Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahaa. A ja mel vzdycky Wizardry 8 za milion hodin zabavy, nevedel jsem ze to bylo zmrveny.
  • To byli ti mutanti v dolech? Myslím že jsem nikdy neměl koule na to abych si to stížil ještě mutanty :D
  • Kdepak, Sirotek. Kdysi dobrá firma, pak ale tlustá Linda vydala domrvený Wizardry 8 a s firmou byl ámen.
  • Mno kluci nevím, hrál jsem to tenkrát a když jsem viděl gameplay tak jsem si říkal jak jsem to mohl hrát. Dneska mi to připadá hodně složitý a těžký. To nemění nic na tom že je to dobrá hra i po letech.

    Jinak pro hraní doporučuju noktovizor a příručku "Den zbytečné riziko" *2*
  • Preco hra tu hru Pavol ked to vobec nevie hrat? :D Celkovo sa mi zda ze Pavol nevie hrat ziadnu hru co som doteraz videl :D
  • Tim spis ze jsou to Kanadsky cesi (sirtech = Siřický tech. nekde to psali ve score, nebo levelu :-) )
  • Clovece to nevim, ale co vim, ze od ted uz zoldaci museji jist a pit, takze ty italsky barmani uz nejsou jenom kulisa, prodavaji burgery, pizzu a tak, obcas se to hodi :-))
    Krome toho pridali i hodne dalsich veci, nejvic me zaujala role spottera pres context menu kdy nechas treba Iru s dalekohledem sledovat nejaky misto a tvy sniperi maji potom v tom miste lepsi musku.
    Dale jsem si vsiml radiem rizenyho bombardovani (https://youtu.be/C0aNnc04BSM)

    Diskutuje se to tady na tom foru: http://www.ja-galaxy-forum.com/ubbthreads.php/forum_summary
  • del0
    Pěkný. JA2 je prostě král tahovek. Konkurovat může snad jenom Incubation.

    Btw. Hrál už někdo ten nový update pro mod 1.13 (verze 7xxx)? Zajímá mě, jestli už vybalancovali noční mise, protože si pamatuju, že stačilo hrát s jednou postavou s noktovizorem (plus skilly na silent a noční mise) a pak šla vystřílet s tlumičem celá mapa. :))
  • Paulcz
    Obrovské plus mají autoři hry, kteří po čase uvolnili zdrojový kód hry a to umožnilo větší modifikace hry přímo v enginu, to se jen tak nevidí :)
  • Thorleif_cz
    Chtěl bych se tu optat, dělá to jenom mě, nebo je rozhozená u videa synchronizace zvuku?
  • Keyz
    Hrál někdo disciples sérii? Když je zde řeč o retru. V tom seznamu to nemají, tedy se to jen tak neprosadí. Tam se člověk dokonale vytočil u % na zásah. *15*

    2 s přídavkem je moje oblíbená
  • neumí to hrát ani komentování mu moc nejde... proste klasika *7*
  • pro mne je zahadou jak mužu mit tolik shlednutí, i když ve srovnani s českou scenou dostavaji na frak. a to ostatní nemají takovou masivní reklamu a podporu komunity jako tihle dva.
  • Keyz
    Jj, to mě také vadí. Když to neumí hrát ani na normal. Měl to na nejlehčí a stejně to bylo problematické....Snad je opravdu lepší na tyhle hry pozvat hosty. Třeba jako pro Dwarf Fortress.

    Jako, pak to moc lidem neřekne, když se tam musíš patlat (a to nemyslím zle) na jedné mapě a dlouho / neustále nahráváš. To mě zejména vytáčí u někoho kdo dělá třeba Lets play (retro hry). Proč mám jako čumět, na někoho kdo neumí hrát? Borec to má umět tak, abych viděl to nejlepší. To lidi zajímá a také se na to pak dobře kouká. Když to prostě umíš
  • mluvit do kamery neni vubec snadny a to ani kdyz se to nenataci vetsina tech idiotu co je kritizujou nejsou schopny mluvit ani n kase v krame *3*
  • Tojo,videa jsou super...jen je skoda,kdyz to treba neumi moc hrat,coz byl pripad dneska a treba Crusadera No Remorse...
    A nebo to je tim,ze clovek za mlada u tech her stravil mraky casu a pak je nastvanej,kdyz to nekdo hraje divne :D
  • Lima
    Gamesplaye s Pavlem a Honzou Olejníkem mám fakt rád. Je vidět, že ty dva si o tom hodně předem nastudujou a pak jsou schopni hodinu a půl o tom zajímavě vyprávět. Ono to přitom není tak lehký, mluvit 90 minut do kamery, někteří blbečkové, jako je třeba mistní troll max, by nesesmolili ani dvě souvislé věty.
  • Samozřejmě když se díváš na swaggersky vystajlovaný letsplayery v kšiltovčičkách, hihňající se do žužlání sunaru, může ti pak video s normálními, přískoky až distingovanými lidmi, připadat poněkud zvláštní. Tak si běž zase spravit chuť, materiálu máš dost. *4*
  • blbecek na scene
  • ale v novem xcomu mužeš vojakum dat na brneni jine barvičky... oh wait, tedy až když koupíš DLC *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit