Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • x_ander
    Hodně zajímavé počtení.

    Ale zajímalo by mě i to, proč Valve nakonec episode III nevydalo. To, že doteď není (a nejspíš nebude) plnohodnotná trojka, bych chápal, navíc sem tam nějaké infromace prosákly - zkrátka nedali dohromady koncept, kterým by celou sérii mohli posunout výrazně dál, jak tomu bylo mezi jedničkou a dvojkou. A navíc určitě hraje roli i to, že s dvojkou nastoupil steam, který se následně rozjel takovým způsobem, že Valve přehrabuje miliardy a nemusí řešit nic jiného.

    Ale proč nedotáhli třetí epizodu, která je "jenom" datadisk, to by mě zajímalo. Scénář evidentně měli. Engine a technologie taky (od datadisku by přece nikdo neočekával revoluci). Náklady by byly minimální. Stačilo to jen spíchnout dohromady a fanoušci by byli spokojeni a jedna éra uzavřená.
    • Inquisitor
      Je fakt, že tu třetí epizodu udělat ještě mohli. Podle mě nový Half-Life jednou bude, ale jenom v případě většího skoku v herních technologiích. Jako byla jednička se svým revolučním pojetím FPS a dvojka s hrátkami s gravitací. Buď to úplně pohřbili a nebo čekají na správný okamžik.
      • u Valve si myslel že ten skok by mohlo být VR, ale vidí statistiku kolik lidí to vlastně na VR hraje.
    • gaben vylozene rikal ze nechtej aby se z toho stal monthly release. Prestoze druha epizoda byla skvela uz to precijen bylo porad to same dokola.

      Myslim si ze kdysi opravdu chteli vydat plnohodnotny half-life3, nicmene s uspechem steamu z toho nejak seslo.
      • Proto pojďme všichni nakupovat na GOG a Valve si to rozmyslí :D
        • plne souhlasim!!!! :D I kdyz taky obcas ujedu a nejakou tu indie hru si na steamu koupim -.-
    • proč by delali neco pro hráče když mužou prodávat skiny do CS GO, delat výpalnictví na steamu a podporovat e-sport?
      navíc ani nemají nový engine. source 2 je prý nedodelek
      • JJ neni nad to kdyz si vymyslis ze HL2 bude vychazet na epizody a pak to utnes pred koncem a reknes ze necehces aby to vychazelo tak casto :D
      • x_ander
        Mluvím o třetí epizodě (datadisku) nebo třetím díle. Na datadisk by právě nový engine nepotřebovali, ani by to nikdo neočekával.
    • Luckiller
      moje nejoblíbenější teorie? Internet přišel s teorií, že G-Man je Gordon Freeman z budoucnosi. Valve to odmítla, ale ve skutečnosti to byla pravda, a jelikož neměli nic lepší v plánu a díky Steamu jsou za za vodou, rozhodli se trucovat.
  • Ono asi mozna lepsi nechat krale spat nez z toho mit dalsi Command&Conquer, Mass Effect, Simcity.... a vpodstate cokoli na co sahlo EA.

    Lepsi odejit s gracii nez varit vodu. Valve by to asi zvladlo ale vzhledem k tomu ze ted jedou ve Steamu a MP hrach tak o dalsim ciste single half lifu tezce pochybuju.
    • Taková ta malost, když si někdo myslí, že "už se to nedá udělat líp" mě strašně irituje. Proč si, sakra, lidi jako ty mysí, že když by Valve pokračovalo, tak by se z toho automaticky stal recyklát? To, že si to nedokážeš představit ty, neznamená, že si to nedokáže představit ten druhý.
      A rozhodně konec epizody 2 není odchod s grácií.
      • Mluvil jsem o epizodickym vydavani a z toho se trochu recyklat staval. Miluju HL nadevse takze jsem to hltal vsemi deseti ale dovedu si predstavit ze pro svoji vlajkovou znacku chtelo Valve neco vic.

        No a myslim si ze dneska se jim uz proste nechce davat silu na vytvareni singleplayer hry ktera je nahypovana vic nez duke nukem forever a z ktere budou mit ve finale min penez nez ze steamu za tyden.

        Souhlasim ze ukoncit to na tak epickym cliffhangeru je podpasovka ^^
  • výmluvy, je to jeden z největších failů herní historie, to je jako by se natočili Dvě Věže a na Návrat Krále se vysrali.
    • To by asi moc nevadilo, vzhledem k tomu ze je to v knizni podobe
      • Ne všichni čtou.
        • KrPa
          ne vsichni to umi *1*
  • spoock
    konec Ep2 a nedodání ani dokončující třetí Ep, ani dalšího HL mi přišla od Valve jako podpásovka, jde hezky vidět, že jejich politika ohledně her je stejně vratká jako jejich vývoj HW
    • Tak jako HW maj jenom ovladač ne?
  • Amylee.Anderson
    i cri evrytiem
    • i tu
  • flash789
    Me HL nijak zvlast neovlivnil, hral jsem oba dily v dobe kdyz vysli a celkem me bavily, ale nic zasadniho jsem si z nich neodnesl. Ale legendarni statut jim neupiram, plno lidi to vidi jinak nez ja:)


    A Valve? Jsou chytri. Zjistily ze ta nejlepsi cast u tvorby her je finale kdy se sypou penize na ucet. Ale ze delat hru je docela opruz, Takze se podle toho zaridily a proste jen na tech hrach vydelavaj.
  • Lukass
    Lepsi je skoncit na vrcholu nez dopadnout jako Mass Effect, COD, a dalsi.
    Valve udelalo nejlepsi hru vsech dob HL1, miluju tu hru i dneska a vzdycky budu tvrdit jen to nejlepsi. Miluju ten svet, postavy, a vsecchno okolo. Zadne HL uz by ocekavani hracu nikdy nenaplnil, a je to celkem logicky, proto se na 3 vykaslali a za me je to spravne. Byt bych se do nejuzasnejsiho sveta v herni historii strasne rad vratil
    • spoock
      HL1, HL2 super, za nedokončení epizod to úplně ****
    • a už jsi hrál Black Mesa?
      • Lukass
        Blba otazka
  • Valve logicky nemá potrebu vydavat hry, kdy jim sypou idiotske weapon boxy k CSGO a herni karticky. Byt na jejich miste, tak na vyvoj her kaslu a radeji premyslim, kde utratit ty miliardy dolaru, protože to není zadna legrace
  • podle mne je nefér nechat hráče takto čekat. když už nechtejí pokračovat, alespon by mohli prodat značku nekomu jinému. napr. Blizzard nebo CD project by dokázali udelat dustojné pokračovaní.
    • *15*

      nevím, která z těch dvou firem by to zkurvila více...
      • Asi Nintendo
        • Zrovna nintendo ty hry umí dělat, ale nevím jestli by šli dělat normální střílečku.
    • to je čistě jejich věc jestli chtějí pokračovat nebo ne, kvůli tomu, že tobě to připadá nefér asi neprodají tu hru *1*
    • cd projekt co udělali dvě dobré hry z předem daného universa a shitzard s jeho armádou japonských uchyláku a celesvětových bezvkusných trapáků co hrají kreslené online pi**viny ??? Jo jasně důstojné pokračování navíc u idi*tů kteří se v hrách typu HL absolutně neorientují a ještě by upadli hlouběji
      • já bych se nezlobil kdyby z toho udelali treba i kreslenou mobu nebo karetní hru. Všichni se zhodneme na tom, že serie potrebuje nekam posunout a udelat generickou strílečku by bylo oničem. Jiste, mnoho fanoušku by se naštvalo ale taky by mnoho nových prišlo. Hlavne z mladší generace která HL ani nezná poradne
        • maros.goc
          "udelat generickou strilecku" .....ono poprve, ani HL1 ani HL2 generickymi strielackami neboli
        • Dobrý nápad, nebo třeba hru na fb a pak dát crossover s farming simulátorem, že?
      • maros.goc
        Vo Valve už beztak pracuje minimum ľudí z tímu, ktorí videli vývoj HL1 a HL2 ...čiže tak
  • divím se že tady ještě nemáte recenzi na Half-Life 3, když všude dostává 99%
    https://hry-pro-pc.heureka.cz/half-life-3/recenze/?s=6#reviews

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit