Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj prosím proč už není aplikace na android Games.cz ? Díky
    • Protože byla udělaná dost špatně a po pár změnách na webových games.cz v ní pak spousta věcí přestala fungovat. Rádi bychom ještě letos připravili náhradu.
  • Hooj udělejte recenze na hru Crisis in the Kremlin!! Nikde nejsou české! Ani čeština do hry zatím není. :( Předem děkujeme :) *14*
  • MickeyMutant
    Všiml jsem si, že čtenářské recenze nebyly přes dva měsíce aktualizované. Připomínám to čirou náhodou v době, kdy jsem zrovna poslal opus ke hře Immortal Planet. Náhoda? Nemyslím si.
    • blixa
      dík za připomenutí, už jsou vydané.
  • Shrnující článek "To nejlepší z Games" je na mobilu celkem k ničemu, neboť ty odkazy na recenze, novinky a videa tam jednoduše nejsou.
    https://i.nahraj.to/f/1Mle.png
    • blixa
      Resime to, pristi tyden uz to snad bude OK.
    • Jack1947
      ----
  • jamar28
    Připojím se ke kolegovi níže. Pod článkem o Hře o trůny jsem zanechal zřejmě pohoršující reakci tohoto znění: "???????? Proč tady?" Za to jste mě na den zablokovali.

    Nejdřív jste mě tím namíchli tak, že jsem si skoro zapnul adBlock. *1* Ale je to váš web, vaše věc a já to budu respektovat. Přesto bych měl jednu malilinkatou připomínku. Napsali jste mi, že jsem svým příspěvkem porušil pravidla diskusí na games.cz Pravidla jsem si poctivě přečetl jednou, podruhé pomaleji a shledal, že nemám ani šajna, co že jsem to konkrétně porušil.

    Myslíte, že byste mi nějak dokázali vysvětlit, čím můj příspěvek porušil vaše pravidla, abych se toho příště mohl vyvarovat? Případně neuvažujete o tom, že seznam pravidel aktualizujete?
    • maj to napsany salamounsky

      takze jakmile maj jenom podezreni, ze zkousis vyvolat flame, uz porusujes pravidla

      a ze oni vidi flame a trolling za vsim, co se jim nelibi, tak jsi dostal ban

      takhle to tady kosi uz delsi dobu
  • MickeyMutant
    Touhle evidentní recesí jsem okomentoval článek o první epizodě Hry o trůny:

    Upřímně si myslím, že tahle recenze nestojí za nic. Jestli má být "očima herního redaktora", tak postrádám zhodnocení grafiky, hratelnosti, zábavy, zvuků a celkové shrnutí, jak to běží na nějaké doporučené televizi. Nemluvě o tom, že se zhola nic nedozvíme o historii studia, které to točilo, o způsobu financování, kterým si seriál prošel, a o detailech, které se změnily oproti beta verzi a předběžnému přístupu.
    Je opravdu celý materiál natočený ve stejné kvalitě, v jaké jsou nabídnuty ty nejexponovanější cutscény? Dali tentokrát tvůrci přednost obrazové věrnosti, nebo počtu snímků za vteřinu pro plynulý zážitek aspoň na těch nejnovějších televizích? A co zhodnocení koridorovosti děje – je divák opět tlačený sérií předpřipravených scén na cestě, ze které nelze uhnout, nebo si může svobodně vybrat, za kterou postavu a kam se v ději vydá?
    Za největší nedostatek ovšem považuju absenci jakékoliv zmínky o poměru cena/zážitek. Stojí opravdu těch x minut příběhu (další informace, kterou jsem nedostal) za to, nebo bude lepší počkat na nějakou sváteční akci, až spadnou ceny?

    P.S. - Zmínka o počtu zbraní by taky neškodila, redaktorovi by ruka neupadla.


    Příspěvek byl ohodnocen pěkným dvoudenním banem. Musím bohužel konstatovat, že cenzura tu spolu s nervy ztrácí i poslední zbytky smyslu pro humor.
    • Mart9
      Já věděl, proč tam nereagovat, i když něco rozepsáno jsem měl *15*
    • nejspíš to vymazali proto že to nebylo moc vtipné *7* *6*
    • Je to parasitismus na čtenářské základně Games.cz. Dojmy z epizody televizního seriálu tady nemají co dělat. To "očima herního redaktora" v titulku je tak trapná výmluva na to, že sem článek nepatří, že by snad autor udělal lépe, kdyby to tam nepsal. Co přijde příště? "Nová sekačka od Mountfieldu očima herního redaktora?" "Poslední zápas Manchester United očima herního redaktora?" "Co jsem po vysmrkání našel v kapesníku očima herního redaktora"?

      EDIT: Upraveno pro případ, že to autor skutečně dostal jako pokyn shora. Čest a slávu herním novinářům, kteří odmítají být děvečky pro všechno.
      • MickeyMutant
        Ze strany Václava Pecháčka je to pracovní povinnost: A vzhledem k tomu, že jsem tuhle epizodu viděl (dokonce v kině!), dostal jsem za úkol ji písemně zrekapitulovat... Myslím, že to bude pravda. Dostal úkol, ten splnil. Vina padá na zadavatele rozkazu. Můžeš hádat.
      • Těch banů bylo víc a to jen za upozornění, že si asi spletli portál, při vkládání článku. Asi je urážlivé mít vlastní názor.
  • Prosim zavedte komunitni funkce, napr. osobitnou diskuzi, kde by se dalo jen tak kecat o hrach nebo vecech s hrami souvisejicimi a nebylo by to na registraci. Muzete to zavest jen ne zkousku na urcity cas. Prikladem budiz bleskovky, kde ted uzivatele hraji nejake hry uhodni hru podle obrazka.
    • Jack1947
      Nemůžu psát do bleskovek ale registrovat se nechci, anonymy jako ty bych hnal hráběmi odsud co nejdál. takovej hnůjj *11*
      • pointa je že podobné témy nemají v bleskovkách co delat a mohlo by se založit samostatne diskusní vlákno na obecnou diskusi na hrách, jestli pro registrovane nebo ne, to už je druhá vec. Já bych se primlouval bez registrace.
        • Obecná fóra budou v dohledné době. Ale budou s registrací.
          • Kéž by ta registrace byla na SMS. Nebo klidně na osobní doklad.
            • MickeyMutant
              Jack: To já bych určitě nechtěl. Tyhle informace by měly být přístupné jen pro Andreje.
            • Jack1947
              Na osobní doklad ? to už je trochu přespříliš ne? nechtěl bys aby všichni znali tvé bydliště a ke komu chodíš do hospody lol??
            • EDIT: Reakce pozbyla smyslu s ohledem na smazání příspěvku.
          • To je samozrejme vase vec, ale rekl bych ze registrace trolly nevymiti. A moderovat se da i diskuze bez registrace. Podivejte se jak vypadaji bleskovky ted. Je tam mrtvo a diskutuje tam par stejnych lidi.
            • Jack1947
              Mickey stále ještě existuje určitá míra soukromí na internetu, jakmile o tu "iluzi" příjdeš tak co bude každý viditelný a kde bude svovboda určité míry aonymity ??
            • jako na idnes, tam taky uz jsou jen trollove s multinicky

              vetsina lidi ma tyhle diskuze v pazi, aby se kvuli tomu registrovali nebo dokonce nejak komplikovane
  • Zajímal by mě názor Dana Vávry na Ancestors.
    Vyjadřoval se k tomu už?
  • Jelikož momentálne jsou na PC velice populární online survival a battle royale hry, navrhoval bych víc se venovat temto žánrum. Mnoho z nich patrí mezi nejhranejší na Steamu a tu mají jen pár článku, nekteré víc jak rok staré. I když asi nemají marketingové oddelení, které by vypouštelo PR správičky, které by bylo možné okopírovat a udelat z toho článek, asi bude treba trochu té vlastní námahy a zjistit co je nového.
    Minimálne by hráči jiste uvítali alespon prehled o tom jak si která hra stojí a srovnání at si mohou vybrat.
  • MickeyMutant
    Řečnická otázka ohledně cenzury: Vážně vám připadá ok, když kritiku obsahu nebo formy svých článků pravidelně mažete cobydup, zatímco tapetování textů Mein Kampf nějakým pitomcem tu visí od včerejšího večera celej boží den? Vždyť už vám dnes vyšlo několik článků, tak jste si snad mohli všimnout, jak to na vašich stránkách vypadá, ne? Zdá se, že vám asi opravdu víc záleží na nedotknutelnosti svých autorů než na čistotě a férovosti diskuzí.
    • Mart9
      Základní čistku v diskusích nedělá redakce, ale lidi z tiscali, kteří nerozumí hrám.
      • Jack1947
        Na to si přišel jak ? sami psali že Tiscali má reklamy do nich jim nekacej jako oni nekecej do tom co se tu publikuje *7* Takže pochybuji že za to může Tiscali, spíše je to vina anonymu ale zdá se že anonym zde být musí jinak by návštěvnost a diskuse klesli na bod mrazu *12*
        • Takhle umřel bonusweb, po té co idnes zavedl pouze registrované účty ješě přes adresu.
          • Jack1947
            Nwpochopils já nechci aby se zde zaváděli reálné ID jen více registrovaných méně anonymů navíc se dá všechno ofixlovat.
      • myslím že jim vyrazne pomahaji polaček se smutným
      • MickeyMutant
        Bůhví kdo to dělá, to nám může bejt fuk. Na výsledku to nic nemění.
    • Většina redakčních systémů, ne-li všecky, umožňuje publikovat texty v předem určenou dobu. Čili není vyloučeno, že to tam někdo v pátek nabušil a teď už to systém postupně sám zveřejňuje.

      Že by se do diskuse mohl občas někdo mrknout i o víkendu, to je pravda.
      • MickeyMutant
        To je dost dobře možné, publikování může o víkendech zajišťovat automat. Přesto se mi stalo, že i v sobotu nebo neděli zasáhl cenzor téměř okamžitě, navíc časy včerejších článků (9:28, 12:55 a 16:15) nevypadají jako předem připravené. Ne, že by na tom ve finále moc záleželo.
        • Jack1947
          Pokud jde o banány tak ano ale jinakj se ani moc nenamáhají i když Mein kempf smázli celkem rychle...
    • Jack1947
      Bleskař není zorvna kdyspozici.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit