Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tvoje první desítka Václave? Blahopřeju, ale opatrně s nima. :D
  • Skvela hra a zodpovedajuce hodnotenie ;-)
  • 95 na Meta, cena 45 babek. Larian si to pěkně dává. ;D
  • Zaklínač 3 92% na MT a tahle hipsterská sranda 95% Nechápu...
    • Proto že tohle hraje jenom někdo kdo na takový typ her čeká docela dlouho,
      a zaklínače si zkusil skoro každý,, ale kdyby se DOS 2 prodalo tolik jako Zaklínače a stáhlo ''zadarmo''
      tak takovou známku DOS nikdy nedostane,,,

      i hodnocení lego her jsou vysoké, pravě kvůli tomu, hraje je někdo kdo má opravdu rád lego :)
    • Z3 je nadhodnocený. Nechce se mi tu znovu vypisovat ty spousty nedostatků, které ta hra měla. Je jenom pár RPG her, které jsou klenoty vybroušené k dokonalosti a nedá se jim skoro nic vytknout - Gothic 2, Baldurs Gate 2, Dark Souls, Deus Ex 1, System Shock a možná pár dalších co jsem zapomněl - toto jsou hry 10/10. Z3 mezi ně dle mého nepatří, protože má pár nefungujících designerských rozhodnutí. Doufejme že DOS2 se fakt povedlo.
      • KrPa
        Dark Souls neni rpg, haha
        • Stejně jako System Shock...
          • KrPa
            ani deus
            • Deus1 je hybrid žánrů, ale i tak je víc RPG než spousta dnešních her typu Witcher nebo Mass Effect.
        • v tom případě není RPG ani Witcher 3, protože to je taky spíš single-player rubačka. Každopádně je jedno kam sem to řadí.
          • Tahove souboje z tohoto jeste nedelaji rpg.
            • miker17
              A spamovaní, fat roll taky ne :3
      • Drizzt ty hry co píšeš byly dobré, ale ve své době, teď jsou to staré vykopávky,,,
        taky mám rád staré hry ale omílat to dokola ? pořád ?,,,

        nejvíc jsem hltal staré Sega a Nintendo hry, ale říkat že byly lepší než dnešní pecky ? a omílat to pořád dokola jak byly ty hry vybroušené ...
        • No z těch her co vyjmenoval jsou všechny nadčasové. Ano, po grafické stránce to jsou vykopávky a některé už mají dost krkolomné ovládání, ale jaká dnešní hra je komplexní jako Gothic 2, Baldurs Gate 2, Fallout 2 nebo Deus Ex, případně Thief? Zaklínač 3 je vizuálně i příběhově úžasná hra, ale ruku na srdce, po stránce designu a komplexnosti se na Gothic 2 nechytá. Nebo jakákoliv dnešní stealth hra prostě není lepší než Thief. Za dobu co ty hraješ hry, já nemám ani "naspáno", takže mě netíží nostalgické vzpomínky a myslím si, že některé legendární hry jsou pořád právem považované za nejlepší.
        • já už jsem taky stará vykopávka, tak to bude nejspíš tím *3* Čím je člověk starší, tím víc žije ve vzpomínkách.
          • Ale tím potvrzuješ že nejsi zrovna objektivní,,
            já hraju hry asi 25 let, a stálo mně to hodně času a ještě více peněz, ale jak jsem ti napsal,
            jenom proto že jsem šílel s nějaké staré hry neznamená že nové nejsou dobré a nebo dokonce lepší,

            fakt ruku na srdce kdyby si dostal Zaklínače 3 před 15-20 lety ? jenom bych viděl Ciri a šel bych do kolen,, když jsem hrál staré hry, už tehdy jsem chtěl hrát hry jako Zaklínač, Fallout, Mass Effect, Skyrim,
            ale v té době to prostě nebylo možné :))

            si představ že bychom místo quake 1 nebo duke nukem 3d měli v herně COD black OPS 3 nebo BF4
            no řeknu ti, už bychom byly minimálně 3x všichni v léčebně :)))
            • Osobně bych dal přednost Quake 1 před BO3. Ale kdybys to porovnal třeba s Overwatch, tak to už by bylo těžší rozhodování. :)
            • Kdyby Quake a DN3D nikdy neexistoval a dneska by to někdo udělal v moderním vizuálu, tak bych si to zahrál radši, než BF4. Pointa je jednoduchá:

              a) hratelnost a herní mechaniky nestárnou tak, jako technické provedení
              b) military shooter automaticky neznamená lepší fps
          • True story.
            S odstupem času mozek vytěsňuje nepříjemné vzpomínky a zůstává jenom to pozitivní.
            Proto taky spousta wannabe prohlašují, že kdysi byly hry lepší...
            • Proto sem já osobně vždycky pro konstruktivní debatu, kde se porovnávají hry mezi sebou, než jen pro obecné plky o nostalgii nebo o tom, že dneska je prostě všechno automaticky lepší.
  • Jednička mě přestala bavit kvůli obtížnosti jedné konkrétní bitky, kterou nešlo obejít. Dvacetkrát jsem dostal na budku a pak vyšlo něco jinýho a už jsem se ke hře nevrátil.

    Tady je to koukám zase, tak snad ne v hlavní příběhové linii. Hru koupím, vypadá dobře. *4*
    • Kterou bitku mas na mysli? Tu v te jeskyni s robotem? Pokud dostanes dalkove ovladani a manual od toho kociciho maga tak je tenhle souboj prochazka ruzovym sadem.
    • jednička byla ze začátku trochu těžší, ale ne zas tak moc. Byla to výzva tak akorát. Mnohem horší tam byl pixel-hunting, např. jakési tajné tlačítko ve sklepě a několik tajných tlačítek v knihovně. Musel jsem se podívat do návodu, a to vždycky nerad dělám, ale bez toho bych to nenašel
  • XXHUGOXX
    Tiscal games konečne dalo desiatku. Neverím vlastným očiam. *4*

    Mimochodom, môžem ísť do hry, aj keď som nehral jednotku ?
    • Morraw
      Jednička navazuje spíše na Divine Divinity 1 a 2, takže je výhoda, mít je dohrány. O prvním D:OS si stačí přečíst.
    • celkem klidně. Já jsem hrál jedničku a ten příběh popravdě nestojí za to. Na jedničce mě nejvíc bavily taktické souboje, které ta hra měla fakt výborné. Po vydání jedničky jsem říkal, že kdyby zkombinovali taktické souboje DOS1 s příběhem např. Pillars, tak by vznikla skoro dokonalá RPG hra. Možná že se to podařilo ve dvojce, když změnili scénáristy, najali Aveloneho, vypustili rádoby vtipné impy. Podle mě je jednička v klidu vynechatelná hra. Ale pokud nevíš co se svým časem, tak za zahrátí stojí. Prostě 8/10
  • Proc bych mel hrat s nekym kdo mne eventualne pichne do zad?
  • Hahaha, jiz netrpelive vyhlizim hatery, kterym se prave zboril domecek (svet) z h*vnem opatlanejch karet.
    • chudáka GGG trefí dnes šlak a dostane hysterický amok

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit