Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo projeck kars,uplne ty vyvojare nenavidim!Delaj hru 2 roky a furt neni hotova!Vyvojari bez vlastnich napadu,ikdyby ta hra dostala 10 z10,tak vod opicaku nic nechci!Vyslo gt6 odklad,aby se mohli se mohli opicit,vysla nova forza,odklad,aby se mohli opicit,vysel drive club a ukazka pocasi jakbude vypadat!A sup odklad o2 mesice!No fuj!Co je tohle za vyvojare!Jeste pockaj na gt7 a dalsi odklad a pak to mozna uz vydaj vopicaci jedni. *1*
    • Project Community Assisted Racing Simulator neboli pCARS...Tobě ta nenávist zatemnila mozek co :) Já to hraju od počátku a jsem rád, že to ještě nechtějí vydat, protože to prostě není hotové.Víš co je tohle za vývojáře? takoví, kteří se řídí komunitou, která jejich projekt financovala a věř tomu, že jim nedáváme chvilku spát. WMD začli na druhém konci - u grafiky, modelů tratí a aut ( ty auta jsou modelované do posledního detailu) - počkej si na model poškození - už teď jsem si všímal realnějšího poškození auta, kroucení plechů jen v místě nárazu a i celkem pěkně vypadající (pár měsíců zpátky to byla bída).
      Jinak si nejsem vědom toho, že by se v GT nebo ve Forze či Drive Clubu nějak opotřebovávaly a ničily pneu, že by nějaký náraz hnul s řízením, že by měl tak dokonale zpracované auta, plně dynamické počasí..jo tohle všecko sežere dost času
      • Jo vsichni cekame kvuli blbi pc verzi,ponevadz ta jedina ma mit pocet poligonu na aute jak drive club,tak at to vydaj na xbox a ps4 tam ma byt pocet poligonu jak v gt6.Akorad s chudsim prostredim jak dryve club,asfal,travicka,mantinel,a tahle furt dokola.Sem tam mescka cast jako Londyn v gt6,ale nic prevratnyho.
        • Čeština je zlá že, ale to jen tak mimo mísu...A co, jen si počkejte ;)
      • Diky komunite to nebude nikdy hotove,protoze komunite se tamhle nebude libit kapicka na zrcatku atd!Komunita se taky musi brat s rezervou,ponevadz to neni hra komunity,ale vyvojaru a toho herniho studia.
      • Tak at,aspon to schytaj jak vyvojari gt5!Co se o chudaky kazdej odiral.A to jeste dali na platformu,kde vyvoj gt5 byl kurna tezka zalezitost.Prome vyvojari gt5 palec na horu.
      • frag.ment
        A tobě, jako spoustě dalších lidí, zatemnil mozek fanatismus a přemrštěné očekávání, protože jsi jim šoupnul pár babek. Hru dělaji už tuším tak 4 roky a "finální" verze si myslim vůbec nevyjde.
        • Kdybych to něměl v ruce a nehrál každej den novej build, možná by mi to přemrštěný očekávání nějak ublížilo, ale v tomhle případě se žádné očekávání nekoná. Vidím co vidím, co hraju, co mám v ruce ..nevařím z vody jako většina, tohle nemám zapotřebí. Je mi jasné, že každá závodní hra na té a té konzoli je prostě nejlepší a ostatní se můžou jít klouzat - tohle ti ale neřekne nikdo, kdo je opravdovej fanda závodních her. Jo, myslel jsem si že je Forza top, je to stejnej "odpad" jako GT a podobní. Assetto Corsa jede mílovým krokem a CARSy svým zpracováním fyziky aut a jízdním modelem nechávali za sebou, své publikum si získali skrze otevřené modování aut a tratí...a když se opět pokusíme srovnat Assetto, pCARS a iRacing dostaneme výsledku že,: McLaren MP4-12C GT3 na trati Spa v iRacingu a CARSech nezvládne projet první šikanu se stoupáním na plný plyn se 6tým rychlostním stupněm, kdežto v Assettu to problém nebyl....
          znáš iRacing?
      • v GT6 je spotreba pneu nekomentuj co neznas
        • Špatným bržděním se ti na kolech dělají plošky jo ? Nevšiml jsem si *3*
          (jo, v příspěvku nad jsem se nevyjádřil dost přesně)
  • Proc nema takovy jizdni model The Crew? Sakra, Driveclub neni zadny simulator, ale uz videa vidim ze rizeni muze byt radost. Proc musi delat hry s otevrenym svetem na PC imbecilove? PS4 si nekoupim, ale kdyby byl Driveclub o otevrenem svete asi bych o tom uvazoval. *7*
    • Dete stim vasim otevrenym svetem do prrrr!Jestli chces otevrenej svet tak sedni do realnyho auta,nebo na kolo,nebo na kone nebo co ja vim!Napis si naky ukoli na kus papirku,treba ze musis jet na nakup atd a uzij si to!Drive club je zamyslen od zacatku na oline sopereni a nic vic od toho necekej!Proste do cile dojede ten nejlepsi a zbytek slabi kusi odpadaj!Drive club je spickova zavodni hra pro online zavodeni,jiny kondept s touto hrou nebyl.A sami vyvojari to rekli,hlavne online !Single je u teto hry fakt vedlejsi.
      • V tom je prave ten rozdil mezi nami. Ja bych si rad ve hre uzil to, co si v realu dovolit nemuzu. Promin, ale sednout si do vozu s prednim nahonem a driftovat cestou na nakup, to jaksi nejde, nemyslis ? Nebo si uzit honicku s policajtama? To mam jako ohrozovat zivoty lidi a pak jit sedet?
        Je to presne naopak jak pises milej zlatej. K cemu jsou mi hry jako je napr. Crew, kde je jizdni model dobry akorat pro relaxacni jizdu, kdyz to muzu delat v realu uplne bez problemu. A ze tam muzu uhanet Amerikou dvestekilometrovou rychlosti? To si mam jako namlouvat ze jsem krutej zavodnik, kdyz staci tocit volantem, kam chci zabocit?
        A pokud jde o okruhy, to mi je sumafuk celej vas Driverclub, nebo Forza. O tyto hry se vubec nestaram, protoze jsou k dispozici slusne simulatory. Napsal jsem pouze koment o tom, ze povazuji za skodu kdyz hra s otevrenym svetem nema jizdni model alespon na urovni toho vaseho Driveclubu.
  • palver
    Obrázky vypadají dobře... ale to už se dneska nedělají žádné "asociální" závodní hry? *7*
  • Perfektná hra, o niekoľko tried lepšia ako konkurencia.
  • Déšť opravdu povedenej, ale vypadá to, že se to řídí jako Watch Dogs :) (s menší nadsázkou)
    • Ono je to klamavé z videa, já hru mám a nehodlám ji ani prodávat tak jako sem to udělal s jinýma, řídí se opravdu dobře, s Watch Dogs bych to tedy nesrovnával, to snad ani nejde, ale když si to ostatní nezkusí tak to je těžké hodnotit.. každopádně koho ta hra zajímá tak at si ji někde otestuje, stojí za to.. *4*
      • Je mi jasný, že jsou videa klamavý, kór u závodních her. Ale jelikož už mám dost závodních her za sebou + pár zkušeností z realu, v některých těch pasážích se to chová fakt moc jednoduše, na to že prší, řidič nemá evidentně žádnej problém vletět to zatáčky jako blázen a pak to v klidu dobrzdit aniž by ho to poslalo mimo silnici
        • https://www.youtube.com/watch?v=ukIr-fpt8Io

          Takhle by tu Huayru nehonil ani za sucha
      • Souhlas. Vzal jsem ji v bundlu, když jsem kupoval PS4, a rozhodně nelituju. Fyzikální model "tak akorát", narozdíl od třeba GRIDu, grafika skvělá a s tímhle updatem jen lepší.
      • Polovičatá hra pto jednoduché lidi, kteří si rádi nechají sr*t na hlavu a ještě za to platěj.
        • To nasere co, když na PC nic takového není co?
        • Plivat špínu na věci je tak jednoduché, naštěstí jsem vyrovnaný člověk, mám se dobře, peněz mám hodně a tak nemusím litovat žádné koruny za cokoliv, přeji hezký den podobným jako ty, kteří mají mindráky a uráži lidi.
  • Sakra, už dlho som tu nevidel nejakú videorecenziu. Čo sa deje ? *9*
  • Budiž
  • Jack1947
    To mu řikám tedy pořádná rychlost!!! *5*

    Dit jo tady je to potřeba brát doslova... nějaký AC fail se tomu nemůže rovnat ten nebude opravený ani za půlroku - tedy pokud nepočítáme DLC
    • God-of-War
      V porovnání s EPIC FAILEM jménem AC: Unity je tohle nic. *3*
      • Pro tebe by to bylo nic i kdyby to nešlo ani spustit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit