Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Berte můj komentář jen jako subjektivní hodnocení.
    Hrál jsem všechny Starcrafty, musím přiznat, že nemám rád zergy a hraju hlavně kvůli kampani - zajímá mě příběh. Ten mě v LoTV docela potěšil, přestože by předvídatelný. Těšil jsem se na hru za protossy, o to víc mě zklamala poslední mise v epilogu (který mě zklamal celkově pro svou křečovitost a zbytečné protahování, o prapodivném zakončení ve filmečku na konci nemluvě), kdy jsem byl nucen hrát za zergy (už jsem zmínil, že je fakt nemusím? *16* ).
    Celkově ve mě LoTV hlavně epilogem zanechává spíš smíšené než vyloženě pozitivní dojmy a nejlepším dílem tak pro mě zůstává Wings of Liberty.
    Ale jak už jsem psal nahoře, je to jen můj subjektivní názor, přeju všem příjemnou pařbu *3* .
    • Někde jsem četl prohlášení, že výjdou příběhové DLC. *5*
  • Kr.Pa
    Kampan: 7/10 Nebyla nijak vyjimecna. Pribeh o zachraně sveta je proflakly a navic to hledani spojencu (stejne nalinkovane jako Mass efekt nebo Dragon Age). Pouzivani Spearu proflakle z CaC her a BftME. Obtiznost byla opet slaba. Vyber jednotek byl pestry a i napln misi. Chybeli me nejake mise s rozhodnutim na kterou stranu se pridat.

    Epilog: 5/10 Slabota. Cekal jsem nejake velke finale a zaverecni film byl ubohy s otevrenym koncem. Aspon si clovek zahral za kazdou rasu ale i tak nemohl pouzit ty nove jednotky.

    Multak: 9/10 Tady neni o cem debatovat. Stejne je to asi jedina progamingova strategie. Jen by mohli trochu poladit Matchmaking.

    Novinky: 7/10 Mohli zprehlednit profil. Stale tam chybi spousta veci (napr skiny maji volne pole) a archiv mohli udelat u vsech kampani jako ve LotV. Velmi me potesil Coop, ze si toho blizzard vsimnul po 10 letech.

    Nakup tohoto datacu se oplati jen pri hrani coop a kampane. Na MP je to sakra drahe. Cekal jsem nejakou slevu pro vlastniky predchozich datacu, ale vlastne blizzard. Celkove hodnoceni tedy 7/10 po 2x odehrani obou kampani, 3 coop misi a 10 MP bitev. WoL je nejlepsi cast, co se tyce obtiznosti, kampane a mp vzhledem k cene.
    • Chybeli me nejake mise s rozhodnutim na kterou stranu se pridat.

      .....Jako že bys hral za Amona a pak šel kutnout Kerrigenku, Zeratula a Rainora ? :D
      • Veskoslav
        Ve WoL je například mise, kdy vyhladíš buď Tosse nebo Zergy podle toho, na kterou stranu se přidáš. Toto nejspíš myslel.
    • Veskoslav
      Pokud máš obtížnost slabou, tak si zapni něco jiného než normal/easy;) Mimoto, ty jsi někdy viděl slevu na nový datadisk pro vlastníky předchozí hry u nějaké společnosti? A nebavíme se o Director Cutech.
      • Kr.Pa
        Ah, blizzard vlezdoprdelka. Projel sem to na normal i hard. CD projekt takove slevy dava mimochodem.
        • Veskoslav
          Jo? Já jsem tedy neměl žádnou slevu na první "datadisk" jako majitel plné hry. Nebo jak jsi to myslel? A Blizzard vlezkoprdelka? Promiň, ale moc ti nežeru, že jsi to projel na hard a tvrdíš, že je to lehké;)
          • Veskoslav
            Mě řešíš s +-? Počkej 10 minut a budeš mít plusek 60:-D A kampaně jsou jenom 3;) Epilog a prolog u VoTL se počítají do kampaně za Tosse.

            A pokud jsme u té obtížnosti, tak mám jak WoL, tak HoTS na Brutal a toto je zcela jiné kafe.
            • To si někdo spíš udělal bota na to hlasování. Jinak nepochopím vyplusovaný double post :D
            • Tady ma ovsem Veskoslav naprostou pravu. V kazdem slove. Ale samozrejme z principu je potreba ho vyminusovat, chapu:)
            • Veskoslav
              Urážky? Napsal jsem, že neumíš psát, protože už 4 krát máš doublepost....
            • Kr.Pa
              Jakakoliv diskuze je s tebou marna, vzdy se jen snizis k urazkam.
            • Kr.Pa
              Jakakoliv diskuze je s tebou marna, vzdy se jen snizis k urazkam.
            • Veskoslav
              Neumíš psát, že máš pokaždé double post? A medaili jsem dostal a k tomu i portréty, takže netřeba dalších:)
            • Kr.Pa
              Ok, proc tu nejde smazat clanek, kdyz to udela double post.
            • Kr.Pa
              No to ses uplne bozi ze je mas zahrane na brutal, za to dostanes medaily.
          • Kr.Pa
            .
            • Osviceny
              Ty sem asi nechodíš často co ?? Jinak by si se s někým jako Veskoslav vůbec nezahazoval.... to je totiž jako bavit se s hluchoslepým, pořád si bude mlet svoje nesmyslný blbosti a nic s tím nenaděláš
          • Kr.Pa
            Tak me never, mam na hard vsechny 4 kampane a ta WoL byla ze vsech nejtezsi. Hned prvni koment po tem mem byl tvuj a ty minuska a pluska u sebe. Jiny nez tvuj nazor je asi nepripustny co?
            • Nemohu souhlasit. Hral jsem to pravda uz davno, ale WOL i HOTS jsem dohral na jeden zatah na hard bez jakychkoli potizi. LOTV jsem cca v pulce a uz jsem musel nektere mise opakovat... troufam si tvrdit, ze na Brutal uz to bude vyzva i pro zkusenejsi... prinejmensim ziskat vsechny achievemnty urcite.
              Ale mozna je to i tim, ze jsem nejmin rok nehral ani MP, takze nejsem rozklikanej:)
          • u strategii uz tak bejva, ze prumernej hrac v mp si povodi jakoukoliv ai v sp s prstem v nose
  • Kr.Pa
    .
  • Nemôžem si pomôcť mne sa kampaň vo všetkých troch SC II hrách páčila rovnako :) možno hots sa mu kvôli zaujímavým postavám lúbila najviac, v multiplayeri som noob takže tam ma vypráši aj nejaký bronze hero :D
    • Veskoslav
      Tak při nejhorším jsi vždycky bronze:-D
  • Blue.Shark
    Paráda. Líbí se mi, jak se Blizzard stará o svoje hry.
    • ale no tak, pravidelne preházení statu a schopností všem jednotkam jednou za čas, aka ješte po 20 letech hledáme ten správny balanc, 1-2 nove jednotky pro každou rasu a k tomu kampaň. Snad neni treba vysvetlovat že kampan v RTS spíchne každej moder za mesic. to vše za lidovych 30€. i když abych jim nekrivdil maji hezky filmečky
      • Blue.Shark
        Kampaň za měsíc sice spíchne každý modder, ale podle toho to potom vypadá. Zatím jsem nehrál jiné strategie, které by nabízely takhle různorodé a přitom zábavné mise. No a ano, po 20 letech se stále hledá správný balanc, protože stále přidáváme nové jednotky. Ono to docela dává smysl.
      • Ptam se redakce proc tu trpi troly? Cenzor vecne radi jako ruka satanova ale nicnerikajiciho maxe nachazim pořád.
  • Veskoslav
    Hlavně slzička ukápla, když se na scéně poprvé ukázal Dragon a hlasem ze Starcraftu vrátil čas téměř o 17 let zpátky.
    • Osviceny
      Teď má slovo Veskoslávek chudinka
      • Veskoslav
        Mohli by jste si s haha podat ruce a jít do prd*le?
        • Osviceny
          A teď je tu drsňák ...
          • A co jsi ty? Projizdim diskuzi a jefiny, kdo je tu opet mimo jsi ty haha a max...
    • to si ješte plaval tatovy v koulích
  • pecka

    když budu chtít hrát jen MP, updatují se mi jednotky i bez koupi datadisku?
    • Veskoslav
      Ne. A nepotkáš je ani u protivníků. MP se řídí vždy dle tvé poslední verze. Takže pokud máš HoTS, tak budeš mít pouze protivníky, co mají HoTS.
      • aha já jen že jsme teď hráli s kamarádem (on měl tu free verzi) a měl tam normálně i jednotky z HOTS, tak jestli to nebude platit i pro Legacy of the Void
        • Spades
          Jen když jeden z vás bude mít LotV.
          On měl HotS jednotky, protože byl v partě s tebou.
          • jo takhle, díky za osvětlení
      • čili ždímačka
        • nightborne
          sám seš ždímačka
  • blizzard prostě jede *2*
  • kolikaty v poradi je uz tohle dlc do sc2?
    • Spades
      0.
  • Homola je jiste zaruka nezaujate recenze. Jinak hra jako taková mi prijde hodne retro, napr. grafikou nebo tim že nejde poradne odzoomovat, no a hratelnost je hekticka, mechanizmy zastarale. *3*
    • jde vidět že o tom víš prd... SC2 je především pro-gamingová záležitost a od toho se vše odvíjí.. zoomovaní má limit, aby nebyl zádný z hráču zvýhodněn a třeba na 4K monitorech snadno nesledoval půl mapy... grafika je dostatečná a na příklad při hře 2vs2 kdy se střetnou 4 plné armady, dokáže hra výkonově potrápit i nadupanej počítač(proto většina profíku hraje na nejnižší detaily...)

      zastaralé mechanizmy? a v čem? ovládání, jednotky i vybalancovaní jednotlivých stran, je výsledkem mnoha let tweakování a testování miliony hráčů v plném provozu... těžko najdeš v tomhle ohledu lépe odladěnou klasickou realtime strategii...
      • tak hlavne že si to umiš oduvodnit a jsi spokojeny... treba argument o 4k monitorech v progamingu. lol to si jako na soutež prinesu svoje vlastni 3 monitory? další veci ani nebudu rozebírat už jsem to psal mnohokrát a jen bych se opakoval
        • Bože ty jsi jelito
          • jo a spletl jsem se že 4k jsou tri monitory, tak se neposer
            • ja nereagoval na tebe, a za druhe jsem to z tveho vysvetleni nepochopil. tak se omlouvam že jsem blbej, btw jo mam duševni problem ale lečim to
            • ty máš závažný duševní problém... snažil jsem se ti to normálně vysvětlit. ale zřejmě jsem od tebe čekal příliš...
          • ja jsem jelito ale on rikal že vetší zoom by mu dal v progamingu vyhodu. nakonec z neho ale vylezlo že SC to ma nastaveny jinak a že vlasten ani nemyslel profi souteže kde maji všichni stejny hw, ale myslel youtubery. ale hlavne že ja jsem jelito
          • a ty jsipiča
        • pro-gaming neprobíhá jen na turnajích ;) jak jistě nevíš, tak starcraft má v multiplayeru žebříčky rozdělené na ligy podle schopností hráčů... pokud by hra neměla stejné pravidla pro všechny, tak by se pak do GrandMaster ligy, mohl dostat každej jouda a tím by byla tato i všechny ostatní ligy značně zdiskreditované ;)

          co se týká 4K monitorů, tak zrovna můj spoluhráč jej během domácích zápasů používá, což mu ovšem zrovna ve starcrafu nepřináší žádnou herní výhodu...
          • p.s.
            možnost odzoomovat nemá nic společneho s tím, jestli ti vyšší rozlišení prinese vyhodu, pokud to spravne chapu. jinak by i tvuj prítel s 4k monitorem videl víc z mapy. nebo nekdo kdo si koupí tri monitory.
            • ještě k tomu zoomu :) teď jsem si vzpoměl, že pokud nějaký zápas sleduješ na živo jako Spectator, tak máš možnost se odzoomovat asi dvojnásob oproti hráčům...
            • pokud se nepletu, tak starcraft nepodporuje více monitorů... co se týka zoomu / rozlišení, pokud by to hra neměla ošetřené, tak větší rozlišení ti dá větší rozhled... tady je to udělané, že se ti možnost odzoomovani upravuje tak, aby si i při vetším rozlišení viděl stejný kus mapy jako ostatní... (jediná vyjímka je, pokud máš jiný poměr stran, tak po stranách uvidíš možná o malej kousek víc nebo míň...)

              k progamingu... profesionální hráč je technicky každý kdo si hraním té hry vydělává... kolem stracraftu je velice silná komunita lidí... jsou profíci, který se nezůčastnují turnajů, ale dělají třeba youtube videa, komentují zápasy, rozebírají strategie, nebo nabízí placené couachovaní...

              co se týká cheatování, tak se s ním moc nesetkávám... cheateři tam samozřejmě jsou, ale vzhledem k tomu, že každá hra je zaznamenána v replay, pro možnost podrobné pozdější analýzy, tak se dá cheatovaní snadno odhalit a takovému hráči pak hrozí ban na battlenetu... takže já bych to raději ani nezkoušel...
          • nejak nechápu jak 4k rozlišení by zvyhodnilo hráče. nešlo by to potom udelat tak že i pri vice zapojenych monitorech bys videl stejnou plochu co hráč s jednym monitorem? myslel jsem že hráč s jednim a menším monitorem vidí to same akorat je to menší a rozmazanejší, pokud je to v nizšim rozlišení.
            tak či tak, existují i jine hry s progamingem a zebrickama, ktere umoznují zoom. navic co jsem tady nedavno četl, tak cheatovani v SC2 není nijak vyjimečny.
            a jak jsi to myslel s tim pro-gamingem? progaming je turnaj kde se hraje o penize, nejake zebričky jsou každemu u zadele. a na turnaji ma každy stejne podminky. nevim, možna existuji turnaje i pres net, nesleduju to.
        • nevšímejte si mě, jen kecám kraviny a léčím si komplexy z mého malinkatého přirození. *9*
          • hm, si proste deb*l a zasiras diskuzi svejma hovnama...
            • chod dopiče
    • Já se musím Adama zastat. Jeho entuziasmus je nakažlivej, gamesplaye s ním jsou výborný. Podobnej zápal pro věc má třeba Červ a taky to není na škodu. Naopak pokládám za plus, když je do hry autor zdravě zažranej a recenzi nepíše podle krabice... Tohle osočování z podjatosti už mi přijde trapný...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit