Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to je zas ho*en v ty diskusi. Proc jako srovnavat arkadovy zavodeni, a simulator?? Fakt nechapu... kdyz si chci dat arkadu, dam si nejaky NFS nebo neco. Kdyz chci jezdit trosku vaznejc, dam si GT6.... ale vzdycky podle nalady... Srovnavat to?? wtf... jabka a hrusky. Oboje je ovoce
  • http://cloud-4.steampowered.com/ugc/486686882193828516/681D050114306DAC23CAE3F55EA1138F343C3962/ jak se dá rozsypat formule... build starej tak rok
  • Hraje někdo GT5 ve 3D na TV LG? To prostě nemá chybu..
  • HAHA déšť sice dobrý, ale je nedomyšlené to pískaní gum... když je mokro tak nikdy nemůžou pneu pískat ... to je ale kravina :D
  • Asharak
    Nevím co se tu řeší jo, něco k těm fps ale: 35fps v AC:Unity na PC - nevidím rozdíl mezi němi a 5fps v např. Crysis 1 *7*
  • Pro PC-Hráč
    *koment mi bohužel nešel odeslat do původního vlákna*
    Hele ty si nevědomky potvrdil moje slova :-D To je to o čem mluvim, kdy jsem uvedl příklad Counter Strike a jeho 30-40fps, kdy si při těchto fps nikdo nestěžoval a vše šlapalo tak jak má.
    Teď však při těchto fps hráčská komunitá páchá rituální harakiri. A nenapadlo tě někdy, že je to divný?
    nebo je ti 12 a máš ještě v hlavě nasráno? žila byla jedna jednotka, která určovala počet snímků za vteřinu a kinematografie si jí určila jako základní výpočetní jednotku pro udání právě toho bodu PLYNULOSTI - 24 fps....ale vinnou čuramedánskýho marketingu, hloupejch ovcí, který sežerou všechno co si přečtou tahle jednotka dostala řekněme v posledních 15 letech trochu jinej význám a její počet k dosažení plynulosti se oproti původnim hodnotám a jejich výkladu změnil.

    To máš podobný, jako když je pro udání výkonu motoru používaná jednotka Kw. Nějakej velkotovárník Pepa, co rozjiždí novou automobilku ve Vietnamu si řekne, že JEHO motor používá jiný
    mechanismy v konstrukci a začne ty Kw měřit na základě novejch postupů pro danej motor. Auto má krásných 230Kw ale po najetí na klasickou diagnostiku a změření standartníma postupama má motor už jen 174Kw :(
    Cca 10 let natáčim jako hobbík na kamery adrenalinový sporty ( jako statickej kameraman, i jako jezdec, kdy děláme před závodama třeba on-board záběry tratě )
    Prošlo mi rukama hodně kamer, v posledních letech i sprofanovaný Outdoorky GoPro nebo Drift HD, stříhám videa dost roků.......ale tady sem se dozvěděl, že vlastně ty stovky Gb, co se točili na 48, 60 fps ( před 10 lety běžně s Panasonicem na 32fps ) jsou jen zpomalenej film :-D seš dobrej! :-D
    • Ty blbe zkus si zahrát stejnou hru ve 24 fps a v 60 fps (např. pomocí frame limiteru v aplikaci DXTory) a pak mi řekni, že v tom není žádný rozdíl. Miluju chytráky a "zkušené odborníky", kteří pletou dohromady hry a filmy.
    • Draken69CZ
      A zase se tu mícha film a hry XD to mě vždycky pobaví, ještě nějaká pohádka by byla?
  • Nesnáším ty kapky na ''displeji'' a u tyhle hry to teda už fakt přehnali s množštvím. Dyt ani neni vidět cesta.
    • mozna proto, ze se snazi cilit po co nejvetsim realismu, ne? co se tyce jizdniho modelu, tak to se k realite teda moc nepriblizuje, fajn, ale vse ostatni jo.
  • Jsou testy drive clubu na youtube a v testech maj jeste mali okenko v levo u prostred a pri desti atd to jede 40fps plynule jak vino.Bez skubancu,lagu proste plynuli.
  • Já to vaše věčný přepočítávání na fps prostě nechápu. To jste retardi, že si neuvědomujete, že 60fps se nerovná automaticky plynulej obraz? co třeba lagy, který benchmark nebere v úvahu, hw testovaný sestavy, kdy vám výsledek testu ukazuje průměrně krásných 57fps - i když jste v průběhu testu několikrát zaznamenali škubání.......a naopak - 30-40fps, kdy ještě 10 let zpět to byla perfekní hodnota i při hraní Counter-Strike a světe div se, hra byla absolutně plynulá.

    Si vždycky nějakej Lojza někde přečte nějakou polopravdu o 120fps, plně nepochopí její význam a už to hned bere tak, že vše pod 48fps je slowmotion :-D ale že veškerý akční videa MX,FR,DH,Snowboardu,F1 se točí MAX na 60fps( běžně na 48fps, pokud netočíme slowmotiony, tam jedině má 120-240fps význam ) to ho nenapadne a samym adrenalinem si stříká u kompu do trenek, když vidí ty mazce na "bídnejch" 48fps.....ten čínskej telefon ZOPO a jiný si taky koupíš protože má papírově "4 x 1,7Ghz" ? :-DD......a víš vůbec na kolik fps čumíte v kině? pro některý radši nevědět, protože by ve svejch hlavách propukli v histerii )))
    • jj, tihle terminátoři jsou ve věku 10-20 let :))
    • si najděte ten test, kdy lidem aniž by znali hodnoty pouštěli videa v KONSTANTNÍCH, LABORATORNÍCH podmínkách 48, 60,120fps - testovaní jedinci nebyli schopni rozlišit rozdíl - jejich oko to totiž neumožnovalo :-))......Ale vždycky se tady najde nějakej terminátor, kterej zaznamená 120 obrázku za sekundu. Bavím se o laboratorních podmínkách, né o marketingovejch kidech, který jsou vytržený z kontextu a používají "trochu" jiné postupy pro výpočty
      • C-BEAM
        48, 60 a 120 fps je samozrejme naprosto krásne rozoznatelné, o tom sa tu baviť nemá zmysel. Jediná vec čo s tebou súhlasím je, že 60fps alebo iné vysoké fps neznamená automaticky plynulý obraz, vďaka rôznych lagom, mikrostutteringu, nesynchronizovanému obrazu, to je oblast ktorú dnes rieši NV cez G-SYNC. Vyriešiť to iba na sw báze asi nepôjde. Staršie hry skutočne mohli byť plynulejšie i pri nižších fps pretože sa toho počítalo málo a framerate velmi dobre škálovalo s nastavením grafiky alebo rozlíšením. Dnes je situácia omnoho zložitejšia a optimalizovať obraz pre plynulé framerate je ťažšie.
  • Celé na smiech. Hra je úplne o ničom a má to napraviť nejaký dážď ? Čo je to za hlúposť ? Neznášam jazdiť v daždi, nechápem čo vás na tom tak teší, že budete jazdiť kvôli kvapkám na skle v daždi *7* Nič horšie ako jazdu v daždi nepoznám a určite nebudem jazdiť v daždi ešte aj v hre, nie som hlupák. *1*
    • O nicom jsi ty!Si dame zavod!Ponevadz asi nevis ze tato hra je ciste o online soupereni,kdyby sis pustil par upoutavek,tak by ti to docvaklo!Ja osobne jsem pri nakupu teto hry s tim pocital.Cs tym Michal Ulman.
      • spis si s tim nepocital ty. Ses nasranej, a ted delas jako ze nic...jinak si nedokazu vysvetlit, proc bys o tom placal, kdyz o tom vubec neni rec

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit