Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morraw
    Čistě ze zvědavosti, proč se na to většina tak těší ? Na Fallout 3 zas tak pozitivní ohlasy nebyly a tohle nebude dělat Obsidian.
    • nekromant33
      Protože většinové ohlasy na F3 pozitivní byly. Diskuze na games není berná mince v žádným ohledu.
    • Keyz
      Je již prostě velká AAA hra od velké známé firmy a má to velkou základnu lidí i když to nebylo nikdy nijak propracované ani hezké. To je celé. Lidé tam mají rádi tu velkou svobodu jako v TES.

      Třeba se lidé těší také na další COD apod. Kvalitou to nebude. Vyblbnout se v nějakém tom MP... Stejně jako se vyřádí zde.Také vidíš zde tu debatu. Neřeší jak F3 bylo super, jak ty úkoly byly propracované s nejasným koncem a vše mělo smysl apod. A tedy tohle bude ještě lepší. To se neřeší. Řešilo se to u dílů Zaklínače :) Když srovnáš věrohodnost toho světa, questy a návrh toho světa tak to je zcela mimo. Již ty drobnosti jako: Najdeš počítač který je postaven někde uprostřed tunelu a další drobnosti které nedávají smysl ale vidíš to. A celkově utváří špatný návrh. Ty drobnosti které sedí tam nemáš jako jinde.

      Jako nikdy to nebylo nic extra po stránce příběhu. Navíc ten vtip...Prej dopady rozhodnutí.... Něco jako na konci ME. Vždy jsi se tam rozhodoval tak hloupě, že bylo jasné: Kdy se rozhoduješ, proč se rozhoduješ a o čem se rozhoduješ. Klasicky jsi byl ten největší borec jako po 150 v jiné americké fantasy hře. Navíc Bugthesda..... vydají hru a čekej 2 měsíce na základní mody. To také nepotěší.
    • Pokud se těším (ona je to spíš příjemná zvědavost než nedočkavost), tak proto, že F1 a 2 jsem si hodně užíval, F3 beru jako hodně vratký krok dobrým směrem a doufám, že se tvůrci ze svých chyb aspoň trochu poučí. Respektive že mezi třetím a čtvrtým Falloutem bude aspoň takový pokrok jako mezi Oblivionem a Skyrimem.

      Taky proto, že je to vedle Stalkera jediný postapo open world , který stojí za zmínku.
    • je to masovka, a masa si mysli ze bude khul ked bude hrat nieco, co sa vola ako herny klenot
      • Potíž je v tom, že pravděpodobně víc lidí považuje za herní klenot F3 a ne F1. *10*
        • Myslím si, že by měl spíš New Vegas(hlavně díky příběhu), Fallout 3 neměl takové ohlasy. Ale tak navázání na úspěšnou klasiku může být vždycky fajn. Fallout je vydařený svět , který díky firmě Bethesda jede dál. Subjektivně mi to 3D nesedí, ale je to spíš volbou enginu a ten má bethesda špatný, ještě že si s tím potom dávají práci fandové a dotáhnou to mnohem dál. Naštěstí to i tak zahraňuje slušně odvedený příběh, alespoň u New vegas.
        • No ja osobne se na to tesim, ne proto abych byl "khul" ale protoze proste mam rad post-apo tematiku, mam rad universum serie Fallout od 1 dilu az po NV, takze se tesim na to, co dalsiho se dozvim napriklad o Great War, nebo jake dalsi gangy, skupiny atd. se objevi. Taky me zajima napr. architektura a jak si vyvojari poradi s prirozenosti vyvoje mest atd. proste pribeh. Pokud se nekdo netesi tak okey, treba se zas tesi na hry u kterych by si nekdo ani treba nepustil trailer, natoz je hral.
          • NV som si uzil, ale sorry, F3 bola hrozna z falloutu tam nebolo nic, ti co to robili fallout nikdy nehrali, asi len hodili do googla fallout a prepli na obrazky
        • to je ich problem, a ich chyba, my tie F1-F2 máme a vieme si ich užiť
          • ono by mohlo být zajímavé, kdyby sem každý napsal, v jakém věku se dostal ke kterému dílu Fallouta. nechci tvrdit, že obliba prvních dvou dílů je jen věc nostalgie, ale nějaká ta korelace tam asi taky bude
            • ja asi v 16-18 ?
              predtym som hral na AMIGE, prve dungeon crawlery a pod
              a predtym na ATARI 800XL :)
  • RazorProduction
    Jak napsal uzivatel (Pan hráč) Grafiku vem čert...co nevidět po vydání tu budeme mít módy a každý si bude moct vybrat, jak si vizuál upraví.....,ano,zase bude muset komunita dodelavat neco,naco vyvojari su skratka lini. *7*
    • módy na konzolích? pouč mě.
      • Konzole pro hraní bethesdích open world her?

        Nepředstavitelné. (Ty hry vážně modding potřebují. Jako sůl. Bez soli jsou tak prostinké, tak plytké, tak... nechutné. A může vařit třeba král Já První.)
        • najednu stranu souhlasím, že konzole na shity od Bethesdy nejsou dobrý napád, ale na druhou stranu mi vysvětli, co grafické mody, úpravy interface apod. změní na prostinké a plytké hře o které píšeš. Ta hra pořád bude mít stupidní příběh a generické questy i přes tuny modů. Nejlepší lék je hrám od Bethesdy se vyhnout, ušetříš čas, nervy i peníze.
          • No já s tebou v podstatě souhlasím *1* ale naštěstí existují taky modifikace gameplay mechanik a s Project Nevada se FNV už dal trochu rozumně hrát. A úpravy interface mohou být kupodivu docela zásadní věc, nápad hrát bez viditelného interface dokud ho nepotřebuješ a jeho provedení (především Gopherem) je výborné. Myslím že třeba CD Projekt a nejen on se výtvory modderů inspiruje, což je samozřejmě moc dobře.

            (Problém je v tom, že moddingem Skyrimu jsem strávil snad víc času než jeho hraním a hře to stejně zas tak moc nepomohlo.)
  • těšíme se! *14* *14* *14*
    https://www.youtube.com/watch?v=pQkd7afLBNk
  • FANTASTICKÉ OBRÁZKY Z FALLOUT 4!! ČEKUJTE TO!!! SWAG!! ILLUMINATI! 2015!! NEW
    http://www.eurogamer.cz/articles/2015-06-04-obrazky-z-fallout-4-jsou-fantasticke
  • Nevim jestli je to jen mojí alergií na mag... na pohádkovou blizzardí grafiku, ale nemužu si pomoc ta hra na mě působí děsně "malovaně,infantilně, pohádkově"... Vypadá to prostě HROZNĚ.
    Musel jsem si ulevit... *kých *smrk
    • Kdyz by jsi jednou za cas zvedl zadek a sel ven, nekam mimo civilizaci, tak zjistis, ze priroda je barevna... A neni to ta vybledla zelena keru a stromu u silnic...
      • Ale souhlasim, že to muže tak vyznít a určitě to bude vlastně i jeden z aspektů toho proč to působý tak jak působý. (to k těm barvám)
      • Děkuji za radu. Kdo tu, ale mluvil o barvách? A když už jsi je teda načal... Svět po jaderné válce by ikdybych tu sedínku (prd*l je tu zakázané slovo :DDD) zvednul a šel ven moc barevnej zrovna nebyl. Ale jak řikam, nevím o barvách jsem nic nepsal. Tísíc lidí tisíc a druhů chápání psaného textu.
      • To je myslím komplikovanější. Záleží na nasvícení. Příroda umí být velmi barevná (přesněji barevně saturovaná/sytá), ale taky málo barevná.

        Samozřejmě v realisticky toužící působit open world hře s cyklem dne a noci by asi měla být příroda realisticky působící. Ačkoliv celkový vizuální styl může s barevnou paletou (jak odstín, tak sytost) pracovat a je to koneckonců významný výrazový prostředek. Já osobně si dokážu užít barevně stylizovanou hru (Deus Ex HR, Dishonored, třeba i FNV) stejně jako si dovedu užít barevně stylizovaný film a dovedu si užít barevně realisticky působící hru (Witcher 3, Mafia 2) stejně jako barevně realističtější film.

        Koneckonců technologie beztak nedokáže dosáhnout úplné barevné věrnosti - a je to tak dobře.
      • Caincz
        To je, ale ve Falloutu dostala příroda na p*del, takže Sims barvičky jsou dost mimo mísu.
  • Paráda další "nextgen grafika" z roku 2008, kdyť už z principu je to ostudný.... (V jednu chvíli jsem si myslel, že jde o záběry z F3 opravdu velmi smutné...)
  • Kôli Fallout 3 som sa hadal do krvy, s ludmi, ktory nevedeli zabudnuť na stare Fallouty, nech sa pači, mate tu Wasteland 2, ktoreho sa ja nedotknem ani dvojmetrovou palicou, v každom pripade je F3 asi najlepšia hra, ktoru som kedy hral, a nepochybujem, že F4 bude ešte lepšia ! Sry, ale vaše nazory a dristy ma už vôbec nezaujimaju...
    • Když už, tak Fallout New Vegas ....ale určitě ne Fallout 3 *13*
      • Jedna "lepší než druhá". FNV aspoň trochu dává smysl, tedy dokud se nedostaneš do města nebo k "Legii".
        • ...na vas akorad tak se... si myslite že budu pul hodiny takticky zabijet prerostliho mravence ?? musite fetovat... *11*
          • Nic psi břešou a Fallout 4 stejne vyjde ...
    • F3 je pro tebe nejlepší hra co jsi kdy hrál... to mluví samo za sebe.. *7*
    • detto, tiez nas tvoje dristy nezaujimaju
      a bez sorry
  • No já bych to zase tak černě s tou grafikou neviděl. Určitě je lepší si počkat,než vyneseme konečný ortel. Některé záběry vypadali výborně. Úprava nastavení a pár modifikací vše vyřeší. Důležitější bude celkový dojem ze světa a hratelnost. Horší jak předchozí díly to snad nebude, tak se nemám čeho bát. To zase bude rout času...
  • Pecka! Grafiku vem čert...co nevidět po vydání tu budeme mít módy a každý si bude moct vybrat, jak si vizuál upraví...
    • asi tak, ty 4K textury ve FNV dělaly hodně

      já bych byl hrozně rád, kdyby ten nový engine uměl plynulé přechody mezi interiéry a exteriéry bez loadingu, GTA V to umí, ale tam je těch baráků kam se dá vlízt o hodně míň
      • je mozne ze to tak bude: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=832555
        • Zase se budeme zbytečně omezovat pamětí a místo třeba 32GB využijeme 8GB. :(
  • RazorProduction
    Grafika vyzera jako (cod ghost) takze nic moc, a nato ze jeto post apo, jeto barevne jak omalovanka. *13* *10*
    • Fallout se s každým dílem od toho totálního post apo vzdaluje, když si vezmeš první díl, kde bylo pár provizorních vesniček a to město co jsme viděli teď v ukázce, nebo třeba i New Vegas, lidi tam už žijou tak nějak relativně normálně, neni to boj o holý život každý den, společnost se stabilizuje jak se to posouvá po časové ose s každým dílem, to je dobře udělané, ale nevadil by mi prequel těsně po válce v opravdu drsné divočině *4*
    • Princ.Jablon
      myslíš, že v postapo světě přestanou existovat barvy?
      Ve středověku taky lidi rádi chodili oblíkaný hezky a barevně, doba temna se tomu neřikala kvuli tomu, že byly vyšisovaný barvy
      • (Doba temna je spíš až český baroko, ne? A zaslouženě.)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit