Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lima
    Gamesplaye s Pavlem a Honzou Olejníkem mám fakt rád. Je vidět, že ty dva si o tom hodně předem nastudujou a pak jsou schopni hodinu a půl o tom zajímavě vyprávět. Ono to přitom není tak lehký, mluvit 90 minut do kamery, někteří blbečkové, jako je třeba mistní troll max, by nesesmolili ani dvě souvislé věty.
    • To je sice pravda, ale všechny ty zajímavosti kolem jdou na úkor komentování samotného hraní. Třeba když se hrál Theme Hospital, bylo vidět že se v něm Honza pohybuje jako ryba ve vodě, ale nezasvěcený, nebo méně znalý člověk viděl jen zběsilý speedrun, bez absolutního pochopení konextu. Tedy co zrovna vidí na obrazovce, co je základem uspěšné taktiky, jaké jsou nejlepší finty, atd...
      V tomhle jsou nedostižná videa hraná Tomusem od konkurence, protože se v nich člověk ohledně stylu hraní dozvěděl vždy něco zajímavého a nového, takže měl okamžitě chuť si hru znovu nainstalovat a vyzkoušet si to osobně... :)
      • nightborne
        Zase na druhou stranu to tak někomu vyhovuje =). Například mně, abych pravdu řekl - na retro gamesplaye se dívám proto, abych si poslechl spíš ty řeči okolo. Kacířsky musím přiznat, že čistě jen dívat se jak někdo něco hraje pro mě osobě není ideální zábavou =)).
    • pro mne je zahadou jak mužu mit tolik shlednutí, i když ve srovnani s českou scenou dostavaji na frak. a to ostatní nemají takovou masivní reklamu a podporu komunity jako tihle dva.
    • mluvit do kamery neni vubec snadny a to ani kdyz se to nenataci vetsina tech idiotu co je kritizujou nejsou schopny mluvit ani n kase v krame *3*
    • Tojo,videa jsou super...jen je skoda,kdyz to treba neumi moc hrat,coz byl pripad dneska a treba Crusadera No Remorse...
      A nebo to je tim,ze clovek za mlada u tech her stravil mraky casu a pak je nastvanej,kdyz to nekdo hraje divne :D
      • Mno kluci nevím, hrál jsem to tenkrát a když jsem viděl gameplay tak jsem si říkal jak jsem to mohl hrát. Dneska mi to připadá hodně složitý a těžký. To nemění nic na tom že je to dobrá hra i po letech.

        Jinak pro hraní doporučuju noktovizor a příručku "Den zbytečné riziko" *2*
      • Keyz
        Jj, to mě také vadí. Když to neumí hrát ani na normal. Měl to na nejlehčí a stejně to bylo problematické....Snad je opravdu lepší na tyhle hry pozvat hosty. Třeba jako pro Dwarf Fortress.

        Jako, pak to moc lidem neřekne, když se tam musíš patlat (a to nemyslím zle) na jedné mapě a dlouho / neustále nahráváš. To mě zejména vytáčí u někoho kdo dělá třeba Lets play (retro hry). Proč mám jako čumět, na někoho kdo neumí hrát? Borec to má umět tak, abych viděl to nejlepší. To lidi zajímá a také se na to pak dobře kouká. Když to prostě umíš
        • Nebuďme tak krutí... JA2 je opravdu hodně komplexní hra a nahrávání (zejména ze začátku, kdy máš všechny žoldáky celkem vynoobené) se nevyhneš.
        • Goblin
          Jenže když to bude někdo HRÁT nebude on taky potom něco CHTÍT? :)

          Jako jasně, Pewdieho lidi sledují kvůli komickému efektu (a často aby se cítili chytří, když uvidí, jak to on mrví). Ale u starých her chceme nadšence a pamětníky. Ne klauny.
        • neumí to hrát ani komentování mu moc nejde... proste klasika *7*
  • udelejte neco s tim olejnikom, videa s nim jsou koncentrovana nuda. když už tam musí bejt at alespon nemluví a at se schova za monitor aby ho nebylo videt *7*
    • Samozřejmě když se díváš na swaggersky vystajlovaný letsplayery v kšiltovčičkách, hihňající se do žužlání sunaru, může ti pak video s normálními, přískoky až distingovanými lidmi, připadat poněkud zvláštní. Tak si běž zase spravit chuť, materiálu máš dost. *4*
    • blbecek na scene
  • calwin
    "eliot you idi0t!!!" :D
  • Tolik vzpomínek ...."Are those real? God,they are! They're like something out of a B-horror movie!"
    • To byli ti mutanti v dolech? Myslím že jsem nikdy neměl koule na to abych si to stížil ještě mutanty :D
  • Bombová hra! Tohle byla moje první originálka, co jsem si koupil. Byl jsem tenkrát v 9. třídě a stále 3 kila. Takže tenkrát pro mě fakt prachy ale nelituju. Jen jsem jí nikdy nedohrál, protože se mi v e-shopu nikdy neobjevily brýle pro noční vidění. Strašně se mi líbilo, jak každý žoldák, zbraň vybavení mělo detajlní popisky. A také byl super soundtrack.
  • aaah moja prva originalka, este teraz si pametam ako som sa v 99tom v obchode rozhodoval medzi JA2 alebo FF7 a som rad ze som sa rozhodol spravne :) doteraz nezabudnem na Ivanove "I use all the ammunition for weapon"..
  • Nainstalujte si do toho 1.13 (http://ja2v113.pbworks.com/w/page/4218339/FrontPage) a mate nejlepsi tahovku s managementem i RPG prvky soucasnosti! Sniperi, pokrocila teamova taktika, spotteri, radiem navadene bombardovani, prepady, stopovani zranenych souperu, vsechno, proste vsechno!
  • kaermorhen
    Hra je to velmi komplexní. Hrát jde s několika četami, ale i v malém počtu žoldáků.
    Než někdo začne hrát JA2 poprvé, měl by si prostudovat aspoň:
    http://www.ja2.wz.cz/index.php
    http://zeldar.thosting.cz/rukovet/start.htm
    Vyhne se frustraci, která padla na Pavla při GamesPlay.
  • RedEagle
    Ja 2 je hra ktoru spolu z Diablom 2 a Rome Total war 1 hram nepretržite len v malých prestávkach už od roku 2000 až dodnes.. Tie hry sa vdaka znovuhratelnosti daju hrat donekonečna.
  • We have some inconveniences to dispose of!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit