Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro ty, kteří pro své PC chtějí v NHL 09, tak přímo MS balíček - http://www.addony.net/download.php?id=156
  • Tak maju noveho head coacha aj GM, snad by to mohli nejak vyuzit :)
  • Fifa se prodává taky každej rok a prodeje má pořád o dost lepší než kdy mělo NHL ...
  • Zvlastni, ze EA hodne lidi nema rado z duvodu, ze je to podle nich spolecnost, ktera jen zdima prachy. A kdyz se rozhodnou nevydavat NHL na PC, protoze se jim to nevyplaci, tak se zase lidi divi, ze to na PC nevydaji, protoze by si to kazdej koupil a EA by na tom vydelala hromadu penez.
    Zadna firma se dobrovolne nepripravi o zisk - takze pokud na PC hokej nevydavaji, tak se jim to asi fakt nevyplati. Zrovna EA ma myslim dost zamestnancu, kteri si dokazi spocitat na cem se daji vydelat penize.
  • Máš pravdu, tam je taky.
  • Inquisitor
    O tom jsem nevěděl, aspoň nějaká náhrada :)
  • Jack1947
    Netuší kdo to je ale jestli doučoval tebe tak silně pochybuji.
  • PreidaQ
    To jsou mi věci. Tak jsem se o fotbale dozvěděl i něco nového.
  • Že prej by se jim to nevyplatilo, už tak mají na konzolách mizerné prodeje. Myslím si, že hlavním problémem je právě každoroční prodej "nové NHL", která se příliš neliší. Kdyby je vydávali s odstupem 2-3 let, rozdíly by byly větší a zákazník by byl ochoten ji koupit (samozřejmě v tom intervalu by vycházel free update se soupiskama). Kdyby to teď dali na pc, měli by mnohem vyšší zisky - po 6 letém hokejovém suchu bych se ani nedivil.
  • neni zac *4* a ja dekuji za editaci clánku a kredit *3* . Je super, že ty diskuze čtete, člověk má dobrý pocit z toho, že malinko přispěl.
  • Shaker
    Ty ses proste klasik :D
  • Call of Duty *3*
  • jako že podle tebe to v redakci funguje tak, že dostanou instrukce od EA s přesným rozpisem použití obrázků v novince?
    Well...
  • rybí inteligence? To jsem musel přehlédnout.
  • P.S. Canadiens jsou na úvodním obrázku jen a pouze proto, že jste ten obrázek (včetně těch ostatních) zkopírovali z oficiální zprávy EA. Takže šťastná náhoda pro Poláčka, že mohl vyplodit tenhle "vtipný" P.S. kec *3*
  • olejují si brusle. Proč myslíš, že by po tom ledě tak klouzali?
  • jasný, to beru. Jen jsem si chtěl rýpnout, protože je za tu práci s týmem přímo nesnáším (viz třeba hra Halla na letošním MS; ti kvalitní mladíci si tam imho akorát ničí kariéru).
  • Tam si z něj udělají plivátko.
  • Mart9
    Je to krásně čtivej článek. Konečně jsem se ve všech těch spojistostech našel, když tomu taky rozumim.
  • Ultimate Team je jak ve Fifě tak i v NHL

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit