Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hodnocení na Games.cz

    NHL 15 - 6/10
    NHL 14 - 7/10

    Není ti trapně z tvých lží?
  • EA...kazdorocny update supisiek za 60 eur a v rezenciach vzdy 8..9 z 10...
  • TheGGG
    Karel Oliva doučoval?
  • TheGGG
    lol, typický děcka, kdo nemá názor jako oni je troll. Každýho nebaví sledovat chlápky co šmrdlaj klackem po ledě. Dýl wit it. Golf je pro hra a poker je pro lidi na úrovni. No a prosím, nenalhávej si, že každý kdo má jiný názor je troll, budeš vypadat jako arogantní ťulula
  • Tilwaen
    Čeho všeho my se nedočkáme - simulátor kamene, rybí inteligence, růstu vousů... a pak že herní průmysl stagnuje *1*
  • sleepless
    Čěkal jsem to. To spojení bylo čistě účelové. Já vím, že jsou marný. Docela to sleduju, jen jsem neodolal tomu strašlivě prďáckýmu spojení oleje a Edmontonu, který je samozřejmě dost trapný ve výsledku. Tož třeba příští sezónu to bude lepší (což říkám jako fanda New Jersey ještě než tam hrál Jára)
  • PreidaQ
    Oni se hokejisté také olejují? A já myslel, že to dělají jenom určité typy modelek.
  • Jack1947
    Taky se mi to povedlo *1*

    Než ho přebil jiný... měli by najmout trolly ale ne placené... to by stálo za prd.
  • Péťo, Edmonton je jeden z nejhorších týmů NHL. Vzhledem k výborným draft pickům posledních let pak lze konstatovat, že není naolejován vůbec.
    Jinak díky za sumář.
  • Ten milion to asi bude. Zajímaly by mě prodeje v období lepších dílů ze série - 1998, 2004 atd.
    Kromě toho má FIFA - když už tedy srovnávám jedno eso ve dresu a to je Ultimate Team.
  • Ak nie je vo forme pošlite ho na farmu... *15*
  • Psychotic
    Oficiální čísla myslím nejsou, jen odhady VGChartz, které se pohybují mezi 1 a 1,2 miliony prodaných kopií každého ročníku (součet všech platforem). Nejsou v tom digitální prodeje a počítal bych s +- 30% odchylkou... to nejsou nic moc čísla...

    Vývoj sice nemusí stát moc, ale divím se, že si můžou dovolit licence týmů a lig.
  • Mart9
    Není ve formě, minulý týden měl dokonce na jedné stránce top komentář hned pod třemi články.
  • Jsem neznalek, tak se uklidni, ty komunistickej nacisto! *16*
  • Slabota... upadáš do trolího průměru.
  • "hovadský port" *1* *15* *1*
  • Jack1947
    Nekonečná telenovela bude pokračovat... nyní i s bradkou. *4*
  • V tom výčtu jsem vynechal Česko :) - řekl bych, že u nás je hokej po Kanadě nejpopulárnější, viz. první místo v návštěvnosti letos a třetí místo za rok 2004.
  • Nevím, asi takto: lední hokej je sport, který se za poslední roky nikam neexpandoval - stále zůstává Kanada, Rusko, Švédsko, Finsko, Švýcarsko, Německo plus post sovětské státy.

    Záleží také na tom, jestli se nějaký stát dostane do elitní divize. Japonsko, Nizozemsko, kdysi skvělá Velká Británie (tam se hokej pomalu vrací), Polsko atd. to jsou země, které by mohly vyplnit mezeru na i na případném herním trhu Když srovnáme USA a Kanadu je to celkem jasné. V USA je rovněž popularní americky fotbal, fotbal, golf, basketbal, Nascar..., přesto je na univerzitách o hokej obrovský zájem. Je to atraktivní sport, rychlý, tvrdý, přesto férový s jasnými pravidly. Hokeji mohou samozřejmě uškodit "mutace" jako je např. pozemní hokej, který je zase ikonou v Indii, sledge hokej má zase popularitu v Jižní Korei. Ani podmínky pro stadiony nejsou nápomocny k popularizaci. I v EA vědí, že větší tržby budou s FIFOU. Na druhou stranu, každý sport se může dostat mezi ty nejvyhledávanější.
  • TheGGG
    kdo dneska sleduje a zajímá se o hokej.
    Poker a golf jsou jediné koukatelné sporty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit