Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z té grafiky bych čekal, že to míří i na PS3.

    Takže tu máme Fallout napsaný Bethesdou, který vypadá jako z roku 2010. Na to se fakt může těšit jen masochista.
    • To máš recht, těšit se nato je dost risk, já hru beru v potaz a doufám v nejlepší. Hraju od 1990 takže GFX styl 2010 no problem, spíš mě zajímá RPG složka, propracovanost, casual/HC, atmosféra a podobný věci. Grafiku si par měsíců po vydání zmoduješ do alelůja pokud ti základ nebude stačit... vono je vlastně realně uplně jedno co vydaj, stačí at to nechaj open na modding, viz Skyrim *1* *2* *15*
  • Snad to nebude podobné fiasko jako minule. *7*
  • mx0r
    *melted* ... a je uplne jedno, aka bude nakoniec grafika. neskutocne sa tesim.
  • Prophet
    Napřed XCOM 2 teď Fallout 4 a to jsem si myslel že po Zaklínači a GTA 5 na pár měsíců už nic moc zajimavého nepřijde *1*
  • Lukyz
    Datum vydání zatím neznáme, ale už teď to grafikou nezazáří, takže doufám, že to doženou řádnou atmosférou *4*
    • Prophet
      Engine, Engine never changes. *1*
      • ...nejdál :)
    • Grafika mi špatná nepřijde. Navíc na ní až tak nezáleží, minulej Bethesdí Fallout měl jiný problémy.
    • Musím se přiznat, že mě trochu zarazila ta barevnost.. ale třeba písečná bouře s Deathclawem vypádá užasně a večerní bouře také.. tak, když budou nedostatky, tak se to snad dožene modama.. :) Jen si nejsem jistej jestli to běží na Creation Enginu či na IdTechu..
      • Kozy
        Díkybohu za ty barvy, v New Vegas byla jenom žlutá a hnědá.
      • Já zas takovou barevnost uvítám. Ono lidi stejně tvořili mody které ty oranžové a zelené filtry rušily. Aspoň to vypadá trochu víc živě, pustina přecejenom není tak mrtvá jak se zdá. Taky tímto podle mě půjde kouzlit atmosféra tam kde je potřeba, né že to bude všude vypadat stejně.
  • Málem jsem brečel když jsem uslyšel to známé - War, war never changes. Těším se jak malý kluk.
    • ja taky... to prostě rezonuje, já to slyšel (jakožto určitě hodně dalších tady) už jako malej kluk na svy 386 či co to bylo, resp jsem si to spis cetl jelikož "PC speaker"... ale jako bych to slysel *14*

      každopádně tahle věta má - kor teď - něco do sebe... *13*
  • Enclaw
    Nečekal jsem že budu zklamanej tak brzo... Ta grafika mi přijde strašně barevná. A ta kvalita odpovídá bethesdě (hlavně ten pes bije do očí), ta hra ani nevyšla a už vypadá zastarale (Zaklínač vypadá o světelné roky lépe).

    Prvních 5 vteřin mi připomělo intro Falloutu 1 (ono je to spíš vykradačka, hlavně ta hudba, ale jen ze začátku). I tak se ale těším, protože většinu věcí co zmiňuji upraví mody, škoda jen že to tak nemůže být už od začátku..
    • Caincz
      Přesně jak píšeš, ta barevnost je strašná, pro mě to úplně postrádá Fallout atmosféru, a souhlasim i s tim vizuálem, pes i model hlavního hrdiny teda vypadají hrozně. Snad je ještě daleko do vydání a něco s tím udělají, protože takový zklamání jsem nečekal.
      • hele barvy se sweetFX už bych moc neřešil... radši bych se právě naučil ten program ovládat a nespoléhat na trapný nerd pressety, nic těžkýho, stejně je tu každej druhej programátor :)
        • Caincz
          No já to budu hrát na PS4, takže tohle se mě netýká, ale každopádně od hry za šestnáct stovek očekávám hotovej produkt, ne něco, co si budu muset dobastlit k obrazu svýmu. Samozřejmě chápu, že už se nikdy nedočkáme Falloutu ve stylu prvních dvou dílů, už bych to snad ani nechtěl, nedávno jsem si to koupil na GoGu, nadšeně rozehrál a vypnul to po deseti minutách, protože jsem si uvědomil, kolik krys a radscorpionů bych musel zabít, než by se začlo dít něco zajímavýho :) Jen prostě z toho traileru na mě vybaflo x detailů, co mi vadily - barevná miska na žrádlo pro psy, obecně mnohem míň zničený prostředí než dřív, divný jakože cool postapo město...Fallout pro mě vždycky byl mixem futurismu a 50. let s naprosto jasně daným vizuálním pojetím mrtvýho světa s pár pozůstatky technologie. Tady to nevidim. Možná nám příběhově vysvětlí, že to Boston a okolí neschytalo tak hustě, jako zbytek USA, ale to se mi moc nezdá. Je brzy soudit, ale chtěl jsem se na to těšit mnohem víc.
        • Enclaw
          SweetFX je pro mě dar z nebes.. používám ho pomalu v každé hře, i v Zaklínači to už tak dobré atmoféře pomohlo... Programátor sice nejse, ale s anglickým návodem to zvládne i cvičená opice *1*
          • taktéž :) a nejen 3d, např Pillars of Eternity se stím dalo hodně nakopnout (už jen doostření textur bylo jako bys to z medium dal na high) - supr program
  • Alex81
    U mě dobrý!
  • super, po šlápnutí velde s FNV se fallout konečne vrací ke svym korenum *4*
    • A jen jsem chtel rict ze pro spostu lidi je navrat ke korenum napr. GTA3, F3. Ale spravny navrat je k GTA1,2 nebo Fallout 1,2. Jen pro poradek.
      • Jo GTA 1 a 2 se do sve doby hodilo a to, ze preslo na 3D byla nejlepsi mozna zmena. Ale proti gustu...
    • kdyby se vracel ke svym korenum tak ta hra je z vrchu, muzes ovladat partu lidi a rozhodovat se zda to bude tahove a nebo realtime...
      Na tohle mam stejny nazor jako na GTA. Zmena pohledu tu hru neskurecne zmenila a neni to od te doby pro me... jen at do vseho rvou pohled prvni nebo treti osoby...
      • Můžeš si vybrat, jestli GTA 5 chceš hrát jako fps, nebo klasicky, tak zrovna nad tím bych nefňukal :) tvoje faktum je irelevantní v tomto případě
        • Opet co znamena pro tebe klasicky? Pro me je klasicky pohled z vrchu..
          Jinak ja nefnukam me to netrapi, proste jsem GTA nehral od 3tiho dilu a jsem spokojenej :). Mam i tak dost her, ktere si uzivam. Mam holt jiny vkus..
    • U mě to teda rozhodně bylo naopak, Fallout 3 jsem nedokázal dohrát, zato New Vegas si zasloužil několikeré playthrough...

      Škoda že čtyřku nebude dělat opět Obsidian, Bethesda games vytváří na můj vkus takové sterilní a příběhově nezajímavé světy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit