Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Troll_lesni
    Proč nevydat na PC? Bát se? Už dlouho nevyjít. Chtít si zahrát!
    • Že prej by se jim to nevyplatilo, už tak mají na konzolách mizerné prodeje. Myslím si, že hlavním problémem je právě každoroční prodej "nové NHL", která se příliš neliší. Kdyby je vydávali s odstupem 2-3 let, rozdíly by byly větší a zákazník by byl ochoten ji koupit (samozřejmě v tom intervalu by vycházel free update se soupiskama). Kdyby to teď dali na pc, měli by mnohem vyšší zisky - po 6 letém hokejovém suchu bych se ani nedivil.
      • Fifa se prodává taky každej rok a prodeje má pořád o dost lepší než kdy mělo NHL ...
    • Koupit konzolu a mít k dispozici i další exkluzivní hry! Nemít peníze? Nevadí, začít šetřit. Já šetřit již od Vánoc.
    • PC verze asi tolik dříve neprodávat, jinak EA udělat PC verze ani nemrknout.
    • Komunita vytvořila NHL 2009 Rebuilt, kde je vylepšená grafika, nová loga, komentář, atd. je toho hodně. A soupisky samozřejmě taky. Návody jsou taky docela pěkně zpracované.
  • Mart9
    Nakažen hokejovou horečkou jsem si do NHL 09 stáhl mód EHA 15 a můžu jen doporučit. Připadá mi, že to má lepší grafiku i hratelnost, než to mívalo. Samozřejmostí jsou letošní soupisky atd... Velká paráda, tenhle rok to s tím určitě vydržím a lituju, že jsem to stáhl až teď. Když tak odkaz - http://ehaddons.eu/news.php?readmore=122
    • Pro ty, kteří pro své PC chtějí v NHL 09, tak přímo MS balíček - http://www.addony.net/download.php?id=156
    • Inquisitor
      O tom jsem nevěděl, aspoň nějaká náhrada :)
    • Jdu to vyzkoušet. Díky za tip.
  • janchor
    Takhle mi otáčet bruslí v ráně!
    • Alespoň se vrátil Eastside Hockey Manager! Franchise se nedal ani po dvou letech od vydaní hrát. Druhá sezóna a errory do Windowsu.
    • sleepless
      Jen jsem ti chtěl udělat radost... ;)
  • Ozaj už nemaju čo riešiť, fuzy fakt obohatia hru, už chýbajú len vetry a možnosť maniť spodne pradlo.
  • Zavolam strýci Bakalovi a vydáme CZ hokej na PC a vyjde jeste letos! Na konzole nikdy, ty budou mit hokej s nerealistickym rustem vousu
    • Keyz
      To přesně chtějí. Aby jsi skočil na špek exkluzivní hry....

      exkluzivní hry jsou peklo a pouze to štěpí zákazníky. Aby jsi měl vše musíš mít doma konzole a PC...Strašný styl.
  • Existuje vůbec nějaký hokej na PC mladší pěti let? *7*
    • NHL 1998 *7*
      • Ty neumíš číst nebo máš jen problémy s matematikou ?
        • Jsem neznalek, tak se uklidni, ty komunistickej nacisto! *16*
  • Tilwaen
    Čeho všeho my se nedočkáme - simulátor kamene, rybí inteligence, růstu vousů... a pak že herní průmysl stagnuje *1*
    • rybí inteligence? To jsem musel přehlédnout.
      • Call of Duty *3*
  • Jack1947
    Nekonečná telenovela bude pokračovat... nyní i s bradkou. *4*
    • TheGGG
      Karel Oliva doučoval?
      • Jack1947
        Netuší kdo to je ale jestli doučoval tebe tak silně pochybuji.
  • Péťo, Edmonton je jeden z nejhorších týmů NHL. Vzhledem k výborným draft pickům posledních let pak lze konstatovat, že není naolejován vůbec.
    Jinak díky za sumář.
    • sleepless
      Čěkal jsem to. To spojení bylo čistě účelové. Já vím, že jsou marný. Docela to sleduju, jen jsem neodolal tomu strašlivě prďáckýmu spojení oleje a Edmontonu, který je samozřejmě dost trapný ve výsledku. Tož třeba příští sezónu to bude lepší (což říkám jako fanda New Jersey ještě než tam hrál Jára)
      • jasný, to beru. Jen jsem si chtěl rýpnout, protože je za tu práci s týmem přímo nesnáším (viz třeba hra Halla na letošním MS; ti kvalitní mladíci si tam imho akorát ničí kariéru).
        • Tak maju noveho head coacha aj GM, snad by to mohli nejak vyuzit :)
      • Mart9
        Je to krásně čtivej článek. Konečně jsem se ve všech těch spojistostech našel, když tomu taky rozumim.
    • PreidaQ
      Oni se hokejisté také olejují? A já myslel, že to dělají jenom určité typy modelek.
      • olejují si brusle. Proč myslíš, že by po tom ledě tak klouzali?
        • PreidaQ
          To jsou mi věci. Tak jsem se o fotbale dozvěděl i něco nového.
  • EA...kazdorocny update supisiek za 60 eur a v rezenciach vzdy 8..9 z 10...
    • Hodnocení na Games.cz

      NHL 15 - 6/10
      NHL 14 - 7/10

      Není ti trapně z tvých lží?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit