Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • video reklamy a hlasitost

    proc musi ty reklamy tak neskutecne rvat? samotny videa si hlasitost pamatuji, reklamy se resetuji na 100%

    vzhledem k tomu, ze u tech videi mi staci tak 20%, je to pokazdy sok

    a kdyz tam jeste nejake pani neustale pipa telefon, mam chut dopustit se bezbreheho nasili

    • Jack1947

      Proč asi 😀

      • snazi se me nastvat? tomu neverim...

        • Jack1947

          Tak je to furt to VIP, když ti to vadí proč nepoužíváš tuhle službu.

          • protoze mne nevadi reklama, mne vadi, ze si nepamatuje nastaveni hlasitosti]


            takze to na me rve jak lampasak na buzerplace a mam jen dve moznosti, pokazdy bejt ve strehu a stisovat to nebo to nechat rvat


            obe moznosti mi pripadaj na presdrzku

            • Jack1947

              Nevadí reklama/vadí a myslíš že ti pomůžou když to ani kluci řešit nwemůžou je to Pr oddělení, házet to GAMES pod nos mi nepříjde nic moc spíše zbytečné.

              Chápu, I need rant topic...

              • Reakce na příspěvek:

                mne tvoje komentare taky prijdou zbytecny a stejne si nedas pokoj

                kluci z games maj k tiscali bliz nez ja, i kdyz mene nez za bachovo ery

                cookie s hlasitosti bude jen otazka vule/nevule s tim neco delat

                • Jack1947

                  Reakce na příspěvek:

                  Komentář na adresu je zbytečnej, házet to na ně mají blíž ale vlastně nemají. Kecat jimxddo toh nebudou a je to na zprostředkovateli reklamy aby sám uznal jestli už nešel za hranu, nebo ještě je v určitých mezích(Kdyby je zbonvardovalo třeba denně 50 lidí nebo možná i 20 - TISCALI PR nikoli GAMES, tak, možná by se chytly za nos. Pokud to nemají v hluboko prdeli(Což asi bude ta druhá možnost ale za pokus nic nedáte).

                  Mimochodem kdo se tady registroval na začátku roku se nedá moc brát vážně, bez urážky.

                  • Reakce na příspěvek:

                    najdi si praci a prestan vyzirat rodice, pak te treba nekdo bude brat vazne

                    • Jack1947

                      Reakce na příspěvek:

                      Nechápu jak tohle souvisí s čím ale budiž.

  • Tanatonaut

    Zdravím. Pravidelně mám divný problém se stahováním vašich videí z Youtube ., Opera i Mozilla. Používám různé downloadovací addony a Games je jediná stránka, kde mi to dělá problémy. Nepoužíváte nějaké super duper fičury ?

  • Zdravím, mám jednu připomínku k jinak skvělému Hardware Clubu, která mě dokonce přiměla po letech, co sleduji Games, udělat si registraci.

    Proč proboha tam musí být přítomný Lukáš Grygar (který je jinak fajn), když KAŽDÝ díl začne tím, že mají málo času, protože on musí někam jít.

    A nezapomene to během vysílání desetkrát zopakovat.

    Kluci vypadají, že by tam rádi seděli déle a víc témata brali do hloubky.

    Je to škoda.

  • Row

    Neslo by proboha nekde v tom videoprehravaci pridat checkbox "autoplay" kterej bych mohl odskrtnout a kterej by si gamesy pamatovaly v cookies, aby se mi furt neprehravala po videu ktery chci videt irelevantni videa ktery nechci videt? Nebo lip, vypnout funkci autoplay uplne. To je asi nejdebilnejsi fuknce na internetu co kdy vznikla a proklinam toho kdo ji prvne pouzil a preju mu aby mu slezly nehty. I youtube umoznuje to vypnout!

    Proc?!? Proc ma nekdo pocit, ze kdyz si chci pustit v pulce clanku ukazku z BeatSaberu, ze chci aby mi za tim jelo jeste video No Man Sky (potazmo teaser kterej neukazuje nic) a po nem jeste DayZ a ... ?!?

    Fakt mne to dere ze kdyz odroluju stranku dal abych si docetl clanecek v momente kdy uz jsou tam jen nejaky loga vyvojaru atp. nebo se prepnu do jinyho okna delat neco jinyho, tak mi napozadi hulaka irelevantni video ktery ma notabene furt nazev v okne toho puvodniho.

    Nehlede na to, ze si snad umim vytridit informace ktery mne zajimaji sam a v kontetu tech nekolika clanku za den co tu jsou to fakt neni nic tezkyho. 😠

    • Jack1947

      Je to jednoduché protože reklamy , tudíž víc peněz pro ně 😉

      • Row

        pfff ze mne ne... ze mne jdou prachy bez reklam... tak aspon jako premiovou funkci prosim... :-/

        • Jack1947

          Tak to nevím...

  • Bude recenze na Dawn of Man? Vyšlo to už v pátek a aktuálně je to zaslouženě nejprodávanější hra na Steamu a tady ticho po pěšině. Snad to nevyšlukujete jako jejich předchozí počin - Planetbase.

  • Jack1947

    Nějak vám blbnou reakce, reagoval android několik verzi ale žádná reakce nepřibyla navíc to ani nebyl ten zmíněný android 😛( opravdu nepotřebuji nahánět nějaké reakce)

  • sorens

    Ja jen tak mimochodem, tak se mi zazdalo ze jste nejak minuli nebo nezminovali  planovane DLC pro Battle Brothers

    http://battlebrothersgame.com/release-date-announcement/

  • Jack1948

    Neplánujete nejaký Hitman špeciál? Keď mal špeciál assassins creed tak Hitman by si ho zaslúžil rovnako.

    • moh by vycházet epizodicky jeden řádek / týden to by si fakt zasloužil😉

  • Tanatonaut

    Šárka byla v televizi. Kudos.

  • KamilZm

    Při editaci příspěvku v diskuzi nefunguje standardní CTRL+Z pro krok zpět.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit