Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No leknout se u tahovky tak to je asi paradní tahovka.
  • jedna az nejlepších tahovek *14*
  • Jsem jedinej, kdo by chtel videt retro recenzi na Harvestera? *2*

    http://www.gog.com/game/harvester
  • Mohli by ste dat aj Soldier of Fortune 1 !!!
    • jnsCZ
      Na Soldierovi se pracuje. Bohužel není nikde v digitální distribuci (teda aspoň co já vím), takže zkouším Aukro a Ebay. Zkoušel jsem nedávno demo a vypadá to, že to s trochou lásky a péče poběží i na Win10
      • Keyz
        Já mám tedy někde origo co jsem koupil, když se to prodávalo normálně.

        Ale to je jako problém to sehnat jinak? Dnes to je všude na warezu a warez grupy opět řeší to, co nevyřešil vydavatel. Stejně to nikdo nepozná. A proč máte W10 to nechápu. Logicky: Vždy něco nového se ladí. Tak to platilo u Windows 2x

        Na w7 mi to jelo np. Ale zde prostě musíte mít nový OS a pak se divit, že tam je problém. Kdyby jste měli stále w7, tak to jako 90% věci nebude fungovat nebo jak? *15*
      • nightborne
        Není. Taky jsem ho nedávno sháněl - respektive pokusil jsem se. A na Ebay nemám nervy... takže se asi omezím se mrknout na gamesplay, až ho splaší někdo jinej =).
    • Tak ne že by to byla moje oblíbená, ale chápu, že má spoustu příznivců. Vo to nic. To jenom že když nepočítám včerejšek, tak byly za sebou čtyři akční hry - Daikatana, Abuse, Max Payne a System Shock. Chtělo by to v nejbližší době zas nějakou adventuru nebo dungeon/RPG, ať se to prostřídá.
      • nightborne
        Faery Tale Adventure 2! Zcela sobecky požaduji vlastní srdcovku =))!
        • No vidíš, tu jsem vlastně nikdy nehrál, znám jen z obrázků. Voní hezky. :-) Za tu bych se taky přimlouval, skvělej nápad. Moje srdcovka je Kyrandie, která by pro gamesplay měla výhodu, že s návodem v hlavě se dá v pohodě dohrát za nějakých 70, maximálně 75 minut (dvojka taky). Ale ať už si pánové vyberou cokoliv, zkrátka ať se hlavně prostřídaj žánry. :-)
    • Přidávám se. Rád si poslechnu nějaký faktický kontext kolem vývoje atd.
  • Mám rád vaše gamesplay, jen tak dál. Prosím Sacrifice *3*
  • Preco hra tu hru Pavol ked to vobec nevie hrat? :D Celkovo sa mi zda ze Pavol nevie hrat ziadnu hru co som doteraz videl :D
    • to neumi, je to noob.
  • del0
    Pěkný. JA2 je prostě král tahovek. Konkurovat může snad jenom Incubation.

    Btw. Hrál už někdo ten nový update pro mod 1.13 (verze 7xxx)? Zajímá mě, jestli už vybalancovali noční mise, protože si pamatuju, že stačilo hrát s jednou postavou s noktovizorem (plus skilly na silent a noční mise) a pak šla vystřílet s tlumičem celá mapa. :))
    • Clovece to nevim, ale co vim, ze od ted uz zoldaci museji jist a pit, takze ty italsky barmani uz nejsou jenom kulisa, prodavaji burgery, pizzu a tak, obcas se to hodi :-))
      Krome toho pridali i hodne dalsich veci, nejvic me zaujala role spottera pres context menu kdy nechas treba Iru s dalekohledem sledovat nejaky misto a tvy sniperi maji potom v tom miste lepsi musku.
      Dale jsem si vsiml radiem rizenyho bombardovani (https://youtu.be/C0aNnc04BSM)

      Diskutuje se to tady na tom foru: http://www.ja-galaxy-forum.com/ubbthreads.php/forum_summary
  • Paulcz
    Obrovské plus mají autoři hry, kteří po čase uvolnili zdrojový kód hry a to umožnilo větší modifikace hry přímo v enginu, to se jen tak nevidí :)
    • Tim spis ze jsou to Kanadsky cesi (sirtech = Siřický tech. nekde to psali ve score, nebo levelu :-) )
      • Kdepak, Sirotek. Kdysi dobrá firma, pak ale tlustá Linda vydala domrvený Wizardry 8 a s firmou byl ámen.
        • Ahaa. A ja mel vzdycky Wizardry 8 za milion hodin zabavy, nevedel jsem ze to bylo zmrveny.
          • del0
            Domrvený je silný slovo, ale šíleně mě tam štvalo dlouhý čekání na tahy nepřítele a otravnej respawn.
  • Thorleif_cz
    Chtěl bych se tu optat, dělá to jenom mě, nebo je rozhozená u videa synchronizace zvuku?
  • Keyz
    Hrál někdo disciples sérii? Když je zde řeč o retru. V tom seznamu to nemají, tedy se to jen tak neprosadí. Tam se člověk dokonale vytočil u % na zásah. *15*

    2 s přídavkem je moje oblíbená
    • jeanczarny
      Disciples 2 jsem se něco nahrál...vždycky mne fascinovala ta temná atmosféra a krásná kreslená grafika. Nedávno jsem to pořídil na steam ale rozchodit to na win7 je teda porod.
      • Keyz
        I CZ dabing byl slušný. U videa hlavně. Mám origo a z toho mám radost. Manuál supr atd. Slušná základní verze. Navíc ty konce. Nebylo to zrovna šťastné pro nikoho.

        Proč to bereš na steamu?
        http://www.gog.com/game/disciples_2_gold

        Steam...tam beru to, co není na GOGu. GOG dělá to, aby to šlo stále na nových OS a navíc tím podpoříš dobrou věc. DMR free.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit