Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pánové, nikdy jsem neblokoval reklamu. Připadalo mi to zbytečné. Nedávno jsem ovšem vyzkoušel uBlock (jedna z alternativ adBlocku) a na Games.cz jsem blokování reklamy vypnul.
    Chápu smysl reklamy a obecně mi nevadí.
    Nicméně co se nestalo. Hned pár dní na to, mi začal po vstupu na web nehorázně řvát do sluchátek nějaký stupidní zvuk.
    Ale nevadí, předtím jsem tu takovou reklamu dlouho neviděl, takže v pohodě.
    Nicméně dneska opět vlezu na web a začnou nehorázně řvát nějací ptáci. Takže filtr reklamy na Games.cz zapínám a vypnu ho jedině v případě závazku, že nebudete používat obtěžující reklamu (překrývání obsahu, nebo zvuk).
    • blixa
      Samovolne spousteny zvuk nepouzivame. Pokud jsi na to narazil, byl to bug, ktery byl podle vseho hned opraveny, protoze nikdo jiny mi ho nehlasil.
      • Chim
        Mohu jen potvrdit slova dvou výše rozepsavších se stěžovatelů. U mě to byla reklama na Office 365. Sluchový šok se dostavil nicméně s tou rozlitou kávou to u mě nebude tak horké.

        Tož nějak s touhle informací naložte.
      • Tilwaen
        Poslušně hlásím, mám ten bug taky, akorát jsem jej dřív nehlásila a pouze klikala na "souhlasím" u těch, kteří napsali, že ho mají. Detailní rozbor samotného problému i jeho dopadu na lidskou duši už popsal dostatečně Mickey, já jen dodám, že se mi to stává velmi nepravidelně a vždy v moment, kdy se stránky načítají. Mezi další vlastnosti bugu patří zejména schopnost vyčíhnout ten nejblbější moment, kdy se spustit, a polít půlku stolu kafem.
        • blixa
          Díky za info, nahlásím to programátorům. Reklama by měla být nastavená správně tak, že začne přehrávat zvuk až poté, co na ní necháš několik sekund kurzor myši (tuším že 2 s). Pokud ti to začne hrát při načítání stránky, je to určitě bug.
      • MickeyMutant
        Bohužel musím nesouhlasit. Hlásilo vám to tady už dost lidí, se kterými souhlasila spousta dalších, tak byste tomu pomalu mohli začít věřit. Je to přibližně dvouvteřinová decibelová sprcha, která se bez varování spouštěla u reklamy na The Order 1886, Hornbach a zřejmě dalších, které už normální člověk neregistroval, protože si moudře vypnul sluchátka. Teď to dělá třeba reklama na Office 365. Jestli nevěříš čtenářům, zeptej se svých kolegů z redakce (Pavla Dobrovského), které tahle sonická událost potkala v přímém přenosu myslím předposledního Fight Clubu.
    • to slibujou porad dokola a porad se to vraci

      vtipne jim to tam naskocilo i v poslednim fightclubu
  • Jack1947
    Sere se vám Games, máte tu nějakou prodlevu nebo co, občas se ani nedojde k automatickému přihlášení... just sayin... konkrétně od včera večer.
    • Santo01
      Jj, připadá mi, jako kdyby zkolaboval hlavní server a Games jely na záložním (cca 3dny). Dlouhé načítání hlavní stránky, někdy stránka se nenačte vůbec apod.
      • to bude asi souviset jen s tim prihlasovanim, nam, anonynum, to slape krasne *5*
        • Jack1947
          No to jo no, ty delší načítací časy se dějou i anonymům takže smolík. *3*
  • MickeyMutant
    Nejsem si jistý, jestli si někdo z Games uvědomuje, že náhodné spouštění extrémně hlasitých reklam může být ve skutečnosti pro sluch docela nebezpečné. Už bez žertů. Máte v uších sluchátka a zapomněli jste stáhnout zvuk, jak to obvykle děláte, když lezete na tyhle stránky. Najednou se vám třeba při čtení nějakého článku zařízne do bubínků motorová pila z Hornbachu nebo zřejmě z jakéhokoliv podělaného banneru, co hodlá upoutat vaši pozornost tím, že vám vyrve duši z těla skrz ušní boltce. Myslíte, že v tu chvíli budete zvažovat donátorství jako způsob podpory a metodu blokování inzerce? Tipujete, že právě to je myšlenka, která vám v onom okamžiku vytane na mysli? Ne, není. Vaše představy se uchylují k brutálnímu násilí a na jazyk se derou slova, která tiscali jazykobrusičský systém považuje za zakázaná.
    • Jack1947
      Lituji lidi co stále nevyužívají adblock... tady je jasný důkaz že čeho je příliš je toho až moc a trpět by to nikdo neměl. Nebo jsou uživatelé pokusná stáda, co vydrží ještě za reklamy? děkuji nechci.
  • Ahoj, soutěž s Order : http://games.tiscali.cz/tema/soutez-s-the-order-1886-o-tricka-hry-a-paradni-sosku-248282, nějaké finále, vyhodnocení ? :)
  • donni1024
    Ahoj!
    Mam taky dotaz: Neslo by zvacsit video okno tak ako to ide npr. na youtube? Myslim, ze to je jediny dovod preco radsej pozeram Vase videa tam. Inak som na Vasej stranke skoro stale. Vdaka za Vasu skvelu pracu a len tak dalej.

    Peter Cagan
    • MickeyMutant
      Mně to jde, vpravo dole v okně videa mám ikonku zvětšení. Spouštím to v HTML5, ale jede mi to i ve Flashi. Že by to u tebe bylo starší verzí prohlížeče?
      • donni1024
        aj vo flash aj v html5 je to to iste, zvacsenie je len na plnu obrazovku... myslel som to presne tak ako je na YT. NIE full screen,
  • co ty reklamy na zvyšení potence, ziskani svalu atd?
    • Chim
      Tak si to kup a uvidíš, jestli ti to nějak změní život.
  • "Soutěž s Legem" na tabletu překrývá text. FAIL
    • Jack1947
      Jinak, není to nic extra závažného ale "Soutěž s legem" se dokáže protlačit i přes Adblock?... *7*
      • Pokud to myslíš tak, že si má zapnout adblock, tak věř či nevěř, ale jsou i lidi kteří to tu blokovat nechtějí...
        • Jack1947
          Tak to je každího věc, já jen referuji že se ten banner s legem protlačil přes adblock na žlutou lištu už jsem si defakto vznikl...
    • Ano přidávám se, pokud ta reklama na lego nezmizí, tak vypouštím games.cz z výjimky na adblocku. Nejsem zástance nátlaku, ale reklama, která znemožňuje číst text, je už fakt velkej fail.
      • blixa
        Je to technicka chyba, ne zamer. Uz se pracuje na oprave.
        • Děkuji za odpověď, počkám tedy až se to vyřeší a nic blokovat nebudu.
          • blixa
            Tak už je to opravené.
  • Nevím jestli to příjde sem, ale Capcom se ptá, jestli by jste hráli Monster Hunter 4 Ultimate pokud by byl na jiné platformě https://www.surveymonkey.com/s/MH4U *14* Pokud by to někoho náhodou zajímalo *3*
  • Zvuk reklamy se pouští, i když na ni nemám ukazatel myši. Sice jen asi na vteřinu, ale něco, někde, je evidentně špatně. Mám nejnovější Firefox.
    • blixa
      Bleh, vsimnul jsem si toho teprv ted, mezitim ta reklama zda se dobehla :( Sorry.
      • Cosi
        Hornbach to dělá zas.
    • MickeyMutant
      Potvrzuju, chtěl bych to redakci nějak přiblížit. Je to jako byste s přivřenýma očima a tichým ómm na rtech meditovali v rozkvetlé zahradě, když vtom, z deset kilometrů vysoko letícího malajského letadla, vám přímo za záda dopadne koncertní křídlo Steinway & Sons napěchované čínskou zábavní pyrotechnikou.

      Mimochodem, dělá to reklama na The Order 1886, který se tak vtíravě připomíná v době, kdy by na něj všichni nejradši zapomněli.
    • zkus internet explorer
    • Tilwaen
      Mám ten samý problém v Opeře 27.0.
  • Nazdar chlapi chtěl sem se zeptat zda někdy v retru budete hrát hru Grutz jde o zábavnou a logickou hru vydaná 1999 vývojáři Monolith Productions distributor VICEWARE engine Windows Animation Package 32[1] dík moc pokud se jí budete věnovat *1* *1* *1*
    • Thorar
      GRUNTZ! Taky bych to rád viděl v retru :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit