Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všichni pláčou když hra zůstane stejná... Všichni pláčou když se hra změní... Občas opravdu přemýšlím nad logikou hráčů.. Jo než začne někdo, že jsem původní Fallouty nehrál tak je na omylu hrál jsem všechny a všechny díly se mi líbili i trojka, ale New Vegas byl lepší to bez debat :)
    • Amen.
  • Nehledě na hatery a pesimisty, JÁ se těším, ať už hra bude jakákoliv.
  • Ale musim uznat, že hudba se mi fakt líbí. Můžeme si řikat co chceme o tom jak bethesda recykluje tu samou technologii a jak jsou grafici líný bachyně, ale hudbu měla Bethezda vžycky parádní (zejména main themes) o tom žádná.
  • Mě osobně tam teda dost chybí draci *16*
    • Nemyslíš párače *3*
      • Ne já myslím klasického draha. Přijdeš k němu prokecneš ho, on ti dá poklad popřípadě ho zabiješ a vezmeš si princeznu. Prostě jak to bývá v jiných RPG. Jinak tahle hra nemá právo říkat si RPG!!!
        • RPG- role playing game.... Fallout zrovna patří mezi hry které rozhodně mají právo se nazývat RPG.. Pokud mě paměť nešálí tak mraky rozhodování a upravování svého hlavního hrdiny tato hra nabízí :D Nesmíš za RPG hry brát pouze Diablo ;)
          • Že na to co napsal vůbec reaguješ.. *7*
            • Pravda :D
  • Podle těch záběrů mi přijde, že se lidstvo už trochu technologicky zvedá.. *9*

    Jakoby chtěli vytvořit novodobého Fallouta...místo aby se vrátili ke kořenům, kde lídé byli v mizerném a bídném stavu...
    • A co jste čekal? Toto je zkrátka evoluce. Nicméně pochybuji, že ta "technologie" bude všude. Většina bude bída a zmar.
    • Série fallout postupuje od prvního dílu chronologicky kupředu. Je tedy logické, že tuto tradici zachová i díl čtvrtý.
  • a napriklad aj ten trailer k F4
    bol celosvetova atomova vojna, 200rokov sa ludia skryvali vo Vaultoch a oni tam maju vertibirdy(tie boli len v par vojenskych zakladniach a pod.) a nejake vzducholode a mesto co vyzera skoro ako Honkongsky pristav,(urcite tam bude pitna voda, len tak z nicoho, elektrika, len tak z nicoho) zase si to krivia podla seba.Bethesda uplne kasle na Fallout lore
    • Medzicasom v San Franciscu ... tvoj argument nema logiku sorry
    • Vzhledem k tomu, že se hra má odehrávat v Bostonu (takže Cambridge, MIT atd.) mi ta technologická vyspělost a zachovalost dává smysl. Naopak to vítám jako snahu o inovativní uchopení žánru. Někde prostě měli kliku - ve vaultu se zachránily elity a kolem zbylo dost prostředků.
      Ta věrnost lore by tak jako tak neměla přerůstat v konzervativní poklonkování ;)
      • po celosvetovej atomovej vojne by takych 100 rokov bola nuklearna zima, tj 4-5 generacii vo Vaultoch
        uz vidim potom ako by stavali ludia mesta s mrakodrapmi a vzducholode a pod :)
        • Keyz
          Tohle ale není hra kde by to promýšleli. Prostě udělají návrh, nějak to dají dohromady a hotovo. Vymyslet to nějak přesně. Jak by to asi bylo, je moc pracné. To nelze čekat od Bethesdy :)
      • tak mi chces povedat, ze v LA, Washingtone a Las Vegas ziju v priemere 100rokov za Bostonom
        nj, kto chce, obhaji si hocico
        • A co ti na tom jako připadá divnýho? I v dnešnim globalizovanym světě je spousta míst, kde jsou lidi 100+ let i za ČR (o západní Evropě a severní Americe nemluvě) a to si do většiny z nich můžeš zajet v létě na dovolenou. Takže bych řek, že neni úplně nereálný, aby různý komunity, který o sobě pravděpodobně ani nevěděj, natož aby spolu udržovaly nějaký styky, byly na velmi rozdílnejch úrovních technologie.
          • samozrejme fikcia znesie vsetko(len logika dostava kopance), len si uvedom, ze, ak sa to bude odohravat v rovnakom case ako ostatne Fallouty, tak v tych existovali vysielacky, tj je fasa ze na zapade je civilizaica v rozklade, ziju tam kmene kde vertibird povazuju za bozie znamenie a v bostone je hyper mesto s vzducholodami a samozrejme nikto o nom nepocul, nikde o tom nebola zmienka
            a je pekne porovnavat vychod a zapadnu europu alebo s. ameriku
            ale logika nepusti, porovnaj rozlicne mesta v jednom state


            a vobec, koncim diskusiu, podla mna to bude preskinovany skyrim (podla mna otras hra)a odpovedou, ze som to nehral vam odpovedam - ani vy

            .
        • hele, já nevím, co je tak těžkého na tom představit si, že přeživší z Bostonu měli k dispozici prostředky, technologie a know-how, které v jiných oblastech nebyly. Ostatně kde jinde než právě tam působí něco takového pravděpodobně.
          Že máš v hlavě zakonzervovanou jasnou představu postapo světa a chceš se v ní znovu a znovu utvrzovat, to už je jen tvůj problém :)

          A jestli chceš být za vola a piplat se ve faktické akurátnosti fikčního světa, tak bys možná měl začít od podlahy, tj. od prvního dílu.
        • Ta hra se může odehrávat klidně dvě tři století od doby, kdy první lidé vylezli z Vaultů.
          • moze, ale stavme sa ze nebude
            • ked ti take szraczky stacia, prosim
            • Koukám že jsi děd vševěd. Hra ještě nevyšla pokud sis nevšiml. Vše může být jednoduše vysvětleno v rámci příběhu a zcela v souladu s lore. Třeba mezitím přiletěli marťani a dovezli nám mrakodrapy a vzducholodě.
  • Trailer sice pekne remeslne udelanej, ale nijak na me nezapusobil. Fallout poetika zmizela.
  • Už tomu fakt nerozumím. Já viděl moc pěknou grafiku, respektive výtvarnou stránku.
    Možná by neškodilo na všechno koukat z dvaceti centimetrů s lupou.
    • Nerozumíš....
      Chválíš výtvarnou stránku a pak osočuješ lidi že nadávaj na technickou stránku věci (ta lupa).
      Kdyby si řekl že nadávaj na výtvarnou stránku (jako třeba já) tak by to tvoje nařčení ve spojení s tvojí první větou dávalo větší smysl :)
  • Jsem jedinej, komu vadí, že to nebude isometrické?
    • drasta
      Neni nad to kdyz musis cestovat po rozhlehlem svete tak ze drzis W...
    • A počítal jsi s nad s tím, že to bude v izometrickém zobrazení?
    • Určitě ne..
    • Chim
      Ne.

      EDIT: I když v případě Bethesdy je možná dobře, že to isometrické nebude. Alespoň nebudu mít nutkání si to byť jen zkusit.
  • Tehnle trailer ma jednu slabinu a tou je zvukova stranka.

    Uz nevim jakou klavirni skladbu jsem to zrovna poslouchal, ale kdyz jsem si do ni pustil trailer beze zvuku, tak krome toho, ze do sebe zapadli lip nez kdejaka p*del a hrnec (strihy a prechody synchronne licovali s tony), navodili atmosferu a vyzneni celku o ligu lepsi nez original.

    Vysledkem je, ze si novej Fallout ziskal moji pozornost.

    PS—Diskuzi pochopitelne nectu, ale hadam, ze kritika psi srsti tam nekde padla—za me jsou technologie simulace vlasu (at uz nvidia nebo ati) naprostou kravinou. Vlasy maji tendenci zapletat se do pramenu a ty uz tak hyperaktivne ve vetru a nebo pohybu nepoletuji. A co teprve zvireci mastna srst. (At uz v Lare, nebo Zaklinaci, me daleko vic sedi jejich "nizsi" verze).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit