Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tuto boží hru s kamarádem hrajeme dodnes.... *14*
    Ta mise kde musíte zachránit SGT Marvina Fishera mi ale dala tenkráte pořádně zabrat :)
  • A teď pro všechny, kteří se to společně s HD2 snaží rozjet alespon na 1080p nebo obecně v 16:9. Máte někdo nějaké zkušenosti s tím prosím? Podařilo se to někomu hrát nedeformované? Díky moc a jsem rád, že na hru jsou takové kladné vzpomínky. Přeci jen společně s HD2 se jedná o dvě nejlepší válečné hry vůbec. Mějte se!
    • Ano, mám to nedefermované na 16:9 (aspoň mi to přijde OK), jinak zkus několikrát v diskusi zmiňovaný VCStarter a ve VCStarterConfig.exe povol "Correct aspect ratio".
      • Zdarec, funguje to i na hiddena 2 ?
        • Na hiddena ne, to by musel být jiný prográmek, toto je přímo na Vietcong 1 (verze 1.60). Ale třeba je něco i na Hiddena, fakt nevím (zkusit googlit nebo se zeptat na nějaké ještě žijící Hidden komunitní stránce).
          • google nabízí nějaké pekelné řešení s hexa editorem a na to jsem krátkej, navíc nevidím ani soubory co jsou v popisu procesu. no nezbývá než toufat, že někdo šikovnej časem udělá nástroj i pro lamy jako jsem já, aby si zahráli krom skvělého VC i HD2.
      • Děkuji moc ,hlouběji jsem vlákno nečet, jen jsem začal být netpělivý a chci rád. Díky, zkusím to. Přesto, pokud máte i další typy, pl piště. Díky!
        • Lukyz
          Vietcong díky fan fixu funguje, ale pro H&D2 bohužel nic takovýho není *13*
          • díky, budeme se modlit, přeci jen engine s stejný, snad se ještě něco objeví, hidden2 nemá chybu. každý kdo dnes dělá válečné hry by se z něho mohl učit. díky za odpověď
  • N0isy
    Zlaté hlášky. "Musím se obdivovat, změnil jsem h**** na vojáka. To je zázrak, co?" *15*
    • Mart9
      Už si pamatuju jen "rejžožrouta", kterého používám dodnes a "m*dám tě hazjle, olovem"
  • Lukyz
    Dopr... jdu to nainstalovat *1* *14*
  • Jak psal flink, stáhněte si VCStarter 1.65.1 nebo 1.7 (např z vietcong.info nebo pcgamingwiki.com/wiki/Vietcong), nahraďte GameSpy za Qtracker (viz vietcong1.eu) a připojte se, stále se hraje (CTF si ale vetšinou zahrajete kolem večera - online bývá až 50 lidí). I na FB jsou nějaké skupiny ohledně VC *3*
    PS: VCStarter 1.7 funguje i ve Wine
  • jedna z mojich prvých FPS a ako som tú hru nenávidel, teda minimálne prvé dve hodiny blúdenia v tmavých tuneloch, než som zistil, že tam je aj baterka :D
    • Mart9
      Já jsem třeba nevěděl, že můžu ostatním dávat rozkazy. Zjistil jsem to až někdy ve druhé polovině hry.
    • Sr_Lobo
      Ty brdo na tohle sem uplne zapomel :D pamatuju jak sen to zkousel vochcavat prez ruzny nastaveni sytosti barev a jasu abych videl aspon nejaky kontury v ty tme :D
  • kongy vopic
  • super článek o super hre diky lokutko
    • P.S.
      možná nám roste nová generace kvalitních herních novinaru ješte neni všechno ztraceno
  • Taktéž přidám můj pohled na co nezapomenu (tunely nepočítám :D ) - první setkání s "rákosníkama", štrádovali si to dole potokem, zamířím přez hledí a ratata - ta NÁDHERNÁ animace dopadu kulek do vody, to mi vyrazilo dech *4* Celá hra byla luxusní a ona je vlastně do dnes.
  • mirekdusinojc
    Je pravda, že ta hra byla velice autentická. Přesně takhle si to pamatuju, když sem vě Vietnamu bojoval.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit