Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj,

    právě začali registrace na již 11. LAN turnaj ve Vietcongu.
    Více naleznete zde:

    https://www.facebook.com/mcrvietcong/posts/1432439126823029
  • To boli najlepšie časy môjho života :D Multiplayer ClanWars a ESL to bolo naj. Potom sa celá ta hra rozpadla lebo to prestali udatovať a cheateri to celé zamnožili. Nakoniec GameSpy zrušil servre a už sme si nezahrali vôbec.
    Na túto hru či single player hlášky alebo Multiplayer zážitky nezabudnem. Úžas.
    Take 2 to len po*ral všetko
    • Chjo, další hráč, který si myslí, že po konci GameSpy je Vietcong mrtvý. Krátce - koukni na vietcong1.eu a nahraď GameSpy za QTracker - po večerech se tak 40 hráčů sejde.
  • NOVÝ DATADISK VE VÝVOJI! zdarma ke stažení www.vietcongaddon.7x.cz
  • tak jsem si to znova nainstaloval, pouzil vcstarter a neda se to hrat kvuli strasne malym a kolisavym fps. pritom, kdyz zapnu originalni verzi, tak ta jede v pohode (ale tam zase samozrejme bude bug s radiem). nema nekdo nakou radu?
    • No to jistě autor vyvýjí VCstartér pořád a snaží se ho optimalizovat aby běžel co nejvíce vyzkoušej nejnovější verzi 1.65 zde: http://vietcong1.cz/index.php?site=files&file=47 A nezapomeň se podívat na můj projekt na kterém pracuji (nový zdaram stažitelný datadisk do Vietcongu) http://www.vietcongaddon.7x.cz
    • Co máš ve vcstarteru všechno povoleno? Jakou máš verzi, 1.65 nebo 1.7? Máš Windows 10 (jejich anniversary update to zase trochu rozbil)?
      • zkousel jsem obe verze, vypnul sem tam i to filtrovani textur a nic. mam win 10, takze to bude asi tim, ze?
        • Právě někteří uživatelé Win 10 hlásí, že jim to funguje, a někteří s tím mají problémy. Nevím jak to vyřešit - win 10 nemám... snad to v budoucnu opraví.
          • aha, ok, diky za respond:)
  • 21.10. - 22.10. 2016 proběhla už 8 offline akce ve Vietcongu 1. Jen jednou bylo 30 lidí, jinak 40 a víc. Tahle hra se povedla jak na singlu tak MP. A pořád některým poskytuje dost zábavy. Zkoušel jsem víc her, ale u žádné jsem neměl ten "reálná pocit" zacházení se zbraní, jako ve Vietcongu. Jak je uvedeno v článku ... ten poradce se jim opravdu vyplatil. Musím říct, že asi nejsilnější byl zážitek, kdy jsem měl možnost vzít do ruky reálného Dragunova. Když sem se podíval do optiky prostě jsem viděl známý obrázek a v tu chvíli se ta hra stala daleko reálnější. A úvahy na téma: dát to do Cryenginu a vydat to tak znovu (jak tu někdo psal) nejsou moc ojedinělé a myslím, že spousta lidí by po tom skočila. Nejvíc je zajímavé, že MP držel nejen české hráče, ale i dost cizinců. /plně nejlepší byla akce, kdy vznikl projekt mistrovství Evropy, kterého se zúčastnili jedni z nejlepších hráčů, kteří byli v té době k dispozici.
  • kubi-wan
    Dá se ta hra někde koupit? Krabicově či digitálně?
    Nikdy jsem se k ní nedostal a celkem rád bych si doplnil vzdělání.
    • V obchodech už těžko. Kolekce klasiky vyprodané všude. Dá se koupit bazarově od někoho použitou leda a to se dá, to je ještě stará škola bez jakékoliv ochrany díky nějakému přihlášení někam, takže se použije při instalaci jen seriové číslo a už to frčí :)
  • TheGGG
    neuvěřitelné, kolik lidí se tu může popo ze hry které IGN svého času dal jen 70/100... to je prostě to čecháčkovství, stejné jako s Mafií. *7* *7* *7*
    • Jack1947
      No a vem si že Mafiu jsem hrál někdy až 2010 snad poprvé nebo 2008 už se nevzpomínám.
      V době kdy vycházela jsem neměl ani pc ale četl jsem nějaké preview v Levelu - Vietcong má samozřejmně v originálu ale bohužel i druhej díl ( 1+ fist alpha) Ano bylo to v době kdy česká scéna stála za hodně a dělala hry které za tolik i stáli.
    • Tak to je příklad hodný tvé mentální poruchy.
      • TheGGG
        pravdomluvnost je mentální porucha? No i když v ČR....
        • V tém případě je to spíš demagogie ale v pořádku křupan jako ty nemá moc možností.
    • No jo...IGN, tak to je ina...mimochodem, tehle mesic jsem ti jeste nenapsal,.ze jsi totalni KKT, ze ne?
      • TheGGG
        nah KKT nejsem ani o členství v ku klux teamu nemám zájem...
  • Když jsem to hrál poprvé, někdy jak to vyšlo, byla to má první "moderní" FPS po DOOM, Blood a Quakeovi. Je tedy přirozené, že mě ani nenapadlo, že je ve hře baterka. Stejně jako spousta ostatních jsem dal tunely po tmě. :-) Já na to šel pro změnu po sluchu. Počítal jsem kroky a uvážlivě používal takové ty svítící tyčky. :-) Myslel jsem, že je to součást hratelnosti. Doopravdy prožít trauma tunelových krys. :-) Když mi kámoš s odstupem řekl o baterce, málem jsem sebou švihnul o zem. :-)
  • Náhoda, zrovna minulý týden jsem si Vietcong rozehrál znovu. Ta hra neztratila nic z hratelnosti ani atmosféry, stále je skvělá. Na grafiku se dá koukat i po těch letech. Akorát jsem zkusil nejtěžší obtížnost a na ní je to nehratelné. Umělá inteligence vidí skrz křoví pomalu přes celou mapu. Jedna rána a smrt.
  • nj dneska už je ten singleplayer v strilečkach oničem, cod, BF atd. kde jsou hry jako tohle, stare dobre takticke strilečky jako rainbow 6, swat, ghost recon...
    • TheGGG
      R6 byla hra asi s nejnudnější kampaní jakou jsem kdy hrál, díky, ale pokud taktika = nuda tak si radši zahraji COD...
      • Já bych to neviděl jako čecháčkovství. Ta hra byla na svojí dobu fakt dobrá, postav jí vedle her, které v té době vyšly a sám uvidíš (jasně, např. Doom 3 o něco později je vším jinde). Takový ty dnešní "Hollywood" tituly jako je např. CoD jsou prostě na jedno brdo a celé to ztrácí nějakou hloubku, i ten blbej Wolfenstein, kterej vyšel relativně nedávno tyhle všechny hry zahanbil - měl origoš alternativní soundtrack, mělo to nějakej nápad a byla to zábava. Vietcong měl podle mě opravdu na víc. Tu hru bych obhajoval, i kdyby jí udělal kdokoliv jinej.
    • Dneska najdeš stejně tak kvalitní fps hry včetně těch taktických. Stačí jen hledat. Zrovna u stříleček podle mě neplatí, že dříve bylo líp a osobně pochybuju, že ono dříve ty hry byly lepší neplatí vůbec.

      Vietcong byla výborná hra, ale dnes by neměla šanci. Navíc dvojka byla už slabá.
      • Jj dej par tipu tez bych si zahral neco poradneho na zpusob VC.
      • tak dej nejakej tip
        • souhlas, dej tip, rád si takovou hru zahraju. Jsem jedno velké ucho/ resp oko.
          • Tak to vás jistě potěší že pro Vietcong bude nový zdarma stažitelný datadisk od komunity. Autor na něm pracuje už rok teď se sice dostal do potíží a vývoj zastavil ale né nadlouho jen musí prej zpravit zdroj na stroji na kterém pracuje. Více zjistíš zde www.vietcongaddon.7x.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit