Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tenhle hype train si nechám ujet, první dva Fallouty jsem miloval,trojku jsem tak nějak projel,ale nic moc to ve mně nezanechalo a New Vegas jsem se vážně snažil mít rád, protože byla od mýho oblíbenýho studia, ale nakonec můj zájem po pár hodinách vyhořel.

    P.S. Tím netvrdím že to jsou špatné hry, prostě nemají "sexappeal", který v RPG hledám
  • Vsechny hry od Bethesdy maji velkou zakladnu fanousku a stejne velkou zakladnu hateru. Tak to proste je a bude :D
  • spoock
    Lol, zase hejt na grafiku. Možná není úplně TOP, ale rozhodně je prostředí bohatší, než ve F3 a LasVegas. Osobně jsem s podobnou grafikou počítal, přeci je to jen engine ze Skyrimu, překlopený na Fallout
  • Far Cry 4 je taky open world a jak vypada uzasne a to bezi na konzolich v 60 FPS...aspon budou vtipny bug videa na youtube
  • Ty asi zjevne neco nechapes ze. Trpis spatnou domnenkou ze vyvojari se honi za fotorealicnosti. Nevim kde si takovou hovadinu sebral. Je uplne jedno ze nejakej Prey 2 vypadal lip, tahle grafika tomu svetu sedi, nevim proc by to melo vypadat jak unreal engine 4 nebo buhvi co. Mel by si zacit pouzivat mozek, uz takovejch jako ty mam plny zuby a reknu ti kdyby se ta postapokalypsa mela udat, tak si pro tebe prijdu jeste predtim a rozmazu te po cely mistnosti.
  • Kozy
    Ten pes je sice zoufalej ale jinak to je hezky barevný, nevim proč by postapo muselo být nutně šedivý.
    Za mě jo.
  • Trailer dokázal navnadit a o to jde . Hry dávno nesoudím podle rozlišení a počtu polygonů co umí vykreslit (a že to už teď vypadá na několik zhusta osázených měst (ugh generičnost Bethesdy) , opět tu budeme mít detailnější obraz pustiny .... ale mám ten dojem že Fallout3 i New Vegas bojovalo s mnohem většími neřestmi než byla grafika. Doufám že až vyjde 4 , tak tu nebudeme mít tu stejnou hratelnost a série se konečně s novým enginem posune tam kde měla být už trojka ....
  • taktéž :) a nejen 3d, např Pillars of Eternity se stím dalo hodně nakopnout (už jen doostření textur bylo jako bys to z medium dal na high) - supr program
  • jindra.veliky
    to jsou dost stary hry a v tom je rozdil. Kdyz vychazi AAA hra dneska, tak by nejak mela vypadat *5*
  • Kozy
    Díkybohu za ty barvy, v New Vegas byla jenom žlutá a hnědá.
  • jindra.veliky
    CoD ghosts vypada podprumerne i ve svoji kategorii linearnich strilecek. F4 vypada proste zastarale a to by dneska AAA hra nemela, kdyz i takovy Kickstarterovy hry vypaji lip (kingdome, starcitizen..)
  • ...nejdál :)
  • Co tak vidim vsechny ty stiznosti na grafiku atd. tak myslim, ze to dopadne tak, ze Fallout 4 budou hraci bud naprosto milovat, nebo nenavidet :( Ja ho uz ted miluju, jsem na tehle serii prakticky zavisly (jak je asi poznat), takze ani neporovnavam jestli mam radsi F3 nebo FNV, nebo F2, nebo F1, vsechny dily byly bomba a kazdej mel svoje pro a proti. Navic tohle je trailer a jak se pise na strankach JRC, datum vydani nebude asi driv nez Brezen 2016, takze do te doby myslim, ze jeste zmeni hodne veci, vcetne grafiky, barvenosti, atd.
  • copa ti dnes ošklivého ve školce udělali Jindřišku, že jsi takový naježený?
  • No právě ... a dokud se budeme pustinou jen běhat , plížit , poskakovat či jen létat v cutscénách , tak to bude stále jen další Bethesdí pokus o Fallout ....
    (Zatraceně je to stejné , jako když vám Laser Squad či UFO přineslo možnost ničit stěny , jako s Frontierem , který vám umožnil přistávat na planetách ... a pak si dekády někdo další honil triko s hrami které byly "jen vizuálně" podobné svým starším dílům , ale dříve realizovanými možnostmi neoplývaly .... Opravdu nechci revoluci , stačil by mi pokrok na místech ,kde už léta přešlapujeme )
  • Jasně že to vypadá hůř než lineární střílečka když je Fallout open world, podle mě i tak dost dobře
  • Nic nevypadá hůř, neř CoD ghosts
  • Enclaw
    SweetFX je pro mě dar z nebes.. používám ho pomalu v každé hře, i v Zaklínači to už tak dobré atmoféře pomohlo... Programátor sice nejse, ale s anglickým návodem to zvládne i cvičená opice *1*
  • jindra.veliky
    i stary gameplay video z Prey 2 vypadalo mnohem lip nez tenhle trailer...tohle melo byt spis pro x360 a ps3, ale asi to nestihli dodelat, protoze v tom jejich bug enginu nic nefunguje :D

    to meli radsi zrusit tohle a vydat pokracovani Prey
  • Po zkoumani vseho mozneho na strankach noveho Falloutu jeste par postrehu: Hra je dostupna v predprodeji i pro ceskou republiku v siti JRC. Boston se ted nejspis bude nazyvat Diamond City (nebo to bude mozna jeste jina oblast mimo boston). Zrejme se toho hodne bude tocit okolo tematu baseballu. Dale bych si dovolil tipnout, ze poprve je take venovana velka cast traileru i obdobi pred dopadem bomb (ten chlapec co utika do Vaultu napadne pripomina alter-ego z Tranquility Lane), tak hadam, ze uvodni cast hry bude venovana teto dobe, bud jako maly chlapec ktery pred dopadem bomb bezi do vaultu a o cca 25 let pozdeji vyleze ven (ale na to je lidstvo prilis vzpamatovane) a nebo pozdeji z vaultu vyleze nejaky jeho pra-pra potomek. A jelikoz si toho nikdo nevsiml, tak musim podotknout jednu vec....snad poprve v historii Falloutu hlavni hrdina promluvil skutecnym hlasem, takze hadam, ze konecne bude mit hlavni hrdina vlastni hlas. Toliko me postrehy a dojmy (nikoliv fakta, takze jsem otevren vsem nazorum).

    P.S.: Ta grafika se mi docela libi...jelikoz je Fallout vzdycky vice ci mene parodii na idealy z 50. let v americe, kdy byla barevnost prakticky vsude, tak se nedivim ze je to tak prosvetlene, zarive a optimisticke.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit