Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj,

    právě začali registrace na již 11. LAN turnaj ve Vietcongu.
    Více naleznete zde:

    https://www.facebook.com/mcrvietcong/posts/1432439126823029
  • Chjo, další hráč, který si myslí, že po konci GameSpy je Vietcong mrtvý. Krátce - koukni na vietcong1.eu a nahraď GameSpy za QTracker - po večerech se tak 40 hráčů sejde.
  • To boli najlepšie časy môjho života :D Multiplayer ClanWars a ESL to bolo naj. Potom sa celá ta hra rozpadla lebo to prestali udatovať a cheateri to celé zamnožili. Nakoniec GameSpy zrušil servre a už sme si nezahrali vôbec.
    Na túto hru či single player hlášky alebo Multiplayer zážitky nezabudnem. Úžas.
    Take 2 to len po*ral všetko
  • Já bych to neviděl jako čecháčkovství. Ta hra byla na svojí dobu fakt dobrá, postav jí vedle her, které v té době vyšly a sám uvidíš (jasně, např. Doom 3 o něco později je vším jinde). Takový ty dnešní "Hollywood" tituly jako je např. CoD jsou prostě na jedno brdo a celé to ztrácí nějakou hloubku, i ten blbej Wolfenstein, kterej vyšel relativně nedávno tyhle všechny hry zahanbil - měl origoš alternativní soundtrack, mělo to nějakej nápad a byla to zábava. Vietcong měl podle mě opravdu na víc. Tu hru bych obhajoval, i kdyby jí udělal kdokoliv jinej.
  • NOVÝ DATADISK VE VÝVOJI! zdarma ke stažení www.vietcongaddon.7x.cz
  • Hra se dá zapnout díky komunitě vznikl VCstartér je to patch který rozjede Vietcong na nových strojích a hlavně opraví padání hry protože Engine hry nesnese nový DirectX takže hra ikdyž jí zapnete tak na Win Vista až do dnes spadne při vysílačce ale to je minulostí stahujte zde verzi 1.65 už i pro Windows 10 DOWNLOAD http://vietcong1.cz/index.php?site=files&file=47 A také vzniká nový zdarma stažitelný datadisk autor teď ale vývoj pozastavil kvůli technickým problémům ale chce se k tomu vrátit a snad do začátku roku 2017 to vydat Už má i pár záběrů Více na jeho stránce www.vietcongaddon.7x.cz
  • Tak to vás jistě potěší že pro Vietcong bude nový zdarma stažitelný datadisk od komunity. Autor na něm pracuje už rok teď se sice dostal do potíží a vývoj zastavil ale né nadlouho jen musí prej zpravit zdroj na stroji na kterém pracuje. Více zjistíš zde www.vietcongaddon.7x.cz
  • No to jistě autor vyvýjí VCstartér pořád a snaží se ho optimalizovat aby běžel co nejvíce vyzkoušej nejnovější verzi 1.65 zde: http://vietcong1.cz/index.php?site=files&file=47 A nezapomeň se podívat na můj projekt na kterém pracuji (nový zdaram stažitelný datadisk do Vietcongu) http://www.vietcongaddon.7x.cz
  • boby6677
    lépe bych to nenapsal...
  • aha, ok, diky za respond:)
  • Právě někteří uživatelé Win 10 hlásí, že jim to funguje, a někteří s tím mají problémy. Nevím jak to vyřešit - win 10 nemám... snad to v budoucnu opraví.
  • zkousel jsem obe verze, vypnul sem tam i to filtrovani textur a nic. mam win 10, takze to bude asi tim, ze?
  • Co máš ve vcstarteru všechno povoleno? Jakou máš verzi, 1.65 nebo 1.7? Máš Windows 10 (jejich anniversary update to zase trochu rozbil)?
  • tak jsem si to znova nainstaloval, pouzil vcstarter a neda se to hrat kvuli strasne malym a kolisavym fps. pritom, kdyz zapnu originalni verzi, tak ta jede v pohode (ale tam zase samozrejme bude bug s radiem). nema nekdo nakou radu?
  • 21.10. - 22.10. 2016 proběhla už 8 offline akce ve Vietcongu 1. Jen jednou bylo 30 lidí, jinak 40 a víc. Tahle hra se povedla jak na singlu tak MP. A pořád některým poskytuje dost zábavy. Zkoušel jsem víc her, ale u žádné jsem neměl ten "reálná pocit" zacházení se zbraní, jako ve Vietcongu. Jak je uvedeno v článku ... ten poradce se jim opravdu vyplatil. Musím říct, že asi nejsilnější byl zážitek, kdy jsem měl možnost vzít do ruky reálného Dragunova. Když sem se podíval do optiky prostě jsem viděl známý obrázek a v tu chvíli se ta hra stala daleko reálnější. A úvahy na téma: dát to do Cryenginu a vydat to tak znovu (jak tu někdo psal) nejsou moc ojedinělé a myslím, že spousta lidí by po tom skočila. Nejvíc je zajímavé, že MP držel nejen české hráče, ale i dost cizinců. /plně nejlepší byla akce, kdy vznikl projekt mistrovství Evropy, kterého se zúčastnili jedni z nejlepších hráčů, kteří byli v té době k dispozici.
  • V obchodech už těžko. Kolekce klasiky vyprodané všude. Dá se koupit bazarově od někoho použitou leda a to se dá, to je ještě stará škola bez jakékoliv ochrany díky nějakému přihlášení někam, takže se použije při instalaci jen seriové číslo a už to frčí :)
  • Aha, ty myslíš pár posledních desetiletí. Hmm, tak si můžeme promluvit, až si rozšíříš přehled...
  • kubi-wan
    Dá se ta hra někde koupit? Krabicově či digitálně?
    Nikdy jsem se k ní nedostal a celkem rád bych si doplnil vzdělání.
  • V tém případě je to spíš demagogie ale v pořádku křupan jako ty nemá moc možností.
  • TheGGG
    pravdomluvnost je mentální porucha? No i když v ČR....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit