Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Video perfektni, super atmosfera a zvuky skutecne pripominaji boje v ulicich, avsak jednu pripominku, ktera mi ten autenticky zazitek kazi je, ze opravdu hlavni hrdina (chapej hrac) ma asi jen tricko s kratkym rukavem. Kruci prece jsem vojak ne, a tak mam stejnou uniformu jako ostatni, nehlede na to, ze s temi kratkymi rukavy by byl asi za chvili dost porezanej od letajicich ulomku apod. Ale jinak super video.
    • Teda koukam ze se tady snad kvuli me jeste rozpouta nejaka hadka, to jsem fakt nechtel.
      A k memu prispevku, proste se to snazim brat logicky, chapu ze tihle chlapi musi mit ve skutecnosti tuhy korinek a nejsou to zadna orezavatka, ale stejne, at je to nejaky Ranger nebo SAS nebo cokoliv jineho, kdyz jdu do boje prece nenecham casti sveho tela zbytecne napospas vnejsim vlivum, uprimne ja jsem docela fanda do vojenske techniky a valecneho tematu obecne, jezdim na ruzne predvadecky, sleduji hodne dokumentu natocenych i samotnymi vojaky a opravdu jsem nikde nikdy nevidel ze by si nejakej borec pred bojem vyhrnul rukavy protoze je mu moc horko. Prece to jejich obleceni ma nejakej smysl ne?!
    • No jelikoz v Iraku atd je vcelku vedro tak si spousta vojaku vyhrne rukavy si predstavte vy geniove. Rangers nejsou Delta Force ani ty Tier 1 Rangers je ucelena jednotka ktera pouziva taktickou vystroj a maskovani dle potreby. A to ze sou zarostly ? Moc ste se vzily do MEDAL OF HONOR. Ty zarostly nebyli Rangers ale Tier 1.
      • Zarostlý jsou předevšim v Afgánistánu aby zapadli mezi místní domobranu ;)
    • Viděl si někdy Rangery? (tím nemyslím Walker Texas Rangera, ale specíální jednotky americké armády, něco jako SEALS neb SAS)
      • Ja se s nima setkal....kdes je racil videt ty? Black hawk down?:D
        • Ani tam takhle nevypadali. Mam podezreni, ze je videl na krabicce hry. Presne ten vousatej borec z kverem. *1*
          • Když myslíš *2* nemám potřebu tě přesvědčovat *3* stejně tě v životě neuvidim...
        • Když sem byl s jednotkou KFOR na misi na Balkánském poloostrově, tak sem měl možnost se s nimi v roce 98 setkat, když tam byli jako podora...
          • Ja byl v KFORu jedine s SAS, ale jezdej tam spis na dovolenou...V afgu uz to brali trochu vazneji a dost lpeli na ustrojenost a jednotnost. To spis takovy rumunsky nebo poslky specialky...co typek to jina ksiltovka.:D
            • Tak v 98 mozna....ja tam byl 06 a to uz tam tak maximalne tahas ozrale z aut a obcas udelas v barakach cistku na zbrane. .:) Ale bylo tam hezky.:)
            • *1* tak on celkově ten Balkán je specifickej, někdy sem si tam přišel taky jak na dovolené a obzvlášť Britové sou opravdu velmi laksní a přišlo mi, že si z většiny ani neuvědomovali, že jsou v militantní zóně...
            • Me zase Spetsnaz varili Borsc.
      • pockej to si trochu pletes :) .. Rangeri jsou sice elita ale od Seals, SAS, Delty atd se pomerne lisi .. (mluvim ted od modernich rangers ...rangery z kolonialniho obdobi bych asi nechal stranou :) ) ..hlavne co se tyce urcite vnitrni discipliny, zpusobu nasazeni .. takze rangera v triku, siltovce nebo helme na in-line a s plnovousem jen tak nepotkas :)
      • mmrrxx
        njn, z pohladu deja nevieme ze ci nehrame za nejakeho clena delta force, a pod., ale ak je hlavny hrdina sucastou tej jednotky v ktorej posobi, bolo by autentickejsie aby mal rovnaku vystroj :)
        • Tak na to sem se snažil narazit, Rangeři sou magoři, vousatý chlapy v kšiltovách, bez základní výstroje, pouze se samopalem či puškou silné ráže, který si choděj například po Afgánistánu, naprostou ignorujou základní pravidla jako je tichej pohyb a prakticky hledí smrti do očí a nebojí se jí...
          • smejki
            koukáš moc na filmy
          • Paulcz
            .. a jejich prd zabije 10 Talibánců!
          • mmrrxx
            nie tak celkom :) kazdopadne vo videu je jasne za koho hrame, mal som to tam cely cas len az po tvojom prispevku som si to zastavil a pozrel poriadne , hlavny hrdina sa vola Henry "Blacky" Blackburn, a je z US Marine 1st Recon Bn http://en.wikipedia.org/wiki/1st_Reconnaissance_Battalion
            co boli presne aj chlapci v seriali Generation Kill, cize to potvrdzuje presne co som pisal v mojom prvom prispevku v tejto diskusii ze mi to pripomina presne atmosferou Generation Kill
  • Tak mi připadá že se tady všichni rozplýváte nad super grafikou a DX11 ale není známo z jaké platformy to je gameplay a navíc DICE samo říkali že hlavní platforma je xbox pořád myslíte že to je gameplay s PC?Velmi otom pochybuju *5*
    • smejki
      nemáš pravdu, kluku
    • Pokud vim, tak jsem četl, že B3 se primárně vyvíjí na PC a až pak se bude portovat na konzole. :) BTW: opravdu myslíš, že tohle je na konzolích ? :)
      • Tak tak, prostě PC MP je nenahraditelnej *5*
        • Hlavně si nedokážu představit battle 64 hráčů na mapě. To bude hodně velká podívaná *1*
          • Ty asi budeš v sérii novej co? :) Veliká podívaná to v původních BFs vždy byla a je. V tolika hráčích a s dostupnou technikou a vhodným bojištěm, atmosferické boje probíhají po celé mapě v nejrůznějších kombinacích - pěchota x pěchotě, taková uskupení proti nepřátelkým obrněncům, flotily proti flotilám, případně dochází i k neférovým střetům, například pěchota x tankům. :) Zcela běžně se otevřou možnosti takových situací, kdy jako pěšáci zoufale bráníte důležitou vlajku nebo jinou důležitou pozici jako např. most, proti obrovskému nepřátelskému útoku tanků a pěchoty a doufáte, že ti týpci, kteří právě odstartovali z letiště zasypou soupeře dřív, než tu pozici ztratíte. Zkrátka se bojuje a neustále něco děje všude kolem tebe a není nad takové chvíle, kdy si sedáte do vyloďovacích člunů přichystaných na úder na ostrov, zatímco ostatní hráči vás podporují z bitevních lodí a nad tvou hlavou se o nadvládu snaží vaši piloti. To samé platí i pro Battlefield 2, kde atmosféra a hratelnost dostává díky modernějším zbraním jako kupříkladu vrtulníkům a podobně neméně velkou podívanou. Doufám, že tento díl zase tu velikost Battlefieldům zase navrátí. Je totiž pravda, že na Frostbitu to bude ještě v takovém počtu velice působivější...
            • me posledni dobou prijde,ze vetsina hracu zna jen konzolovou odnoz BC ,ale klasicky BF ne.Pak to taky tak vypada.Snad BF3 pujde ve stopach bf1942 a bf2 nez bc
            • Je fakt ze z Battlefield serie jsem hral pouze B2, B:BC2 a teď betu B:P4F, takze vim jak se to hraje, ale 64 hráčů jsem ještě opravdu nikde nezažil. :)
    • No tak kdyz tahne sveho partaka, tak tam jsou jasne videt klavesy WASD a blikamu "mackej S", pro tahnuti dozadu, takze dle toho bych rekl ano, je to ukazka z PC verze.
      • prave to blikani jake tlacitko mas mackat by me vylozene stvalo,je to jak pro nesvepravny.Na konzolich sem si na to uz nejak zvykl,ale u pc mi takovehle veci vadi.
      • jo jo moje chyba:-D tak sory :-D
  • Nikdy jsem nebyl moc velkej fanda Battlefieldu ale tímhle jsem ohromen *1*
  • Paulcz
    lepší grafika, hezčí animace, snad docela pěkná atmosféra, nudné prostředí a xkrát omletý pseudokonflikt, američtí vojáci přinášející mír a lásku, nepřátelé lezoucí z úkrytu přímo před hlavně, příšerný mainstream, inovace a invence 0, arkádovost.. kolik ještě takovejch her uvidíme *7*
    • Tak když budeš chtít simulaci, máš tu ARMA 2 a Operace Flashpoint 2, Battlefield byly vždycky arkádový a už s tím nic neuděláš *3* jinak souhlas, že grafika pěkná *2*
      • Arma je stejná arkáda jako BC nebo cokoliv jiného. Jen tam je trochu líp vyvedena hra za vojáka, ale všechno ostatní je tak strašně odfláklé, že o nějakém simulátoru nemůže být ani řeč!
      • Paulcz
        no nemusí to být simulace, jen by to chtělo něco nového nebo dělat to s jiným přístupem. Akce alá Black Hawk Down tu byla už tolikrát..
    • jakubc
      naprostý souhlas, viz moje reakce níže. Battlefield má ale aspoň ten povedenej multiplayer, to je polehčující okolnost.
  • smejki
    První nativní DX11 hra. První. A už teď vypadá tak, že jedna zaplivaná ulice strčí do kapsy cokoliv - celý Crysis a zkrátka všechny vymazlené DX9 hry. Nyní si představte, co s DX11 dovedou za dva za tři roky, kdy to budou mít pořádně v rukách. vezměte si skok mezi prvními a posledními DX9 tituly. ó, mlask!
    • no, to bych byl trochu opatrný... vypadá to výborně, ale to video poskytovala až moc prostoru pro představivost (kvalita) a bylo moc šedé, jak už jsem si stěžoval před časem u obrázků. Žádný hezký kontrast, nic co by mě nadchlo, i když kvality grafiky jsou očividné. Jinak hratelnost je prostě...už to musím říct, ubohá- střílečky typu CoD bych opravdu už pomalu zrušil, je jich nějak moc...CoD každý rok, do toho nové Battlefieldy plus nové MoH...a určitě jich je ještě víc. Kromě grafiky nulová invence.
      Samozřejmě kromě multiplayeru, hrál jsem jen free betu nebo demo nebo co to bylo od Battlefieldu BC2, ale tam samozřejmě CoD hravě strčí do kapsy. .-)
  • vypada to pekne .. snad jedine aby to nebylo prilis naskriptovane .. coz zatim tezko rict .. ale v podstate tohle cele byl jeden velky skript .. bez za kolegou, zpomaleni casu a odtazeni kolegu .. par sekund rekreacni strelby a pak zase skript s RPG .. nic proti skritpum jako takovym .. v linearnich hrach nutne ale minimalne nahodne umistneni nepratel by bodlo ..
    • Ty jseš asi zaskriptovaný co ?-))) Hrej MP a pokud si myslíš, že to je rajská mrkni do trouby a co tam uvidíš? no kuře přece....
    • Tak zrovna to s tim rpg script neni;-) vyvojari tvrdi ze kdyz pobliz tebe neco vybuchne tak te tlakova vlna odhodi. To plati jak pro SP tak MP. Priste si zjisti fakta nez neco napises.
      • to je mozne ale o tom ze te odhodi vybuch nic nepisu :) Priste cti a premyslej nez neco napises ;) ... verim tomu ze pokazde kdyz projdes touhle pasazi tak vojak zarve RPGGGG a pokazde z toho sameho mista vyleti raketa a trefi to same auto (ktere predtim nepujde rozstrilet) a auto vybouchne .. ted je otazka jestli je trigger u dodavky nebo se to spusti i kdyz budes stat jinde .. nebo je trigger i u jinych aut a raketa poleti do auta u ktereho stojis ..
    • Tak on je problém, že u těhle her z 95 % SP prostě naskriptovaný jsou a moc se tomu nedá vyhnout..
      • to bohuzel ano .. ale da se to udelat dobre anebo callofdutyovsky :) to ze bude sekvence s odtahovanim vzdy na tom samem miste mi nevadi .. ale alespon spawny nepratel kdyby byly nahodne a RPG vzdy na jine strese ..
  • Ku koncu uz som sa naozaj zacinal bat ze nikto nezaziape "áRPííídžíííí", "Incomíííng" alebo "Fire in the hóóóóle".
    • smejki
      a u kuchařských pořadů se bojíš, že bys neuslyšel "nakrájíme", "podusíme", "necháme odstát"?
      • Touché. :D ...zrejme hrám vela military shooterov, asi na cas tento zaner vynecham, nez mi tie hlasky znovu zacnu pripadat "cool".
        • smejki
          ony nejsou cool. ony jsou ustálenými výrazy. není nic horšího, než:
          "unguiged missle flying to us!"
          "what?"
          "rocket-propelled grenade from left!"
          "what from left?"
          "I dont wanna be cool, but as you wish - RPG!"
          BOOM!
          • Jezis, to neni rocket-propelled grenade....to je zmatenej americkej preklad, protoze jim jeste nedoslo, ze RPG nema raketovej pohon. Spravne je RPG reaktivni protitankovy granat - RPG....

            Ale jinak hodne vtipna myslenka
            • sanco sank: problem je vtom, ze tuhle zkratku americani nevymysleli, je z ruskyho originalu, a americani asi nevedeli co to vlastne znamena tak si to doplnili podle sve fantazie tak aby jim to sedelo na anglictinu : )) ... no a skoro se trefili ( ten granat jako G je tam spravne :D )
            • Cti to do konce....je tam i originalni rusky preklad. Slo mi o rocked propelled, kterej nedava smysl....
            • nejsem nejakej odbornik pres vojenskou techniku ale selskej rozum mi rika ze ta tvoje "spravna" varianta je jeste vetsi blbost nez ta prvni ... urcite americani delaj zkratky podle cestiny :D ten tvuj reaktivni protitankovy granat je v prekladu "reactive anti-tank grenades" RatG/RAG kdyz delaj americani zkratky tak je delaj podle svy reci a ne podle reci kterou pouziva par lidi ve stredni evrope :D
            • Samozrejme v ruskem originale je to rucni protitankovy granat(omet) ... koukam, ze co do pohonu jsou zmateny i na wiki. U PG dojde k zazehu pouze v samotnem RPG a samotny granat pak leti pouze pomoci kineticke energie a stabilizacnich kridelek....:)
          • V dobach ked bol v kinach Black hawk down a prisiel COD:MW sa mi este cool zdali.
          • A nebylo zrovna tohle to pravé ořechové? *1*
      • A proč nevymyslet nějaký nový hlášky? Já s tím vcelku souhlasím. Pokud se ovšem každá válka vede podle receptu "povaříme, podusíme, odstavíme", mám nejspíš smůlu. "Árpííídžííí" nazdar.
        • Tohle nejsou žádné cool hlášky ale ustálené armádní výrazy, které jsou už nějakou dobu zavedené. Jejich cílem je stručný a rychlý popis situace, nemají vypadat cool.
        • :D Ved to, nic nove sa vymysliet neda. Treba pockat kym "modern" bude otrepane a pojde sa do obdobia ked neboli rpgcka.
  • Tak Crysis puvodne vyslo jen proto aby nad nim PC hraci s nadupanym sestavama mohli masturbovat. Podle me to ale asi zadny trhak nebyl (sam sem ho hral, grafika revolucni, SP me neudrzel dokonce) kdyz se ted "snizuji" na uroven konzoli a na zakl. toho hra vypada graficky naprosto tuctove.... Lets go to buy it ! :D... Tohle vypada opravdu stavnate.. lets see.
  • Tak tohle se mi hoodne libi. Uprimne tato grafika mi prijde mnohem koukatelnejsi nez nejaky Crysis, ktery muze byt sice preplacany efekty ale toto se mi libi mnohem vic.Hlavne animace a obecne pocit z boje. Ted jen doufam ze to nezprasi nejakou blbosti, jako uplne hloupa AI nebo nedej boze nejakou velkou botou v MP. Kazdopadne vypada to dobre, moc dobre.
    • Přesně má slova. Musíte uznat, že na tohle se přece jenom opravdu lépe kouká než na Crysis. Neříkám, že má Crysis špatnou grafiku ale tohle prostě opravdeu nemá chybu. Ten celkovej pocit z toho je opravdu jinej a přece jen lepši.
  • Tak tohle strčí grafikou i crysis 2 do kapsy ty animace zvuky fakt nádhera ještě by to chtělo vidět nějakou destrukci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit