Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to poslední co mne u střílečky zajímá je nějaký příběh... co střílení to je fajn?
    • nightborne
      Jo, docela jo. Ale doporučuju přečíst víc než tři odstavce, než se vydáš komentovat =)).
  • veď to v Bete bolo vydno že hra je graficky pekná , ale streľba a akcia nikde všetko zaostalé nespolupracovalo . Autori si misleli že urobia veľku mapu a na aute vozenie a behanie predlžia hrateľnosť to hrači neocenia .ak chce sniperovať odporučam ghost recon wildlands tam strategia je super
    • Bože, čo ty si zase za mongola.
  • Veskoslav
    https://www.youtube.com/watch?v=edLW6J6LYOE

    Optimalizace šla zkratkou. Ze srázu.
    • Krescz
      je to hnus velebnosti
    • ringmancz
      nevím, jak to je u ostatních her, ale neměly by high textury žrát víc než 150 MB oproti těm low?

      hlavně by to nemělo chtít 5 GB vram na nejnižší nastavení, co
      • Kvalitu textur bych uz dnes vubec nedaval volitelne neb je to uz naprosto zbytecne. Pokud to vyvojari neudelali tak to skoda neni.
      • Veskoslav
        Podívej se zejména na stíny. Prakticky žádný rozdil mezí low a high
    • Presne takhle by to ovsem melo byt. To ty si zrejme taky nepochopil.
      • Veskoslav
        Jako co? Že na 1080 a i7 6700K to jede na minimální detaily 43 fps v průměru (ano, jedná se o 4K, ale i tak je to vyloženě tragédie. Navíc rozdíl mezi maximálním a low občas ani nešel poznat. Takže ano, je to špatně optimalizované a nastavené.
        • Za prve: hral to na 4k a na to to jsou velice slusne FPS. Rozdil mezi max a low nebyl poznat, coz je presne to, co chceme, ze ano. Mam to na low a vypada to jako na max, takze muzu klidne hrat a ne bejt znechucenej ze musim koukat na blitek. Ziskane FPS jsou pekne. Proc to hrat tedy vubec na max, kdyz muzu pouzit stejne vypadajici low? Protoze neudelal test poradne a az to budes hrat, tak si toho v cem tkvi tajemstvi mezi max a low vsimnes, toho se neboj. Tu a tam nejake nasvetleni, ambient occlusion a jeho kvalita + technika stinu - dnes zcela bezne x ruznych technik kdy rozdil potom poznas na scene jen na stinu jedne krabice a fps litaj, viz assassins creed syndicate, vzdalenost vykreslovani, apd. - veci, ktere nemusi byt videt ani ze statickeho obrazku ani z par minut zaznamu.
        • Na 4k slaba sestava
          • jj
  • Ta hra je odpad, ale Slavík podle mě píše jako puberťák, vůbec se mi jeho styl nelíbí...
    • nebo je to tak, že Slavík píše jako normální, dospělý recenzent a ty - puberťák - to nechápeš....? Každopádně mě jeho styl psaní v mých 38 letech vyhovuje *16* A jinak jo, hra je odpad
      • Co má tvůj věk společného s úrovni daného textu? Někdo rád čte braky klidně i v 50, to nemá společného nic s věkem, mně jeho stylistická stránka připadá proti ostatním členům redakce mrzká, nepotřebuji znát tvůj názor ani tvůj věk. Sbohem a šáteček.
  • TheGGG
    škoda, takže pořád nemám dobrou sniperskou hru co bych si zahrál. S příběhem já určitě problém mít nebudu, zdá se že to vadí spíše lidem, co nemají rádi USA a moc do toho motají politické názory a argumenty typu "blah blah občan usa je na stejné úrovni jako občan gruzie". Nějaký Poe mě vůbec nezajímá, ale military románů jsem četl dost, takže si užiju i toto. Hlavně ale bude třeba počkat na nějaké patche a koupit to tak za 500,- ve slevě na steamu. Grafika mě ani z gameplay videí nepřišla tak špatná, takže tomu nakonec šanci dám. Že se hraje za usa mě nevadí, to nevím za koho jiného by se mělo hrát, možná ještě tak za brity, ale jinak výběr není...
    • nightborne
      Tos mě ale možná pochopil malinko nesprávně. Nejde o to, že by bylo automaticky špatně, že hra propaguje americkost, a že USA jsou zlí a politika a kdesi cosi. Jde o to, jak strašně neohrabaně, na sílu a přes koleno to ta hra dělá.

      Jinak řečeno, kdybys tu hrál třeba za pešmergy v Sýrii, a ta hra byla napsaná a podaná stylem, kterým je, pořád by to byl po stránce scénáře nestravitelnej žvást.

      Ad grafika - mrkni na screeny. Vážně se ti z některých textur nedělá mdlo?
      • TheGGG
        tak já nemám problém s tím, když se někde hromadí patriotismus a jednostranný pohled na věc... to bych se nemohl filmy z USA nebo číny vůbec dívat, očekávám padoušské padouchy a kladné klaďase... a grafika mě připadá prostě taková pěkná průměrná. Připomíná mě to právě ten homefront revolution, pokud to bude mít podobnou grafiku, tak jsem v klidu...
        PS: toto není žádný trolling, jen můj pohled na věc. Bohužel moc jiných stříleček poslední dobou nevyšlo a mě se nechce čekat až do konce roku na nový CoD nebo battlefront. A ta sniper hra z druhý světový mě tématikou vůbec neláká. Každopádně stejně budu čekat u SGW 3 na slevu, takže si teď nic nezahraju. *13*
        • nightborne
          Ty bys to hrál na PSku, že? Na to bacha, podle všeho to má na konzolích pětiminutový loadingy a nehratelný propady fps. Gunplay a hlavně odstřelování není úplně zlý, takže jestli ti je scénář fuk, nakonec proč ne. Ale jak jsi sám říkal - určitě počkej na patche. Momentálně to je spíš fakt jenom k vzteku.
          • TheGGG
            na PC to budu hrát a na patche určitě počkám... snad gtx 1070 a i7 6700k nebudou mít ve fullhd problém...
            • TheGGG
              dík za info tak to radši ty prachy utratím v KFCčku za křidýlka...
            • nightborne
              1080ka to momentálně ve fullHD dává okolo 70fps při čistý obloze, 50ish fps při dešti apod, plus čas od času různý menší i větší propady vinou optimalizace. 1070 by tak teoreticky mohla držet aspoň těch 50+ fps, až to trochu opravěj. Jestli si podobnou náročnost může takhle vypadající hra dovolit, to už ti nechám k osobnímu posouzení =).
    • za Rusy na Krymu by se mělo hrát, pak by zdejší klika byla spokojena.
      • ale na krymu přece ruská armáda nebyla. a ten počet ruských výsadkářů taky nesouhlasí.
      • Ja radši za rebeli pěkně proti Asadovi, aby si byl spokojený ty *4*
        • jo prý za rebeli. Ty jsi mi rebeli *15* *15* *15* *15*
  • Vánoční Steam výprodej bude tím pravým časem ke koupi, pokud najdu odvahu do toho jít. Hrál sem betu a podle ohlasů to vypadá že hru stihli od té doby rozbít ještě víc?! Za mě velká škoda. *7*
  • ja taky :)
  • Krescz
    tak to je horší než jsem čekal a to je co říct :D tipoval jsem 5/10
    • nightborne
      Ono by to hratelností bylo tak za pět a půl =). Ale holt ten technickej stav k pláči, to se nedá přehlížet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit