Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • del0
    Je smutný, jak se od prvního Crysis grafika moc neposunula. Už se těšim na nový DOOM a jeho IDTech 6, který měl údajně umět ray tracing. Oh wait... konzole a jejich výpočetní výkon moderní kalkulačky...
    • Nechci začínat flame war mezi konzolemi a PC, ale přesně tohle mě napdlo když jsem se na trailer díval. Co se sakra stalo? Grafika z prvního Crysis (2007) vypadá líp než většina současných moderních her a potřebuje k tomu snad třetinový výkon. O fyzice ani nemluvím, možnost rozbourat ty chatrče a stromy lámající se v místě prostřelení atd... Jsem čekal, že v dnešní době to bude standart a ejhle..
    • Idiots, idiots never changes.
    • To víš, kdyby PCčkáři nehráli na warezenou a hry poctivě kupovali v dostatečných počtech a při vydání, aby se ty nadupané hry zaplatily bez konzolí, mohls teď mít ty úžasněji vypadající hry a nemusel bys tady neustále brečet v diskuzích. Bohužel, dokud synonymum pro PCčkáře je warezák či přinejlepším hráč po 5-ti letech nakupující v 95% slevě, budeš muset d*žet hubu a krok...
      • Sithard
        proc bych mel kupovat vsechny hry pri vydani, kdyz nebudu vedet jak na tom hra je ? at uz optimalizaci atd..
      • no jasne, protoze vydavatel by si rekl...ale jo pohoda, nam staci vydelek z prodeje na PC a tech dalsich 50% z konzoli ozelime *7* *7*
  • Bethesda by měla pochopit, že neumí tvořit hry, ale umí poskytnout peníze studiím a z toho občas vyjde i dobrá hra jako The Evil Within.
    • Dishonored. *14*
  • seprah
    pes od prvního pohledu sympatičtější než v Metal Gearu... 11/10

    ne, fakt, na tu hru se těším. fap, fap, fap...
    • tak si kup brýle slepče

      http://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/t_original/nnf1ttvejupgytmntw6x.gif
      • seprah
        Tak teď jsi mě dostal. Tleskám. Že ty jsi ráno tátovi ukradl z horní poličky trochu rozpustný kávy do jogurtu?
  • Atmosfera 0. Ty litajici lode a podobny nesmysly mi prijdou jak z nejakyho fantasy sveta ala Dishonored. Meli to radsi nechat delat Obsidiany, ty aspon vedeli, o cem Fallout je...
  • Naprosto podprůměrná grafika. Kdo tvrdí opak, má značné problémy se zrakem a měl by urychleně navštívit lékaře. Jaká to bude hra, samozřejmě nikdo neví a momentálně lze hodnotit jen tu grafiku, která je prostě špatná. Absolutně nechápu, jak tohle mohli vypustit do světa, protože to vypadá fakt neuvěřitelně špatně.
  • At first I was like *14* , but then I was like *10* *11* *16*
  • Bethesda je podľa mňa najhoršia herná spoločnosť... dokonca horšia než posledné roky Ubisoft a EA. Tie ich hry vyzerajú tak hnusne plasticky a polovina mapy je automaticky generovaná. Nedávajú do toho žiadnu lásku. Typujem že polovina vnútorných lokácii bude jednoducho copy-paste, presne ako dungeony v Skyrim. Zastaralú grafickú stránku nepovažujem za až tak dôležitú, ale presne viem aká tá hra bude už teraz. Zabaví vás prvých pár hodín a potom sa vám totálne znechutí.
    • a stejne to zde dostane 10/10
    • PreidaQ
      Já přiznávám, že Skyrim byl hodně generický. Ale zábavnost (a z toho vyplývající vysoká hodnocení) mu nikdo neodpáře.
      • při srovnání s věcmi typu Far Cry nebo Assassin's Creed mi ani to označení generický nepřijde moc na místě
    • Psychotic
      Z toho, na jaké prkotiny si stěžuješ, lze o tobě vyvodit spoustu věcí :-)
      • stěžuje si na základní věcí co se týče hratelnosti. Z tvého komentu jde vyvodit o tobě, jak moc jsi povrchní a jak málo ti stačí ke štěstí...
        • Ono stěžovat si na hratelnost po prvním traileru toho taky hodně říká samo o sobě.
  • Divný ta grafika vypadá tak hrozně, protože je tam taková kreslená stylizace. Moc nechápu tenhle krok vývojářů...doufám, že do vydání to bude lepší třeba ten Skyrim má takovou víc fotorealistickou a to bych bral i pro novej Fallout, tohle nevim nevim. Každopádně doufám že ve hře budou konečně nějaký vozidla.
    • Já nevim. Mě osobně fotorealistická grafika k Falloutu moc nepasuje.
    • PreidaQ
      Třeba FNV vypadal taky naprosto ohavně a spousta lidí si z toho evidentně ustříkla. Takže já bych grafiku zase tak moc neřešil.
  • To je hnus velebnosti jdu blejt. A BUDE HŮŘ!!!!
  • na strance madbrahmina fallout 3 nema ani vlastní založku a je tam pouze FNV; tolik asi k tomu jak F3 vníma pravoverna komunita hc hráču a fanoušku
    • PreidaQ
      Mimochodem lžeš, protože tam záložka je, jenom je evidentně záměrně schovaná.
    • Nj, naštěstí těch 5 HC vocasů na MB (a obecně v herním průmyslu) nemá takovou kupní sílu, aby se kvůli nim dělaly velké hry tak, jak si představují. Bohužel, o to víc jsou uřvanější a ubrečenější...
    • Myslíš ty 3 lidi?
    • PreidaQ
      Až na to, že jak co vnímají HC hráči a fanboyové, vůbec nikoho nezajímá, kromě nich samotných.
      • Protoze to jak to vnima masa ovci zajima vsechny, ze? Oh wait
        • Psychotic
          Zajímá to tvůrce, vydavatele, herní média a miliony hráčů. Pro začátek. Já bych řekl, že v poho :-)
    • Tam už i trailer na čtyřku teď dostává sodu :D
    • (Tak trochu) samozvaná pravověrná komunita hc hráčů a fans.
      • Tak trochu? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit