Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kozy
    Mohli byste nám k Vánocům nadělit povinnou registraci a přísnější bany? *4*
  • ringmancz
    k té mobilní verzi, nešlo by aspoň změnit fialový tlačítka na jinou barvu? mně se to nelíbí
  • MickeyMutant
    Tvl, Martine, kam se poděla tvá příslovečná píle? Recenze ti v počtě hnijou už skoro 14 dní. Kašli na Vánoce a na Level, tohle je akutní!
    • blixa
      no, kdybych nemusel mazat ty volny radky co delas mezi odstavcema, bylo by to rychlejc ;))
      • MickeyMutant
        Ty volný řádky tam byly kvůli vašemu bývalému tiscali.games systému. Kdyby tam nabyly, tak se to pak na vašich stránkách slepilo do jedné dlouhé nůdle. Taky mě to nebaví při psaní odťukávat jako datel. Rád slyším, že to s novým designem zmizelo, dík za informaci.
  • matthew451
    Na odber RSS používam Feedly, ale posledný feed, ktorý prišiel je "Pier Solar and the Great Architects - recenze" zo včera.
    • blixa
      Vcera jsme meli rozsahly vypadek serveru, ktery tohle asi zpusobil.. Nahlasim to, at to technici proveri.
  • Cosi
    Je nějaká možnost, jak vyhledat uživatele? Nebo jediná možnost, je rozkliknout si nějaký profil a na konec linku dát přesné znění uživatelova nicku?
    • blixa
      Ne, vyhledávat uživatele nejde.. Popravdě, jsi první kdo se na tuhle možnost ptá.
  • Chim
    Díky za zařazení This war of mine do Gamesplaye na 20.11. Máte u mě jedno velké významné plus, za které si sice nic nekoupíte, ale může vás hřát pocit, že jste udělali dobrý skutek. *3*
  • Proč nejde odstranit profilová fotka, když už tam tu možnost máte? *7*
    Proč nejde odstranit profilová fotka, když už tam tu možnost máte? *7*
    Proč nejde odstranit profilová fotka, když už tam tu možnost máte? *7*
    • Jack1947
      Copak už se ti nelíbí mít profilovku? *12*
      • Ne, páči sa mu to ale chce si ju odstránit *7*
  • Zdravím. Rád bych přidal pár slov na téma reklama. Její obludné množství, které udělalo web naprosto nepřehledným, nepoužitelným a navýsost otravným místem jsem vyřešil jediným možným způsobem - Instalací adblocku. Pokud se množství reklamy sníží na únosnou mez, jsem ochoten to tolerovat, ale tenhle bordel teda opravdu ne. *16*
    • Jack1947
      Nebreč, taky používám Adblock... no a aco jako? to si sem musel probrečet by každej viděl jak na tom si... už neřešte reklamy proboha lidi.
  • Stále žádný článek o modech k Banished?

    http://www.shiningrocksoftware.com/2014-11-04-release-1-0-4/ - již vyšel z bety patch 1.0.4. který přidává podporu moddů i přes steamworkshop
    • Okrajová záležitost. Je potřeba psát články o masovkách, který generují větší zisky ze zobrazených reklam.
  • Grygara priste nezvat, podivejte se, jak ty gamesplaye (evil within) pak vypadaji... *3* PEACE

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit