Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bude možno aktivovat hru na Steamu ?
  • Mně se vizuál líbí. Stylizace taky dobrá. Neví někdo, na jakém engine to běží?
    • pravděpodobně Creative Engine, tj. to, na čem běžel Skyrim
      Gamebrio už nepoužívají
      • Skyrim běží na Creation engine, což je jen přejmenované a o pár buildů lepší Gamebryo. Creation a jeho předchůdci (NetImmerse, Gamebryo, Gamebryo LightSpeed) Creation vychází z poslední verze Gamebrya
        • = Gamebrio už nepoužívají :)
          Předpokládám, že ty jsi taky přejmenovaná a upravená verze svých rodičů, a přesto tě s nimi nikdo neztotožňuje.
          • = Takze kolem a kolem je to proste gamebryo
            • O texturách jsem přece nikde nemluvil. Viděl bych ten rozdíl spíš v animacích, AI a chování NPC, vykreslování, práci s vegetací, přechodech z jednoho čtverce na mapě do druhého atd.

              Ale tak jasně, můžeme se hádat o tom, kolik domů je ještě vesnice a kolik už město a do kdy jde jen o úpravy starého enginu a od kdy už o engine nový. Tak jako tak je ale nesoudnost tvrdit, co tu někde padlo, že dvacet let jedou na tom samém, protože ty úpravy dělají a nejsou zrovna malé.
            • high texture pack z toho novej engine nedela, si zkus snizit detaily (pripadne povypinat efekty) a bude to uplne stejny jak oblivioon/f3

              jedinej markantnejsi rozdil mezi oblivionem a skyrimem je v palete barev, tam se mi skyrim libil vic, ze sel vic do "seda"
            • n:
              spíš každý s aspoň jednou hemisférou pozná, že zatímco mezi Oblivionem a třetím Falloutem je jen minimální rozdíl, Skyrim je už citelně jinde
              že nedělali fungl nový engine ale překopali to, s čím jsou zvyklí už roky pracovat, dává docela smysl, ale tak co, tady logický myšlení nemá na růžích ustláno...
            • jj, to kazdej aspon se zbytkovym zrakem pozna, ze to uz od oblivionu je ten stejnej zaklad vcetne novych falloutu
    • rekl bych ze zase jejich oblibene gamebryo (creative engine ..nebo jak tomu ted rikaj )
  • by the way, ja jsem skalni fanda F1 a F2, jsou to moje top hry, ale F3 neodsuzuju, dokonce ho ted hraju po druhy v ultimatni edici a je to super hra, F:NV uz vubec ne, na tohle se tesim a zahraju to

    taky ty hry maj na ruznejch ranking serverech kolem 9/10 uplne vsechny a vlastne to tak maj vsechny hry od bethesdy, Skyrim byl ok, Oblivion me tolik teda nebavil, ale taky se to dalo, tak nevim, o jakejch nekvalitach her od Bethesdy se tady mluvi
    • bethesta od rpg hier v 90tich a 00tych rokov sa posuva ku arkade, tam je ta nekvalita
      rpg - vyvija sa postava (vsetky tie baldursy, old republicy a pod)
      arkada - vyvija sa hracov skill(bethesda od morrowindu vyssie, dark souls, apod)
  • A ve Falloutu 2 ti nevadilo treba Vault City, ktery bylo hezky cistoucky se super vyspelejma futuristickejma budovama?
    • ja som tam teda futuristicke budovy nevidel, boli tam jednoposchodove baraky s elektronikou z vaultu
      ale cistucko tam bolo, mali tam otrokov :)
    • Ale to bylo město postaveno dlouho po válce *7*
  • Těšim se konečně něco jiného než je zaklínač 3 ,nevim co na něm všichni vidí ,ovládání na pc je peklo a automatické útoky tomu moc na atmosféře taky nepřidávají. Připadá mi ta hra laděná celkově ovládáním jen na konzole.
    • Zagro
      Lidi jako ty se asi nikdy nenaučí ovládat kombo myš + klávesnice. Ovládání u Z3 je naprosto bez problémů. Nechtěl bych vidět, kdybys měl ovládat na nějaké větší úrovni quaka, by ses asi zbláznil...
    • *1*

      Popelka je šaman.
    • Asi beres drogy nebo jsi Z3 vubec nehral. Jake automaticke utoky? A ovladani? Proti DS je luxusni. Me tam chybi moznost zafixovat si kameru na zadech, tak aby pri otaceni automaticky rotovala i kamera. Jinak je celkem v klidu.
  • Je mi z vás haters blivno. HATEFREE!!!
    • Nikoliv.
  • Mne sa tato grafika celkom pači, Bethesda nikdy neposuvala graficky vyvoj vyrazne dopredu, ale pokial takto naozaj bude vizerať hra, budem spokojny...
  • Me hlavne prijde na hlavu, ze si vsichni stezujou ze to neni tak graficky skvely jako zaklinac 3 nebo jiny hry....pokud chcete takhle super vizualne zpracovany hry, tak se modlete za zaklinace 4 nebo pokracovani tech vasich oblibenych her. Tohle je proste Fallout a skalni fanousci milujou jeho pribeh a zasazeni, popr. i humor atd. Fallout nikdy (a to doslova v zadnem dile) nebyl o vizualni strance...F1 a F2 na svou dobu klasicka grafika a je to pecka i dneska, Fallout 3 a FNV, dve hry se stejnou grafikou a presto se lidi dohadujou ktery dil je nejlepsi (takze to o grafice asi taky moc nebude). A odsuzovat bethesdu za to ze ma bohatou zakladnu modderu a dava jim prostor a prostredky na realizaci jejich vizi, to je taky podle me blbost.Bethesda proste vi, ze lidi si chtej tu hru doladit podle sebe
    • Keyz
      Bethesda proste vi, ze lidi si chtej tu hru doladit podle sebe.
      Oprava: Bethesda proste vi, ze lidi si opraví hru jak mělo být a proto to vydá v takovém stavu.

      Grafiku to nemělo lepší díky špatnému a starému enginu, také se na to vy*ali. To je celé. Proto to opravovali modifikace (oprava je na místě, když to bylo rychle, kvalitě a mohli to lehce udělat ve firmě a nemusel to děla amatér...). Starej Fallout vypadal v dané době dobře. Velice dobře. To se nedá říci o těch 3D Falloutech.

      Atmosféra, humor atd....Jo. Ale kde máš příběh v RPG? Ten tam je hloupý stejně jako ten svět a chování lidí. To se nemůže měřit se Zaklínačem (škoda, že je zde pouze Zaklínač u velkých her). O to více to je horší. Když již tedy nedali prostředky aby to nějak vypadalo, tak by je mohli dát do smysluplného a uvěřitelného příběhu a světa.....Vždy jsi tam dělal zásadní rozhodnutí ale v navazujících dílech to nějak nebylo....Od F1-Fx

      Na oko super. Post-apo svět. Jakmile tam ale chodíš, sleduješ a děláš úkoly, tak vidíš jak trapné to je. Bavím se o F3. Wastelenad 2 měl o mnoho lepší úkoly a možnosti jejich řešení. Šlo to pokazit, netuším co je dobré co zlé, šlo to řešit aniž by jsi tušil, že jsi něco vyřešil apod....

      A fandy to bude bavit. Určitě. Od toho jsou fandové. Více snesou než začnou kritizovat. Aby začala odcházet základna fandů, to by to museli tedy hodně pokazit....
  • Podle mě se nedá říct, jestli nějaký Fallout je objektivně lepší nebo horší, než jiný. Mně se například ze všech Faloutů nejvíc líbila jednička a trojka. Naopak dvojka a New Vegas se mi nelíbily a od obou jsem odpadl. Taky se mi například Oblivion líbil o hodně víc, než Skyrim. Prostě kažý to vidí jinak.

    Asi jde o to, co se komu přesně na které hře líbí - a člověk by asi měl jít ne za značkou, ale za tím, co od hry chce. Takže pokud někomu obecně nesedne, kam Bethesda značku Fallout vede, měl by možná přesedlat na hry typu Wasteland nebo Shadowrun, isometrických RPG teď přece není málo. Já mám zase radši 3D světy a mrzí mě, že poslední Divinity je isometrická...
    • Naprosto s tebou souhlasím, mám to dost podobně. Akorát, a nepochybuji že budu jeden z mála, mám na žebříčku ze všech her z Fallout universa na prvním místě Tactics, po nich až první díl. Takže každý má jiné vkus, herní zážitky a tak... :)
    • vždyt F3 byl v podstate to same jako FNV, akorát ve FNV věci dávali tak nejak vetší smysl. Proste v hrách od Betsehdy jsou takove veco kdy se rozum zastaví, napr. starenka uprostred pustiny (asi má vycvik beara gryllse) nebo quest ve F3 kde nejake díte utíkalo za tatíkem pres pustinu jakoby nic a nikdo nerešil že by to asi neprežilo, karavany bez ochrany atd., logickych nesmyslu jsou tam tuny
      Vetšina fanoušku vyčíta temto hram že u nich dizajneri moc nepremyšlí.
      • Asi to bude tim, ze nemas smysl pro humor. *3*
    • Mno vidiš.. Moje nej je zase Fallout 2 a pak New Vegas *15* Fallout 3 u mě byla nejhorší *1*
      Každej je na tom jinak...
  • jůůů, pes *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit