Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo GTA 1 a 2 se do sve doby hodilo a to, ze preslo na 3D byla nejlepsi mozna zmena. Ale proti gustu...
  • ja taky... to prostě rezonuje, já to slyšel (jakožto určitě hodně dalších tady) už jako malej kluk na svy 386 či co to bylo, resp jsem si to spis cetl jelikož "PC speaker"... ale jako bych to slysel *14*

    každopádně tahle věta má - kor teď - něco do sebe... *13*
  • Doufam, ze to budou zase delat spolecne s Obsidianama jako F:NV, protoze co si budem povidat. F:NV >>>> F3. Pribehove uplne jina kava, i co se tyce moznosti. Nechtel bych at to dopadne jako F3, promarneny potencial, jednoduchost, tupe questy a hodne chaby storyline. Ale i tak se kure*sky tesim :D
  • Grafika mi špatná nepřijde. Navíc na ní až tak nezáleží, minulej Bethesdí Fallout měl jiný problémy.
  • Paradni trailer, az mi z neho prebehl mraz po zadech. :) Fakt se tesim, doufam, ze to bude mit stejne dobry pribeh jako trojka, FNV mi moc nesedl.
  • Z té grafiky bych čekal, že to míří i na PS3.

    Takže tu máme Fallout napsaný Bethesdou, který vypadá jako z roku 2010. Na to se fakt může těšit jen masochista.
  • Musím se přiznat, že mě trochu zarazila ta barevnost.. ale třeba písečná bouře s Deathclawem vypádá užasně a večerní bouře také.. tak, když budou nedostatky, tak se to snad dožene modama.. :) Jen si nejsem jistej jestli to běží na Creation Enginu či na IdTechu..
  • Snad to nebude podobné fiasko jako minule. *7*
  • Caincz
    Přesně jak píšeš, ta barevnost je strašná, pro mě to úplně postrádá Fallout atmosféru, a souhlasim i s tim vizuálem, pes i model hlavního hrdiny teda vypadají hrozně. Snad je ještě daleko do vydání a něco s tím udělají, protože takový zklamání jsem nečekal.
  • mx0r
    *melted* ... a je uplne jedno, aka bude nakoniec grafika. neskutocne sa tesim.
  • Prophet
    Napřed XCOM 2 teď Fallout 4 a to jsem si myslel že po Zaklínači a GTA 5 na pár měsíců už nic moc zajimavého nepřijde *1*
  • Lukyz
    Datum vydání zatím neznáme, ale už teď to grafikou nezazáří, takže doufám, že to doženou řádnou atmosférou *4*
  • A jen jsem chtel rict ze pro spostu lidi je navrat ke korenum napr. GTA3, F3. Ale spravny navrat je k GTA1,2 nebo Fallout 1,2. Jen pro poradek.
  • kdyby se vracel ke svym korenum tak ta hra je z vrchu, muzes ovladat partu lidi a rozhodovat se zda to bude tahove a nebo realtime...
    Na tohle mam stejny nazor jako na GTA. Zmena pohledu tu hru neskurecne zmenila a neni to od te doby pro me... jen at do vseho rvou pohled prvni nebo treti osoby...
  • Málem jsem brečel když jsem uslyšel to známé - War, war never changes. Těším se jak malý kluk.
  • Enclaw
    Nečekal jsem že budu zklamanej tak brzo... Ta grafika mi přijde strašně barevná. A ta kvalita odpovídá bethesdě (hlavně ten pes bije do očí), ta hra ani nevyšla a už vypadá zastarale (Zaklínač vypadá o světelné roky lépe).

    Prvních 5 vteřin mi připomělo intro Falloutu 1 (ono je to spíš vykradačka, hlavně ta hudba, ale jen ze začátku). I tak se ale těším, protože většinu věcí co zmiňuji upraví mody, škoda jen že to tak nemůže být už od začátku..
  • U mě to teda rozhodně bylo naopak, Fallout 3 jsem nedokázal dohrát, zato New Vegas si zasloužil několikeré playthrough...

    Škoda že čtyřku nebude dělat opět Obsidian, Bethesda games vytváří na můj vkus takové sterilní a příběhově nezajímavé světy.
  • Alex81
    U mě dobrý!
  • super, po šlápnutí velde s FNV se fallout konečne vrací ke svym korenum *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit