Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Valve logicky nemá potrebu vydavat hry, kdy jim sypou idiotske weapon boxy k CSGO a herni karticky. Byt na jejich miste, tak na vyvoj her kaslu a radeji premyslim, kde utratit ty miliardy dolaru, protože to není zadna legrace
  • Jsem zvědavej co bude pro CS:GO znamenat vlastně Source 2 který by měl přijít v létě (ono vlastně léto už je tak šup)
    • Asharak
      https://www.youtube.com/watch?v=jFYi1ugN1f8
  • Moc nechápu proč se z Half life dělá taková legenda. Jednička byla dobrá hra. Dvojka byla (pro mě) velké zklamáni. Ta hra nebyla v ničem dobrá a pár "wow" momentu to nezachránilo.

    Nejhorší na ty hře (když vynechám AI a trash story) bylo to neustali jezdění nějakejma skůtrama a buginama kde nešlo o nic jinyho než o tupej a extreme nudnej koridor. Nepamatuju-si že bych u nečeho tak nadával jako u HL2.

    Ta firma moc dobře ví proč už nedělá hry...
    • Nechápeš to, protože si zřejmě v tý době nebyl na světě a neznáš herní historii, jinak by si veděl, že Half-Life byl ve svý době revoluční FPS, která ovlivnila žánr jako snad žádná jiná hra. Dnešní FPS jsou v kontextu doby ve srovnání jen naleštěné klišé produkty.

      Co se týče druhého dílu, tak vytýkat AI a příběh je tak trochu nesmyslný, protože v tý době nic lepšího nebylo - co se týče stříleček. Nakonec, ony obecně i dnes mají FPS trash příběh, že ano. Jinak se mi líbí, jak ignoruješ 'detaily' typu revoluční fyzika, která byla v tý hře skutečně využitá a ne jen pro efekt. Dále mimika obličejů v in-enginu, která neměla konkurenci ještě roky potom. Vytýkat jízdu ve vozidlech je taky úsměvný. Všichni víme, že vozidla v FPS byly v tý době strašný klišé, že ano. Byla to holt chyba, posouvat FPS žánr. Proč vozidla, když můžu jen chodit...
    • Taronyu
      Práve naopak. Časti na vozidlách ma bavili najviac. Nebol to len presun z miesta A do miesta B ako to dovtedy bolo zvykom, ale nabaľovalo sa na to kopec herných mechaník. No a príbeh bol trash len pre toho, kto bol lenivý si ten príbeh skladať a hľadať vodítka. On totiž nebol nikdy vidieť na povrchu. Na povrch sa dostával až v epizóde 2, kedy už každému tak nejak bolo jasné o čo presne ide.
    • byl to hlavne technologický pokrok, na tu dobu nevidana fyzika a další vychytávky a pokročilý engine, parádní grafika. už si nepamatuju co to bylo ale myslím že nasvícení scény a dynamické stíny byly novinka. Koneckoncu ta hra vypada dobre ješte dneska
  • Přátelé pojďte podpořit dobrou věc, sjednoťme se, jak se ještě diskutující na Gamesech nesjednotili. Společně do dokážeme.

    https://www.petice24.com/za_pokraovani_serie_half_life
    • Ty si Jana Rambousková?
    • KrPa
      to jako fakt *1*
    • flash789
      co blbnes?
  • Moje oblíbená teorie je, že Valve čeká a až nadejde pravý čas, tak to vydají, ale aby se jim to vyplatilo, tak za obrovskou cenu - čím víc hráči čekají, tím víc jsou za to ochotní zaplatit.
  • flash789
    Me HL nijak zvlast neovlivnil, hral jsem oba dily v dobe kdyz vysli a celkem me bavily, ale nic zasadniho jsem si z nich neodnesl. Ale legendarni statut jim neupiram, plno lidi to vidi jinak nez ja:)


    A Valve? Jsou chytri. Zjistily ze ta nejlepsi cast u tvorby her je finale kdy se sypou penize na ucet. Ale ze delat hru je docela opruz, Takze se podle toho zaridily a proste jen na tech hrach vydelavaj.
  • Valve už hry nedělá. Jejich úžasnej a opěvovanej flat-hierarchy systém očividně nepřináší hmatatelný výsledky.
  • spoock
    konec Ep2 a nedodání ani dokončující třetí Ep, ani dalšího HL mi přišla od Valve jako podpásovka, jde hezky vidět, že jejich politika ohledně her je stejně vratká jako jejich vývoj HW
    • Tak jako HW maj jenom ovladač ne?
  • podle mne je nefér nechat hráče takto čekat. když už nechtejí pokračovat, alespon by mohli prodat značku nekomu jinému. napr. Blizzard nebo CD project by dokázali udelat dustojné pokračovaní.
    • *15*

      nevím, která z těch dvou firem by to zkurvila více...
      • Asi Nintendo
        • Zrovna nintendo ty hry umí dělat, ale nevím jestli by šli dělat normální střílečku.
    • to je čistě jejich věc jestli chtějí pokračovat nebo ne, kvůli tomu, že tobě to připadá nefér asi neprodají tu hru *1*
    • cd projekt co udělali dvě dobré hry z předem daného universa a shitzard s jeho armádou japonských uchyláku a celesvětových bezvkusných trapáků co hrají kreslené online pi**viny ??? Jo jasně důstojné pokračování navíc u idi*tů kteří se v hrách typu HL absolutně neorientují a ještě by upadli hlouběji
      • já bych se nezlobil kdyby z toho udelali treba i kreslenou mobu nebo karetní hru. Všichni se zhodneme na tom, že serie potrebuje nekam posunout a udelat generickou strílečku by bylo oničem. Jiste, mnoho fanoušku by se naštvalo ale taky by mnoho nových prišlo. Hlavne z mladší generace která HL ani nezná poradne
        • maros.goc
          "udelat generickou strilecku" .....ono poprve, ani HL1 ani HL2 generickymi strielackami neboli
        • Dobrý nápad, nebo třeba hru na fb a pak dát crossover s farming simulátorem, že?
      • maros.goc
        Vo Valve už beztak pracuje minimum ľudí z tímu, ktorí videli vývoj HL1 a HL2 ...čiže tak
  • výmluvy, je to jeden z největších failů herní historie, to je jako by se natočili Dvě Věže a na Návrat Krále se vysrali.
    • To by asi moc nevadilo, vzhledem k tomu ze je to v knizni podobe
      • Ne všichni čtou.
        • KrPa
          ne vsichni to umi *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit