim rict. Hrej to ma na prd.
  • ptal se te nekdo na neco. Ty si vsude. Mistni mazanek a vlezdoprdelista celyho games
  • a u videi, ktery ukazuji grafickou kvalitu hry by se to o cem mluvim nemelo stavat. Nemuzete nam nabizet kvalitu, kdyz uz jsem nucen divat se na smouly a delate ze vas reklamy neuzivi a buzerujete a somrate s adblokem? ¨¨¨Ten vas model je totalni nesmysl. Dle meho tento web vydelava slusny prachy a neni duvod nasazovat tyhle finticky. Ja adblock nevypnu. Tim, ze moje navstevy slouzi k vyjednavani o reklame, vam i timto pomaham. A hlavne na reklamy neklikam. spotrebitelsky silenstvi
  • co je to za modu udavat 1080p videa v rozliseni o neco malo vic jako sd. To nebylo full hd ani zdaleka. Uz mne to celkem stve. Da se rict, ze s full hd 23 monitorem jsem si pohorsil, kdyz to prezenu. Proste mam to vsechno kostickovatejsi, protoze maloktery videa i na YT jsou 1008. 720p je 480 atp
  • jo a kdyby te napadlo psat sefredaktorovi tak to rovnou zabal, ten me poslal do riti jak uz dlouho nikdo
  • franta ma pravdu, nekdy muzu psat nadavky, hazet linky na warez a prispevky zustanou..... pak slusne napisu u recenze ze games nedela nic jineho nez recenzuje indie hry a uz se to maze prestoze prispevek nijkak neporusoval pravidla.

    Tady neni zakazano byt chuj a chovat se tak, tady je zakazano mluvit proti games, aneb vyuziti "cenzury" presne tak jak by se nemelo ;)
  • ucho
    Hloupej offtopic. Smazal bych i tohle, protože se nesnažíš o žádnou diskuzi, ale o obyčejné valení do někoho...
  • Včera jsem se tady ptal cenzora, proč maže i nezávadné příspěvky. Proč tento dotaz smazal?
  • https://kickass.to/grand-theft-auto-v-2013-ps3-t8104381.html


    neni no
  • TheGGG
    ne, PS3 verze na torrentech opravdu není *3*
  • tim asi mysli ps4 verzi, old-gen verze na torrentech uz je
  • Shaker
    Prisel sem jen kuli tomu hejtu mezi konzolistama a PCckarema a... nejsem zklamanej :D
  • C-BEAM
    tak rýchlo preč z Games nech sa to nedozvieš.
  • Mato1987
    Tak je to správné! Kázeň musí byt!
    Asi sa poučili z dobabraného PC portu GTA IV a chcú tentokrát PC hráčom spraviť radosť a vydať to bez akýkoľvek technických chýb a problémov
  • TheGGG
    Tím normální, myslíš to, že bude na torrentech?
  • TheGGG
    Doufám, že už hraješ alespoň v 8k rozlišení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit