Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já to vaše věčný přepočítávání na fps prostě nechápu. To jste retardi, že si neuvědomujete, že 60fps se nerovná automaticky plynulej obraz? co třeba lagy, který benchmark nebere v úvahu, hw testovaný sestavy, kdy vám výsledek testu ukazuje průměrně krásných 57fps - i když jste v průběhu testu několikrát zaznamenali škubání.......a naopak - 30-40fps, kdy ještě 10 let zpět to byla perfekní hodnota i při hraní Counter-Strike a světe div se, hra byla absolutně plynulá.

    Si vždycky nějakej Lojza někde přečte nějakou polopravdu o 120fps, plně nepochopí její význam a už to hned bere tak, že vše pod 48fps je slowmotion :-D ale že veškerý akční videa MX,FR,DH,Snowboardu,F1 se točí MAX na 60fps( běžně na 48fps, pokud netočíme slowmotiony, tam jedině má 120-240fps význam ) to ho nenapadne a samym adrenalinem si stříká u kompu do trenek, když vidí ty mazce na "bídnejch" 48fps.....ten čínskej telefon ZOPO a jiný si taky koupíš protože má papírově "4 x 1,7Ghz" ? :-DD......a víš vůbec na kolik fps čumíte v kině? pro některý radši nevědět, protože by ve svejch hlavách propukli v histerii )))
    • jj, tihle terminátoři jsou ve věku 10-20 let :))
    • si najděte ten test, kdy lidem aniž by znali hodnoty pouštěli videa v KONSTANTNÍCH, LABORATORNÍCH podmínkách 48, 60,120fps - testovaní jedinci nebyli schopni rozlišit rozdíl - jejich oko to totiž neumožnovalo :-))......Ale vždycky se tady najde nějakej terminátor, kterej zaznamená 120 obrázku za sekundu. Bavím se o laboratorních podmínkách, né o marketingovejch kidech, který jsou vytržený z kontextu a používají "trochu" jiné postupy pro výpočty
      • C-BEAM
        48, 60 a 120 fps je samozrejme naprosto krásne rozoznatelné, o tom sa tu baviť nemá zmysel. Jediná vec čo s tebou súhlasím je, že 60fps alebo iné vysoké fps neznamená automaticky plynulý obraz, vďaka rôznych lagom, mikrostutteringu, nesynchronizovanému obrazu, to je oblast ktorú dnes rieši NV cez G-SYNC. Vyriešiť to iba na sw báze asi nepôjde. Staršie hry skutočne mohli byť plynulejšie i pri nižších fps pretože sa toho počítalo málo a framerate velmi dobre škálovalo s nastavením grafiky alebo rozlíšením. Dnes je situácia omnoho zložitejšia a optimalizovať obraz pre plynulé framerate je ťažšie.
  • Déšť opravdu povedenej, ale vypadá to, že se to řídí jako Watch Dogs :) (s menší nadsázkou)
    • Ono je to klamavé z videa, já hru mám a nehodlám ji ani prodávat tak jako sem to udělal s jinýma, řídí se opravdu dobře, s Watch Dogs bych to tedy nesrovnával, to snad ani nejde, ale když si to ostatní nezkusí tak to je těžké hodnotit.. každopádně koho ta hra zajímá tak at si ji někde otestuje, stojí za to.. *4*
      • Je mi jasný, že jsou videa klamavý, kór u závodních her. Ale jelikož už mám dost závodních her za sebou + pár zkušeností z realu, v některých těch pasážích se to chová fakt moc jednoduše, na to že prší, řidič nemá evidentně žádnej problém vletět to zatáčky jako blázen a pak to v klidu dobrzdit aniž by ho to poslalo mimo silnici
        • https://www.youtube.com/watch?v=ukIr-fpt8Io

          Takhle by tu Huayru nehonil ani za sucha
      • Souhlas. Vzal jsem ji v bundlu, když jsem kupoval PS4, a rozhodně nelituju. Fyzikální model "tak akorát", narozdíl od třeba GRIDu, grafika skvělá a s tímhle updatem jen lepší.
      • Polovičatá hra pto jednoduché lidi, kteří si rádi nechají sr*t na hlavu a ještě za to platěj.
        • To nasere co, když na PC nic takového není co?
        • Plivat špínu na věci je tak jednoduché, naštěstí jsem vyrovnaný člověk, mám se dobře, peněz mám hodně a tak nemusím litovat žádné koruny za cokoliv, přeji hezký den podobným jako ty, kteří mají mindráky a uráži lidi.
  • Sakra, už dlho som tu nevidel nejakú videorecenziu. Čo sa deje ? *9*
  • Jsou testy drive clubu na youtube a v testech maj jeste mali okenko v levo u prostred a pri desti atd to jede 40fps plynule jak vino.Bez skubancu,lagu proste plynuli.
  • http://cloud-4.steampowered.com/ugc/486686882193828516/681D050114306DAC23CAE3F55EA1138F343C3962/ jak se dá rozsypat formule... build starej tak rok
  • to je zas ho*en v ty diskusi. Proc jako srovnavat arkadovy zavodeni, a simulator?? Fakt nechapu... kdyz si chci dat arkadu, dam si nejaky NFS nebo neco. Kdyz chci jezdit trosku vaznejc, dam si GT6.... ale vzdycky podle nalady... Srovnavat to?? wtf... jabka a hrusky. Oboje je ovoce
  • HAHA déšť sice dobrý, ale je nedomyšlené to pískaní gum... když je mokro tak nikdy nemůžou pneu pískat ... to je ale kravina :D
  • palver
    Obrázky vypadají dobře... ale to už se dneska nedělají žádné "asociální" závodní hry? *7*
  • Proc nema takovy jizdni model The Crew? Sakra, Driveclub neni zadny simulator, ale uz videa vidim ze rizeni muze byt radost. Proc musi delat hry s otevrenym svetem na PC imbecilove? PS4 si nekoupim, ale kdyby byl Driveclub o otevrenem svete asi bych o tom uvazoval. *7*
    • Dete stim vasim otevrenym svetem do prrrr!Jestli chces otevrenej svet tak sedni do realnyho auta,nebo na kolo,nebo na kone nebo co ja vim!Napis si naky ukoli na kus papirku,treba ze musis jet na nakup atd a uzij si to!Drive club je zamyslen od zacatku na oline sopereni a nic vic od toho necekej!Proste do cile dojede ten nejlepsi a zbytek slabi kusi odpadaj!Drive club je spickova zavodni hra pro online zavodeni,jiny kondept s touto hrou nebyl.A sami vyvojari to rekli,hlavne online !Single je u teto hry fakt vedlejsi.
      • V tom je prave ten rozdil mezi nami. Ja bych si rad ve hre uzil to, co si v realu dovolit nemuzu. Promin, ale sednout si do vozu s prednim nahonem a driftovat cestou na nakup, to jaksi nejde, nemyslis ? Nebo si uzit honicku s policajtama? To mam jako ohrozovat zivoty lidi a pak jit sedet?
        Je to presne naopak jak pises milej zlatej. K cemu jsou mi hry jako je napr. Crew, kde je jizdni model dobry akorat pro relaxacni jizdu, kdyz to muzu delat v realu uplne bez problemu. A ze tam muzu uhanet Amerikou dvestekilometrovou rychlosti? To si mam jako namlouvat ze jsem krutej zavodnik, kdyz staci tocit volantem, kam chci zabocit?
        A pokud jde o okruhy, to mi je sumafuk celej vas Driverclub, nebo Forza. O tyto hry se vubec nestaram, protoze jsou k dispozici slusne simulatory. Napsal jsem pouze koment o tom, ze povazuji za skodu kdyz hra s otevrenym svetem nema jizdni model alespon na urovni toho vaseho Driveclubu.
  • Budiž

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit