Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak z celeho videa se mi nejvice libilo, jak tam zdrhal ten chlapek na zachod :-)
  • TheLordoftheNonsense
    Hrál jsem už od elder scrolls: arena, a můžu říct jedno: Skyrim smrdí.
  • Tak plochou asi těžko, ale jestli si můžu tipnout, tak plocha KC bude lépe využitá a questy budou určitě lepší než ten repetitivní odpad ve Skyrimu.
  • Skyrimu můžou natřít tak leda nohy.
  • Vy dva komici... vám asi uniklo, že bez Bakaly by nějaká hra těžko byla. On si na tom nic nevydělává, naopak do toho prachy vložil.
  • Jack1947
    GZ at se dílo zadaří je Pan Vávra na dobré cestě. Zatím.
  • to si predce neodporuje
  • wenceslaus
    ... které naprosto jasně nereprezentují veškerou práci na hře, ano. A co že z toho vyvozuješ?
  • Paulcz
    a já to v nich vidím, např. https://www.youtube.com/watch?v=dU01ZtRISAc
  • Můžeme se jenom těšit, jak to natřou Skyrimu. Jak zážitky, tak plochou a rozmanitostí světa.
  • někdo určitě ano, ale většina má přístup jen k publikovaným výsledkům
  • mA TO BYT CO NEJVIC REALISTICKE A RIKAL TO ASI 50X takže žadnej sandbox -_-
  • Paulcz
    Někdo vidí lukostřelbu a minihry a někdo celé pozadí projektu, detailnost, přípravu, profesionalitu, hloubku..
  • since 2011
  • To se zatím neví. Teď se učí pracovat s enginem.
  • chechecheche áno áno *1* *1* *1* dobre si to trefil
  • Buřtík Vávra půlku prachů prochlastal a druhou projedl, takže je to víc než slušné.
  • Mart9
    Tak v polovině roku 2016 to tutově ještě nevyjde. Spíš až na konci roku. V tom jejich předpokládaném období budou mít hru leda hotovou, ale protože to pouští mezi lidi a ta hra je tak velká, budou ještě x měsíců opravovat bugy. Já říkám prosínec nebo leden 2016/2017
  • wenceslaus
    To by mě taky zajímalo :-D Zní to tak, že chtějí udělat sandbox ale do něj pak zasadit příběh. Takže v zásadě asi něco jako TES.
  • ví se jaké bude zamerení hry? jestli to bude víc orientované na príbeh, nebo to bude alespon trochu i sandboxove, jako treba mount and blade nebo TES. Mne by se líbilo kdyby to byl víc sandbox

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit