Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen pro opravu - NHL 15 ještě na konzole staré generace vyšla. NHL 16 je vůbec proprvé jen na XONE a PS4 *3*
    • To není uplne pravda *14* . Pokud budete dusledni, pujdete na zdroj tohoto clánku, tak v menu pod FEATURES objedvíte NHL Legacy edition, která vyjde na "stará konzole" a má být pruřezem minulých ročníků. https://www.easports.com/nhl/features/nhl-legacy .

      Stálo by to pro uplnost do clanku doplnit.
      • ringmancz
        to je to samý jak loni FIFA na Vitu a Nintenda. stejná hra jako o rok předtím, akorát aktualizovaný soupisky
      • sleepless
        Ha, děkuju za upozornění!
        • neni zac *4* a ja dekuji za editaci clánku a kredit *3* . Je super, že ty diskuze čtete, člověk má dobrý pocit z toho, že malinko přispěl.
  • Troll_lesni
    Proč nevydat na PC? Bát se? Už dlouho nevyjít. Chtít si zahrát!
    • Že prej by se jim to nevyplatilo, už tak mají na konzolách mizerné prodeje. Myslím si, že hlavním problémem je právě každoroční prodej "nové NHL", která se příliš neliší. Kdyby je vydávali s odstupem 2-3 let, rozdíly by byly větší a zákazník by byl ochoten ji koupit (samozřejmě v tom intervalu by vycházel free update se soupiskama). Kdyby to teď dali na pc, měli by mnohem vyšší zisky - po 6 letém hokejovém suchu bych se ani nedivil.
      • Fifa se prodává taky každej rok a prodeje má pořád o dost lepší než kdy mělo NHL ...
    • Koupit konzolu a mít k dispozici i další exkluzivní hry! Nemít peníze? Nevadí, začít šetřit. Já šetřit již od Vánoc.
    • PC verze asi tolik dříve neprodávat, jinak EA udělat PC verze ani nemrknout.
    • Komunita vytvořila NHL 2009 Rebuilt, kde je vylepšená grafika, nová loga, komentář, atd. je toho hodně. A soupisky samozřejmě taky. Návody jsou taky docela pěkně zpracované.
  • Existuje vůbec nějaký hokej na PC mladší pěti let? *7*
    • NHL 1998 *7*
      • Ty neumíš číst nebo máš jen problémy s matematikou ?
        • Jsem neznalek, tak se uklidni, ty komunistickej nacisto! *16*
  • janchor
    Takhle mi otáčet bruslí v ráně!
    • Alespoň se vrátil Eastside Hockey Manager! Franchise se nedal ani po dvou letech od vydaní hrát. Druhá sezóna a errory do Windowsu.
    • sleepless
      Jen jsem ti chtěl udělat radost... ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit