Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díky, říkal jsem si, že by tam mohla být, ale když jsem to tam procházel, nenašel jsem nic....a ona za křovím, dobrý; zlomil jsem o ni tři páry šperháku a pak v ní jen kytky s lahvičkou :) k té truhle za hratelnou oblastí ses dostal?
  • Takže to nebyly vyhozené peníze. Otevírání zámku, střelba z luku a alchymistcká minihra. Za tak krátkou dobu a pouhých pár milionů investice, to je slušné.
  • Projdeš tím babčiným pozemkem a za křovím je truhla (jakoby od západu/od potoka)
  • nevím o tom, že by tam byla schovaná; pro klíče si zajde sám, když domluvíš jeho manželce (truhly jsou tam tři a dveře dvoje; všechno stejně lehké); jedna truhla je ještě hned na začátku za neviditelnou zdí, kterou tentokrát nejde přeskočit přes gravitaci
  • Myslíš s tím účesem, který teď nosí každý druhý hipster? Zvláštní že si je tak často Dan bere do úst a nakonec se i tak sám docela často chová.
  • Áno velmi pekne si to pojmenoval. Hned ako sa ukáže, že Váver nedokáže udělať čo slubil, Bakala vysaje šetky pachy zo studia a celý tento prehypovaný projekt aj slavný pán vývojár pujdou do pr.. *1* *1*
  • Max je slezák. A
  • http://goo.gl/NUU0ep
  • VaZqeZ_EU
    Příště dobývání Paříže! *14* Mimochodem Danovi to "s tím účesem" sekne! *15* *3*
  • koukám že Dan asi taky koukal na Vikingy
  • ucho
    piráti, co si hry stahují, hrajou, a pak na ně ještě po fórech hážou špínu, jak jsou špatné (přestože je dohrajou)
  • del0
    Však ono to dlouho nebude trvat a prodej konzolových her do bazaru bude omezován, protože z toho SONY určitě radost nemá, stejně jako vydavatelé z pirátění na PC.
  • del0
    Hnisavec je Joe??? Nekecej. Já si vždycky řikal, že to musí bejt on.*15* Tím se vše vysvětluje. Člověk, který tvrdil, jak PS3 bude zvládat realtime raytracing, protože má větší výkon než PC z NASA a KZ2 trailer je ze hry apod. hovadiny. Prostě SONY ovečka bez mozku jako někteří další tady. *15*
  • no teď má Vávra v zádech jednoho z největších tunelářů v zemi tak o prachy nouzi nemá, uvidíme jaký bude výsledek
  • Ano ale neplet si neschopnost a peníze, u nás banky a stát nepodporují vývojáře tak jako v USA a dalších zemích, podívej třeba na Ukrajinské Metro, českou mafii a armu, polského zaklínače atd není to důkaz o tom že i ve "východním bloku" se dají dělat pořádné hry ? a kdyby stát pomáhal vývojářům finančně tak bys nechápal a "americké" hry bys ani nehrál
  • faitheater
    Ee, zo sektoru ho uz tiez vyhnali. Obcas sa tam sice snazi drzkovat, ale dlho sa neohreje.
  • on začíná už deset let *15*
  • faitheater
    Bacha, dorazilo najvacsie kokotisko.

    (Som si plne vedomy novych pravidiel diskusie a pouziteho vulgarizmu, ale na toto vemeno sa neda pouzit ine slovo)
  • faitheater
    Zda sa, ze pre niektorych to je naozaj treba pisat vzdy a vsade. Idealne 3x a este podtrhnut.
  • Každý musí začít i Blizzard měl někdy jenom "jednu" hru a nezapomen jaký ohlas to mělo na kickstarteru a v zahraničí ,,,

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit