Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pravda :D
  • Těšim se konečně něco jiného než je zaklínač 3 ,nevim co na něm všichni vidí ,ovládání na pc je peklo a automatické útoky tomu moc na atmosféře taky nepřidávají. Připadá mi ta hra laděná celkově ovládáním jen na konzole.
  • Medzicasom v San Franciscu ... tvoj argument nema logiku sorry
  • Nikoliv.
  • Je mi z vás haters blivno. HATEFREE!!!
  • Mne sa tato grafika celkom pači, Bethesda nikdy neposuvala graficky vyvoj vyrazne dopredu, ale pokial takto naozaj bude vizerať hra, budem spokojny...
  • Keyz
    Bethesda proste vi, ze lidi si chtej tu hru doladit podle sebe.
    Oprava: Bethesda proste vi, ze lidi si opraví hru jak mělo být a proto to vydá v takovém stavu.

    Grafiku to nemělo lepší díky špatnému a starému enginu, také se na to vy*ali. To je celé. Proto to opravovali modifikace (oprava je na místě, když to bylo rychle, kvalitě a mohli to lehce udělat ve firmě a nemusel to děla amatér...). Starej Fallout vypadal v dané době dobře. Velice dobře. To se nedá říci o těch 3D Falloutech.

    Atmosféra, humor atd....Jo. Ale kde máš příběh v RPG? Ten tam je hloupý stejně jako ten svět a chování lidí. To se nemůže měřit se Zaklínačem (škoda, že je zde pouze Zaklínač u velkých her). O to více to je horší. Když již tedy nedali prostředky aby to nějak vypadalo, tak by je mohli dát do smysluplného a uvěřitelného příběhu a světa.....Vždy jsi tam dělal zásadní rozhodnutí ale v navazujících dílech to nějak nebylo....Od F1-Fx

    Na oko super. Post-apo svět. Jakmile tam ale chodíš, sleduješ a děláš úkoly, tak vidíš jak trapné to je. Bavím se o F3. Wastelenad 2 měl o mnoho lepší úkoly a možnosti jejich řešení. Šlo to pokazit, netuším co je dobré co zlé, šlo to řešit aniž by jsi tušil, že jsi něco vyřešil apod....

    A fandy to bude bavit. Určitě. Od toho jsou fandové. Více snesou než začnou kritizovat. Aby začala odcházet základna fandů, to by to museli tedy hodně pokazit....
  • Me hlavne prijde na hlavu, ze si vsichni stezujou ze to neni tak graficky skvely jako zaklinac 3 nebo jiny hry....pokud chcete takhle super vizualne zpracovany hry, tak se modlete za zaklinace 4 nebo pokracovani tech vasich oblibenych her. Tohle je proste Fallout a skalni fanousci milujou jeho pribeh a zasazeni, popr. i humor atd. Fallout nikdy (a to doslova v zadnem dile) nebyl o vizualni strance...F1 a F2 na svou dobu klasicka grafika a je to pecka i dneska, Fallout 3 a FNV, dve hry se stejnou grafikou a presto se lidi dohadujou ktery dil je nejlepsi (takze to o grafice asi taky moc nebude). A odsuzovat bethesdu za to ze ma bohatou zakladnu modderu a dava jim prostor a prostredky na realizaci jejich vizi, to je taky podle me blbost.Bethesda proste vi, ze lidi si chtej tu hru doladit podle sebe
  • A kdyz behani, skakani a plizeni po pustine je jenom pokusem o fallout tak co je potom skutecny fallout? F1 a F2? tam se jenom behalo....obcas teda i plizilo, ale to bych ani moc nerek, nejaky poskakovani a cutsceny tam nebyly zadny (krom intra a outra) Myslim, ze F3 a NV byly krok dopredu, mozna ne tou cestou, kterou si nekteri prali, ale byl....a tohle bych rek ze bude taky krok dopredu (jasne, taky jde o to, do kolika hov*n po ceste slapnou), ale porad to podle me bude super hra.
  • Keyz
    Tohle ale není hra kde by to promýšleli. Prostě udělají návrh, nějak to dají dohromady a hotovo. Vymyslet to nějak přesně. Jak by to asi bylo, je moc pracné. To nelze čekat od Bethesdy :)
  • Myslím si, že by měl spíš New Vegas(hlavně díky příběhu), Fallout 3 neměl takové ohlasy. Ale tak navázání na úspěšnou klasiku může být vždycky fajn. Fallout je vydařený svět , který díky firmě Bethesda jede dál. Subjektivně mi to 3D nesedí, ale je to spíš volbou enginu a ten má bethesda špatný, ještě že si s tím potom dávají práci fandové a dotáhnou to mnohem dál. Naštěstí to i tak zahraňuje slušně odvedený příběh, alespoň u New vegas.
  • Naprosto s tebou souhlasím, mám to dost podobně. Akorát, a nepochybuji že budu jeden z mála, mám na žebříčku ze všech her z Fallout universa na prvním místě Tactics, po nich až první díl. Takže každý má jiné vkus, herní zážitky a tak... :)
  • vždyt F3 byl v podstate to same jako FNV, akorát ve FNV věci dávali tak nejak vetší smysl. Proste v hrách od Betsehdy jsou takove veco kdy se rozum zastaví, napr. starenka uprostred pustiny (asi má vycvik beara gryllse) nebo quest ve F3 kde nejake díte utíkalo za tatíkem pres pustinu jakoby nic a nikdo nerešil že by to asi neprežilo, karavany bez ochrany atd., logickych nesmyslu jsou tam tuny
    Vetšina fanoušku vyčíta temto hram že u nich dizajneri moc nepremyšlí.
  • Mno vidiš.. Moje nej je zase Fallout 2 a pak New Vegas *15* Fallout 3 u mě byla nejhorší *1*
    Každej je na tom jinak...
  • Že na to co napsal vůbec reaguješ.. *7*
  • Podle mě se nedá říct, jestli nějaký Fallout je objektivně lepší nebo horší, než jiný. Mně se například ze všech Faloutů nejvíc líbila jednička a trojka. Naopak dvojka a New Vegas se mi nelíbily a od obou jsem odpadl. Taky se mi například Oblivion líbil o hodně víc, než Skyrim. Prostě kažý to vidí jinak.

    Asi jde o to, co se komu přesně na které hře líbí - a člověk by asi měl jít ne za značkou, ale za tím, co od hry chce. Takže pokud někomu obecně nesedne, kam Bethesda značku Fallout vede, měl by možná přesedlat na hry typu Wasteland nebo Shadowrun, isometrických RPG teď přece není málo. Já mám zase radši 3D světy a mrzí mě, že poslední Divinity je isometrická...
  • samozrejme fikcia znesie vsetko(len logika dostava kopance), len si uvedom, ze, ak sa to bude odohravat v rovnakom case ako ostatne Fallouty, tak v tych existovali vysielacky, tj je fasa ze na zapade je civilizaica v rozklade, ziju tam kmene kde vertibird povazuju za bozie znamenie a v bostone je hyper mesto s vzducholodami a samozrejme nikto o nom nepocul, nikde o tom nebola zmienka
    a je pekne porovnavat vychod a zapadnu europu alebo s. ameriku
    ale logika nepusti, porovnaj rozlicne mesta v jednom state


    a vobec, koncim diskusiu, podla mna to bude preskinovany skyrim (podla mna otras hra)a odpovedou, ze som to nehral vam odpovedam - ani vy

    .
  • RPG- role playing game.... Fallout zrovna patří mezi hry které rozhodně mají právo se nazývat RPG.. Pokud mě paměť nešálí tak mraky rozhodování a upravování svého hlavního hrdiny tato hra nabízí :D Nesmíš za RPG hry brát pouze Diablo ;)
  • A co ti na tom jako připadá divnýho? I v dnešnim globalizovanym světě je spousta míst, kde jsou lidi 100+ let i za ČR (o západní Evropě a severní Americe nemluvě) a to si do většiny z nich můžeš zajet v létě na dovolenou. Takže bych řek, že neni úplně nereálný, aby různý komunity, který o sobě pravděpodobně ani nevěděj, natož aby spolu udržovaly nějaký styky, byly na velmi rozdílnejch úrovních technologie.
  • ked ti take szraczky stacia, prosim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit