Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No leknout se u tahovky tak to je asi paradní tahovka.
  • jedna az nejlepších tahovek *14*
  • Keyz
    I CZ dabing byl slušný. U videa hlavně. Mám origo a z toho mám radost. Manuál supr atd. Slušná základní verze. Navíc ty konce. Nebylo to zrovna šťastné pro nikoho.

    Proč to bereš na steamu?
    http://www.gog.com/game/disciples_2_gold

    Steam...tam beru to, co není na GOGu. GOG dělá to, aby to šlo stále na nových OS a navíc tím podpoříš dobrou věc. DMR free.
  • Keyz
    Já mám tedy někde origo co jsem koupil, když se to prodávalo normálně.

    Ale to je jako problém to sehnat jinak? Dnes to je všude na warezu a warez grupy opět řeší to, co nevyřešil vydavatel. Stejně to nikdo nepozná. A proč máte W10 to nechápu. Logicky: Vždy něco nového se ladí. Tak to platilo u Windows 2x

    Na w7 mi to jelo np. Ale zde prostě musíte mít nový OS a pak se divit, že tam je problém. Kdyby jste měli stále w7, tak to jako 90% věci nebude fungovat nebo jak? *15*
  • Nebuďme tak krutí... JA2 je opravdu hodně komplexní hra a nahrávání (zejména ze začátku, kdy máš všechny žoldáky celkem vynoobené) se nevyhneš.
  • Goblin
    Jenže když to bude někdo HRÁT nebude on taky potom něco CHTÍT? :)

    Jako jasně, Pewdieho lidi sledují kvůli komickému efektu (a často aby se cítili chytří, když uvidí, jak to on mrví). Ale u starých her chceme nadšence a pamětníky. Ne klauny.
  • del0
    Domrvený je silný slovo, ale šíleně mě tam štvalo dlouhý čekání na tahy nepřítele a otravnej respawn.
  • jeanczarny
    Disciples 2 jsem se něco nahrál...vždycky mne fascinovala ta temná atmosféra a krásná kreslená grafika. Nedávno jsem to pořídil na steam ale rozchodit to na win7 je teda porod.
  • nightborne
    Není. Taky jsem ho nedávno sháněl - respektive pokusil jsem se. A na Ebay nemám nervy... takže se asi omezím se mrknout na gamesplay, až ho splaší někdo jinej =).
  • jnsCZ
    Na Soldierovi se pracuje. Bohužel není nikde v digitální distribuci (teda aspoň co já vím), takže zkouším Aukro a Ebay. Zkoušel jsem nedávno demo a vypadá to, že to s trochou lásky a péče poběží i na Win10
  • No vidíš, tu jsem vlastně nikdy nehrál, znám jen z obrázků. Voní hezky. :-) Za tu bych se taky přimlouval, skvělej nápad. Moje srdcovka je Kyrandie, která by pro gamesplay měla výhodu, že s návodem v hlavě se dá v pohodě dohrát za nějakých 70, maximálně 75 minut (dvojka taky). Ale ať už si pánové vyberou cokoliv, zkrátka ať se hlavně prostřídaj žánry. :-)
  • nightborne
    Faery Tale Adventure 2! Zcela sobecky požaduji vlastní srdcovku =))!
  • Jsem jedinej, kdo by chtel videt retro recenzi na Harvestera? *2*

    http://www.gog.com/game/harvester
  • Tak ne že by to byla moje oblíbená, ale chápu, že má spoustu příznivců. Vo to nic. To jenom že když nepočítám včerejšek, tak byly za sebou čtyři akční hry - Daikatana, Abuse, Max Payne a System Shock. Chtělo by to v nejbližší době zas nějakou adventuru nebo dungeon/RPG, ať se to prostřídá.
  • nightborne
    Zase na druhou stranu to tak někomu vyhovuje =). Například mně, abych pravdu řekl - na retro gamesplaye se dívám proto, abych si poslechl spíš ty řeči okolo. Kacířsky musím přiznat, že čistě jen dívat se jak někdo něco hraje pro mě osobě není ideální zábavou =)).
  • Přidávám se. Rád si poslechnu nějaký faktický kontext kolem vývoje atd.
  • Mohli by ste dat aj Soldier of Fortune 1 !!!
  • Mám rád vaše gamesplay, jen tak dál. Prosím Sacrifice *3*
  • To je sice pravda, ale všechny ty zajímavosti kolem jdou na úkor komentování samotného hraní. Třeba když se hrál Theme Hospital, bylo vidět že se v něm Honza pohybuje jako ryba ve vodě, ale nezasvěcený, nebo méně znalý člověk viděl jen zběsilý speedrun, bez absolutního pochopení konextu. Tedy co zrovna vidí na obrazovce, co je základem uspěšné taktiky, jaké jsou nejlepší finty, atd...
    V tomhle jsou nedostižná videa hraná Tomusem od konkurence, protože se v nich člověk ohledně stylu hraní dozvěděl vždy něco zajímavého a nového, takže měl okamžitě chuť si hru znovu nainstalovat a vyzkoušet si to osobně... :)
  • to neumi, je to noob.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit