Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jedna z nejlepsich PC her vubec. Koho uz nudi ty AaA kopiraky a chce se ponorit do neceho naprosto unikatniho, tak tohle video neni nejhorsi zacatek.
  • Andrejova recenze je bomba :D Dodnes na ni vzpomínám jako na jeden z nej úletů v nejen herní žurnalistice :D To byly časy...
    • BangMeInBangladesh
      Andrej se casto chlubil tim, ze umi psat recenze i na hry, ktere vubec nehral. Odhaduju, ze recenze na JA2 je jednou z nich. Clovek se tam o hre temer nic nedozvedel, ale sranda to byla.

      Pro me osobne a jsem velky Andrejuv fanda, jsou jeho nejlepsi recenze na hry RED HELL a ZEPHYR.
      • To jsem taky kdysi zaslechl, ale to on si jenom myslel, že umí. Recenze na JA2 je přímou ukázkou toho, že Andrej recenze psát neuměl a je jedno, jestli hru hrál nebo ne. Neupírám mu, že psát uměl! Jenom to nebyly recenze. *1* Neupírám mu, že tím svým psaním uměl prodat nemalý náklad časopisu - sakra dobře věděl, jak na masy prosťáčků. A neupírám mu ani další zásluhy, jako třeba překlad Mlíčňaka. Osobně mi ale ty jeho dvou a vícstránkový výblitky o tom, co dělal (nebo by rád dělal) před hraním, během hraní a po hraní recenzované hry místo toho, co by taky napsal něco o hře, fakt nechybí. *1*
        • To me to chybi hodne...recenze byly uzasny,ctivy...nebyl to jen vycet vlastnosti hry jak vytvoreny robotem
          Ale ona tenkrat byla i jina doba a kulty osobnosti se tvorily lepe
          Dnes je to uz moc rychly a casto jednotvarny...autorsky psani v recenzich aby clovek hledal
          Zaplatpanbuh za Fuku a dalsi :)
          • To bych čoveče řekl, že právě v dnešní době se dá "kult osobnosti" postavit snáz. A rychleji. Být dneska Andrejovi osmnáct, tak český youtube zažívá takovej masakr, že všechna ta letsplay-děcka ženoucí se za popularitou nebudou stíhat. Ale stejně bych se na něj nedíval. *1*

            Ale fakt ne že bych měl něco proti Andrejovi, nejsem nějakej jeho hater, jen jsem se vždycky z jeho článků dozvěděl moc málo o hrách a naopak příliš moc věcí, který mě vůbec, ale vůbec nezajímaly. Navíc nejsem moc na prvoplánovej humor, i když neříkám, že jsem se u jeho článků nezasmál, ale prostě zas taková bomba to nebyla. Uměl dobře prodat většině, o tom žádná. Fuka hele jo, je to taky svéráz a nemusím vždycky souhlasit s jeho pohledem, ale v recenzi se soustředí na to, o co jde a tý omáčky je tam tak akorát. To je autorský psaní, který beru.
    • mílá vrbo *1*
  • nejlepsi tahovka co kdy vznikla...skoda,ze na plnohodnotny treti dil nebudou nikdy prachy...
  • Nej tahovka co kdy vznikla. Naprostá povinnost. A jak se píše - do dneška jí nic nepřekonalo a dlouho asi ani nepřeková *5*
    • ale v novem xcomu mužeš vojakum dat na brneni jine barvičky... oh wait, tedy až když koupíš DLC *1*
    • Ja se k ni kdysi dostal jako k plne hre ze Score. V poslednich letech nejak tahle serie ale nepravem stoji ve stinu X-Comu a jeho pokracovani. U me patri druhy dil k tomu nejlepsimu, co jsem na pocitaci hral. Dokonce jsem nedavno premyslel, ze bych to znovu rozjel, kdyz uz jsem to kupoval na Steamu. Prvni dil jsem nikdy nehral a asi ani uz nebudu, protoze to je i od dnes archaicke dvojky strasny step back v grafickem provedeni.
      • Graficky jednicka zrovna neexceluje, ale stale jde o spicku z hlediska hratelnosti, obtiznosti, moznosti.
  • Konečně! :)

    A dejte na Keyzovo doporučení. JA2 v.113 stojí za opětovné rozehrání ještě víc.
  • Keyz
    http://ja2v113.pbworks.com/w/page/4218339/FrontPage

    Tento mod používejte. Naprostý základ. Opraví chyby, lepší podpora rozlišení atd, něco málo přidá a dá další možnost obtížnosti Insane :)

    Obecně: Když již hrajete nějaké retro, tak by bylo vhodně se mrknout po nějakých zásadních modech. Nebo něco co se hodně používá. Často velice pomohou. DMP pro stalkera, tohle pro JA2, Gothic ½ — SystemPack pro oba Gothicky....Pak je ještě Knights of Honor - Mod Hard Invasion Economy. Což hru předělá tak jak asi mohla být. Obtížnější a AI používá to co hráč.

    To jsou mody které hru zcela nezmění na něco jiného, ale řeší chyby, grafiku, použitelnost na dnešním pc atd. A když již předělají tak více k tomu k čemu to lidé chtějí. U stalkerů k realitě, zde také apod. Ale pořád máte možnost to hrát jako předtím. To je skvělé.
    Tak snad příště :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit