Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bude možno aktivovat hru na Steamu ?
  • O texturách jsem přece nikde nemluvil. Viděl bych ten rozdíl spíš v animacích, AI a chování NPC, vykreslování, práci s vegetací, přechodech z jednoho čtverce na mapě do druhého atd.

    Ale tak jasně, můžeme se hádat o tom, kolik domů je ještě vesnice a kolik už město a do kdy jde jen o úpravy starého enginu a od kdy už o engine nový. Tak jako tak je ale nesoudnost tvrdit, co tu někde padlo, že dvacet let jedou na tom samém, protože ty úpravy dělají a nejsou zrovna malé.
  • high texture pack z toho novej engine nedela, si zkus snizit detaily (pripadne povypinat efekty) a bude to uplne stejny jak oblivioon/f3

    jedinej markantnejsi rozdil mezi oblivionem a skyrimem je v palete barev, tam se mi skyrim libil vic, ze sel vic do "seda"
  • n:
    spíš každý s aspoň jednou hemisférou pozná, že zatímco mezi Oblivionem a třetím Falloutem je jen minimální rozdíl, Skyrim je už citelně jinde
    že nedělali fungl nový engine ale překopali to, s čím jsou zvyklí už roky pracovat, dává docela smysl, ale tak co, tady logický myšlení nemá na růžích ustláno...
  • ja som tam teda futuristicke budovy nevidel, boli tam jednoposchodove baraky s elektronikou z vaultu
    ale cistucko tam bolo, mali tam otrokov :)
  • jj, to kazdej aspon se zbytkovym zrakem pozna, ze to uz od oblivionu je ten stejnej zaklad vcetne novych falloutu
  • = Takze kolem a kolem je to proste gamebryo
  • Zagro
    Lidi jako ty se asi nikdy nenaučí ovládat kombo myš + klávesnice. Ovládání u Z3 je naprosto bez problémů. Nechtěl bych vidět, kdybys měl ovládat na nějaké větší úrovni quaka, by ses asi zbláznil...
  • *1*

    Popelka je šaman.
  • Ale to bylo město postaveno dlouho po válce *7*
  • = Gamebrio už nepoužívají :)
    Předpokládám, že ty jsi taky přejmenovaná a upravená verze svých rodičů, a přesto tě s nimi nikdo neztotožňuje.
  • Skyrim běží na Creation engine, což je jen přejmenované a o pár buildů lepší Gamebryo. Creation a jeho předchůdci (NetImmerse, Gamebryo, Gamebryo LightSpeed) Creation vychází z poslední verze Gamebrya
  • pravděpodobně Creative Engine, tj. to, na čem běžel Skyrim
    Gamebrio už nepoužívají
  • rekl bych ze zase jejich oblibene gamebryo (creative engine ..nebo jak tomu ted rikaj )
  • bethesta od rpg hier v 90tich a 00tych rokov sa posuva ku arkade, tam je ta nekvalita
    rpg - vyvija sa postava (vsetky tie baldursy, old republicy a pod)
    arkada - vyvija sa hracov skill(bethesda od morrowindu vyssie, dark souls, apod)
  • Mně se vizuál líbí. Stylizace taky dobrá. Neví někdo, na jakém engine to běží?
  • by the way, ja jsem skalni fanda F1 a F2, jsou to moje top hry, ale F3 neodsuzuju, dokonce ho ted hraju po druhy v ultimatni edici a je to super hra, F:NV uz vubec ne, na tohle se tesim a zahraju to

    taky ty hry maj na ruznejch ranking serverech kolem 9/10 uplne vsechny a vlastne to tak maj vsechny hry od bethesdy, Skyrim byl ok, Oblivion me tolik teda nebavil, ale taky se to dalo, tak nevim, o jakejch nekvalitach her od Bethesdy se tady mluvi
  • A ve Falloutu 2 ti nevadilo treba Vault City, ktery bylo hezky cistoucky se super vyspelejma futuristickejma budovama?
  • Asi beres drogy nebo jsi Z3 vubec nehral. Jake automaticke utoky? A ovladani? Proti DS je luxusni. Me tam chybi moznost zafixovat si kameru na zadech, tak aby pri otaceni automaticky rotovala i kamera. Jinak je celkem v klidu.
  • Asi to bude tim, ze nemas smysl pro humor. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit