Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wenceslaus
    Lockpicking je trochu moc lehký, ale ale kocept se mi líbí.
    A ta grafika je prostě úchvatná. Ještě jsem tak dobře vypadající hru neviděl. Vždycky mě děsí, kolik to to všechno muselo dát práce - a to jde o jednu vesnici.
    Zdržení jsem proto docela čekal. Ale co - když to takhle bude vypadat všude, tak si rád počkám.
    • Tak zkus otevřít tu truhlici u babky kořenářky, která je tam někde schovaná ;) .
      • nevím o tom, že by tam byla schovaná; pro klíče si zajde sám, když domluvíš jeho manželce (truhly jsou tam tři a dveře dvoje; všechno stejně lehké); jedna truhla je ještě hned na začátku za neviditelnou zdí, kterou tentokrát nejde přeskočit přes gravitaci
        • Projdeš tím babčiným pozemkem a za křovím je truhla (jakoby od západu/od potoka)
          • Díky, říkal jsem si, že by tam mohla být, ale když jsem to tam procházel, nenašel jsem nic....a ona za křovím, dobrý; zlomil jsem o ni tři páry šperháku a pak v ní jen kytky s lahvičkou :) k té truhle za hratelnou oblastí ses dostal?
      • wenceslaus
        *doule post
      • wenceslaus
        Zkusím! Ani jsem o ní (truhle) nevěděl.
  • Hru jsem podporil a ackoliv mam pristup do alfy, nehraju ji, protoze se chci nechat prekvapit. Je mi jedno, ze to jeste dlouho potrva, nez hra vyjde. Beda ale, jestli to i tak bude zabugovany ;) Drzim vyvojarum palce, verim tomu, ze to bude hodne zabavna vec.
  • Drzim klukum palce a doufam ze jim to nepadne na hlavu. Je supr ze se snazi to udelat promakane ale to zpocatku slo i u Mafie2 a nakonec jsem byli radi ze se ji podarilo slepit do funkcni podoby. Od puvodniho zameru byl ale vysledek na hony vzdalen. Tak ted snad nepreceni moznosti a dotahnou to do vitezneho konce. Byla by velka skoda kdyby tato hra nedopadla.
  • Je tu este niekto, komu KCD pripomenulo strategiu z tusim 90.rokov Husita?
  • TAK SLIBU JSEM UŽ ČETL A SLYŠEL DOST!
    Mrzi mne že mne začiná Vavra připomínat slibama Petera Molyneuxe *13*
    • spoock
      poslední věc, co by si kdokoliv přál je, aby to vydali rozbité, osobně mě nechává posun klidným, v zimě bude beta, tam už by většina věcí mohla být funkční
    • wenceslaus
      To nechápu jak.
      • ten hlavní ujišováním že hra bude letos a najednou až v půce příštího roku
        • ucho
          Myslím, že nevědomky ignoruješ některé informace. Mám za to, že Vávra nikdy neřekl, že hra bude 100% letos. Vyjadřoval se stylem: "Když vše půjde podle plánu, vyjde tehdy a tehdy." Byl to prostě plánovaný termín, který se dle očekávání posunul. Od počátku se ale vědělo, že ten termín není jistý a že to nemusí vyjít. Tedy z plánovaného termínu děláš "ujišťování" zcela nesmyslně.
        • wenceslaus
          Měli plán hru vydat na konci roku, ale žeby o tom nějak zvlášť ujišťovali? O tom nevím.
          I tak by to bylo na Molyneuxe sakra málo.
  • Hnisavec
    tož primárne PC hrám pšenka nekvete ako sa hovorí *3* obracať každú korunu a dúfať, že to sockári a kradoši kúpia....na KS sa vyzbiera vždy tak reálne 10% z potrebného rozpočtu. Mali ísť exkluzívne na PS4 a už by to bolo istá vec s presným deadlinom,,,,
    • faitheater
      Bacha, dorazilo najvacsie kokotisko.

      (Som si plne vedomy novych pravidiel diskusie a pouziteho vulgarizmu, ale na toto vemeno sa neda pouzit ine slovo)
    • jasny, a kupovat si hry za 1 600 na PS ktere se nedohrane stejne pak vali na policce je super :)
      • ucho
        proč by se měly válet na poličce? když hru nechceš, tak ji prodáš.
        • A pak kdo tady okrádá vývojáře
          • ucho
            piráti, co si hry stahují, hrajou, a pak na ně ještě po fórech hážou špínu, jak jsou špatné (přestože je dohrajou)
    • Jé nazdar Joe http://www.fuxoft.cz/joe/
      • del0
        Hnisavec je Joe??? Nekecej. Já si vždycky řikal, že to musí bejt on.*15* Tím se vše vysvětluje. Člověk, který tvrdil, jak PS3 bude zvládat realtime raytracing, protože má větší výkon než PC z NASA a KZ2 trailer je ze hry apod. hovadiny. Prostě SONY ovečka bez mozku jako někteří další tady. *15*
    • Opravdu neexistuje na Slovensku nejakej herni server, kde by ses mohl realizovat? Nic ve zlym, vazne bych byl rad, kdyby takovy existoval...
      • walltar
        Třeba na sektoru by ho určitě rádi přivítali.
        • faitheater
          Ee, zo sektoru ho uz tiez vyhnali. Obcas sa tam sice snazi drzkovat, ale dlho sa neohreje.
    • Kdo teda platí 30 let pc vývoj ? to je záhada co ? když pc hráči jenom kradou že ? si koupíš na PS 1-2 hry za půl roku a mluvíš tady o pc sockách
      • A to ty hry da jeste po dohrani do bazaru, klasicka logika konzolovech decek :-)
        • del0
          Však ono to dlouho nebude trvat a prodej konzolových her do bazaru bude omezován, protože z toho SONY určitě radost nemá, stejně jako vydavatelé z pirátění na PC.
  • mno... zamrzí nepřítomnost českého dabingu (holt Vávra je prostě světovej a líp se to prodá o tom žádná).. ale snad tam ty titulky v češtině alespoň budou. Co mě ale děsí je rozsekání hry na tři akty.. předpokládám, že každý bude tučně zpeněžen a otázkou je, jaké období mezi nimi bude.. :( *10*
    • walltar
      Tak každej akt by měl být plnohodnotný díl... takže nevidím problém s vydáním trilogie. A třeba potom rozšíří i na další díly pokud hra bude dobrá.
  • Tak člověka to mrzí a trochu i štve, když uvidím rok 2016, když ještě pořádně nezačal ani 15. ale není to jenom s touhle hrou je to i s dalšíma hrama nebo filmama atd... ale zase na druhou stranu kdyby to vyšlo i zítra tak za pár dní to dohraju a budu "zase čekat" na jinou hru ,,, pořád dokola už kolik let :))) hlavně že nás to baví hrát a řešit to,, až nás to bavit nebude tak to budeme důchodci a nebo mrtvý ...:))
    • Tak v tom je kus hluboké životní filozofie :)
  • hanba, geniální vyvojar, vizionar a clovek co to dela ne pro prachy ale protože ho to baví, a vy tu peskujete :( ja bejt čech sem hrdej a rad protože tohle bude rpg století. navic ty kecy jak to dlouho trva lol. ja nemyslim že to trva dlouho, hry se vyvíji klidne nekolik let a tohle zas tak dlouho ve vyvoji není.
    • TheGGG
      wut, ty nejseš čech?
      • Max je slezák. A
    • Asharak
      Aneb chci vidět, kolik lidí nebude naschvál hrát GTA 5 jak vyjde na PC jen proto, že to trvalo roky a už je to nezajímá. Kromě mě teda ~_~
      • Chim
        Tak mě třeba GTA 5 nezajímá i kdyby to na PC vyšlo před pěti lety.
        • Me taky ne i kdyby pred deseti lety!
          • Před deseti lety ti mohlo být tak 5-10 let a kdybys dostal do rukou GTA5 tak necháš školu :)))
    • Jak dlouho máš již s Vávrou intimní poměr?
  • Já mám docela obavu, a podobnou i u StarCitizen, že to bude těžké zklamání, a to vlastně jen proto, že všichni očekáváme mnoho. Star Citizen je pro mne zatím extrémně nepřesvědčivý. Rád jsem to podpořil. Teď jsem si navíc přečetl na Danově facebooku, že film Miesto 44 je prý úplně umělecky a scénaristicky dokonalý a nelze ho kritizovat, což mě osobně trochu vyděsilo, protože poslední dobou mě Danův patos docela sere a obávám se, že ho asi přenese ze svého života i do hry. Což o to, jstli je to dobře nebo ne ukáže až čas. Držím mu přesto palce.
    • No je fakt, že po tom, co jsem si přečetl ty jeho kecy o Miesto 44, tak jsem zrušil odebírání zpráv od něj... Každý má nějaký názor, ale Vávra je extremista...Takové ty jeho "je to tak a tak a kdo si myslí něco jiného, je ču*ák", už mě leze krkem. Dost mi připomíná mojeho šéfa, který je sice v jistém směru geniální a dokázal toho hodně, ale často se chová jako zm*d a je těžké s ním vycházet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit