Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já už nedoufám. Pro mě je Star Citizen kandidát na to, abych zapomenul na HL3. Jediná hra, která hra má ambice vytvořit stejnej poprask, jako HL ve svý době. Je třeba si uvědomit, že na nějakou revoluci je třeba hromada peněz, jít za hranice hardware (tak, jak se to běžně dělalo dřív) a čas. Hry jsou čím dál náročnější na vývoj. Valve nemá na to, aby tohle dokázal, protože by to určitě dělal multiplatformní a tím by srazil potenciál. Navíc pochybuju, že by do toho dali tolik prachů a času jako si můžou dovolit v RSI.
    • morokura
      Nevím, jak jsi došel k tomu, že by to Valve dělali multiplatformní. Zrovna Valve, který maj Steam a snaží se za každou cenu vyhnout konzolím a všechno směřovat na PC.
      • maros.goc
        vážne? Left 4 Dead 2 vyšlo na PC a X360 zároveň
        • Viď vlastně CS:Go měl být původně Source pro Xbox.
      • To sice jo, ale kolik vysokorozpočtových her udělalo Valve za poslední roky? Už i Blizzard dělá multiplatformní hry, protože prachy.
    • Jop souhlasim, StarCitizen bude silenej shitstorm (cesky me to nepusti, pac naprosto prehnany filter)
    • Star Citizen? V tom ještě někdo doufá *15*

      Vždy jsem byl skeptický, po tom co se provalilo, že se vzali úvěr, tak jsem si jist, že to bude tunel.
      • Tak to máš špatný info. Tunel a QTE to nebude určitě.
        • maros.goc
          ehm on myslel iny druh tunelu :D
      • spoock
        tak úvěry si bere kde kdo, navíc mají každý rok cca + 50míčů
        vývoj SC je obnažený na kost a když si vezmu, že na plné obrátky trvá cca 3 roky, tak je to velice krátká doba, Vávrovi se to s KCD taky protáhlo a je to vesměs mnohem menší projekt
  • Som slovák a som na to hrdý!
    • Kde je sakra gamestapo? By me zajimalo jak tohle souvisi s clankem, napsat to ja tak uz prijde jeden z tehle nacistu a umastenejma vlasama a haze me ban na tri dny, co to je toto?!
      • maros.goc
        lol :D :D
  • Lukass
    Lepsi je skoncit na vrcholu nez dopadnout jako Mass Effect, COD, a dalsi.
    Valve udelalo nejlepsi hru vsech dob HL1, miluju tu hru i dneska a vzdycky budu tvrdit jen to nejlepsi. Miluju ten svet, postavy, a vsecchno okolo. Zadne HL uz by ocekavani hracu nikdy nenaplnil, a je to celkem logicky, proto se na 3 vykaslali a za me je to spravne. Byt bych se do nejuzasnejsiho sveta v herni historii strasne rad vratil
    • spoock
      HL1, HL2 super, za nedokončení epizod to úplně ****
    • a už jsi hrál Black Mesa?
      • Lukass
        Blba otazka
  • A čo já stým ?
    • headcrab ti vysál mozek, co?
      • To komu hovoríš ty bzdocha
        • games.cz kamarade, nechces si jit psat exkrementy nekam na games.sk?
  • divím se že tady ještě nemáte recenzi na Half-Life 3, když všude dostává 99%
    https://hry-pro-pc.heureka.cz/half-life-3/recenze/?s=6#reviews
  • TheGGG
    nooooo one cares
    • chcez prez pičču
      • TheGGG
        hrozně zlato
        • daj adresu lebo ťa vojebem ty kurwa
          • by sis asi musel sehnat vizum a myslimsi ze ted CR obyvatele zemi tretiho sveta nepousti ani tak hele :( Leda ze by GGG prijel za vama na dalnej vychod.
    • you care enought to post.
      • TheGGG
        vysmát se nejvíc overrated FPS hře, na to si čas vždy najdu
        • nooooo one cares
          • hah, nice :D
  • Valve hry škaredo starnú. Očarili technicky pri vydaní ale dnes majú toho ponúknuť veľmi málo. Nebyť Counter-Striku tak tá séria zomrie v 90. rokoch.
    • Ať žije Buržuj!
    • Takze v podstate stejne jako kazda 3d FPS?
  • Amylee.Anderson
    i cri evrytiem
    • i tu
  • Ono asi mozna lepsi nechat krale spat nez z toho mit dalsi Command&Conquer, Mass Effect, Simcity.... a vpodstate cokoli na co sahlo EA.

    Lepsi odejit s gracii nez varit vodu. Valve by to asi zvladlo ale vzhledem k tomu ze ted jedou ve Steamu a MP hrach tak o dalsim ciste single half lifu tezce pochybuju.
    • Taková ta malost, když si někdo myslí, že "už se to nedá udělat líp" mě strašně irituje. Proč si, sakra, lidi jako ty mysí, že když by Valve pokračovalo, tak by se z toho automaticky stal recyklát? To, že si to nedokážeš představit ty, neznamená, že si to nedokáže představit ten druhý.
      A rozhodně konec epizody 2 není odchod s grácií.
      • Mluvil jsem o epizodickym vydavani a z toho se trochu recyklat staval. Miluju HL nadevse takze jsem to hltal vsemi deseti ale dovedu si predstavit ze pro svoji vlajkovou znacku chtelo Valve neco vic.

        No a myslim si ze dneska se jim uz proste nechce davat silu na vytvareni singleplayer hry ktera je nahypovana vic nez duke nukem forever a z ktere budou mit ve finale min penez nez ze steamu za tyden.

        Souhlasim ze ukoncit to na tak epickym cliffhangeru je podpasovka ^^
  • x_ander
    Hodně zajímavé počtení.

    Ale zajímalo by mě i to, proč Valve nakonec episode III nevydalo. To, že doteď není (a nejspíš nebude) plnohodnotná trojka, bych chápal, navíc sem tam nějaké infromace prosákly - zkrátka nedali dohromady koncept, kterým by celou sérii mohli posunout výrazně dál, jak tomu bylo mezi jedničkou a dvojkou. A navíc určitě hraje roli i to, že s dvojkou nastoupil steam, který se následně rozjel takovým způsobem, že Valve přehrabuje miliardy a nemusí řešit nic jiného.

    Ale proč nedotáhli třetí epizodu, která je "jenom" datadisk, to by mě zajímalo. Scénář evidentně měli. Engine a technologie taky (od datadisku by přece nikdo neočekával revoluci). Náklady by byly minimální. Stačilo to jen spíchnout dohromady a fanoušci by byli spokojeni a jedna éra uzavřená.
    • Inquisitor
      Je fakt, že tu třetí epizodu udělat ještě mohli. Podle mě nový Half-Life jednou bude, ale jenom v případě většího skoku v herních technologiích. Jako byla jednička se svým revolučním pojetím FPS a dvojka s hrátkami s gravitací. Buď to úplně pohřbili a nebo čekají na správný okamžik.
      • u Valve si myslel že ten skok by mohlo být VR, ale vidí statistiku kolik lidí to vlastně na VR hraje.
    • gaben vylozene rikal ze nechtej aby se z toho stal monthly release. Prestoze druha epizoda byla skvela uz to precijen bylo porad to same dokola.

      Myslim si ze kdysi opravdu chteli vydat plnohodnotny half-life3, nicmene s uspechem steamu z toho nejak seslo.
      • Proto pojďme všichni nakupovat na GOG a Valve si to rozmyslí :D
        • plne souhlasim!!!! :D I kdyz taky obcas ujedu a nejakou tu indie hru si na steamu koupim -.-
    • proč by delali neco pro hráče když mužou prodávat skiny do CS GO, delat výpalnictví na steamu a podporovat e-sport?
      navíc ani nemají nový engine. source 2 je prý nedodelek
      • JJ neni nad to kdyz si vymyslis ze HL2 bude vychazet na epizody a pak to utnes pred koncem a reknes ze necehces aby to vychazelo tak casto :D
      • x_ander
        Mluvím o třetí epizodě (datadisku) nebo třetím díle. Na datadisk by právě nový engine nepotřebovali, ani by to nikdo neočekával.
    • Luckiller
      moje nejoblíbenější teorie? Internet přišel s teorií, že G-Man je Gordon Freeman z budoucnosi. Valve to odmítla, ale ve skutečnosti to byla pravda, a jelikož neměli nic lepší v plánu a díky Steamu jsou za za vodou, rozhodli se trucovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit