Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tuším že v Cryteku si asi právě nědělali do kalhotek :D
  • CoD už je dávno mrtvé, BF je ve všech směrech úplně jinde
  • Tak tohle se mi hoodne libi. Uprimne tato grafika mi prijde mnohem koukatelnejsi nez nejaky Crysis, ktery muze byt sice preplacany efekty ale toto se mi libi mnohem vic.Hlavne animace a obecne pocit z boje. Ted jen doufam ze to nezprasi nejakou blbosti, jako uplne hloupa AI nebo nedej boze nejakou velkou botou v MP. Kazdopadne vypada to dobre, moc dobre.
    • Přesně má slova. Musíte uznat, že na tohle se přece jenom opravdu lépe kouká než na Crysis. Neříkám, že má Crysis špatnou grafiku ale tohle prostě opravdeu nemá chybu. Ten celkovej pocit z toho je opravdu jinej a přece jen lepši.
  • Grafická náhrada za zkonzolované Crysis 2 ?!Už se na Tutu hru nemůžu dočkat.
    • Jo vždyť to vychází i na konzole...To už to ty konzole neprasej????
      • je to primarne robene na na pc... ide to na engine frosbite 2.0 ktory dx9 nerozbeha, cize na konzole sa ten engine vobec nedostane... toto je spravna cesta ... vyuzit pc a potom dat konzolam nejake omrvinky ktore zvladnu. nie naopak, spravit sit na konzolu a hodit ten sit na pc ako crysis 2
        • Me se strasne libi, jakmile vyjde nejake super video, tak najednou je videt, ze je to primarne vyvijene na PC a tudiz to je bomba, kdyz se to nelibi, tak at se vi prd, na co je to primarne vyvijene a hracum PC se to nelibi, tak za to muzou konzole, ze to brzdi *2*
          • Sry za zmatecnou poznamku, ale bohuzel mi nejde upravit *3*
        • a jak mile budou nové konzole tak tu zase budeš brečet že to tvůj pc nezvládá
          • Tak si snížim detaily :- ) a za nějakej čas si vylepším PC
          • hej iste to bude moj pripad. daj si jablcko, su zdrave
    • Me pripada, ze to ty konzole zase prasi, jako vzdycky, ne? *3*
  • DICE jsou opravdu mistři na bojovou atmosféru a myslím i na hratelnost. Pokud neudělají podobnou chybu jako v BC2 se špatnými hitboxy a zalagovaností, tak to bude dokonalost sama *1*
  • Ach jo, že jsem se na to video vůbec díval... Teď už mi nezbývá jiná možnost než si tu hru koupit až vyjde.. *1*
  • smejki
    První nativní DX11 hra. První. A už teď vypadá tak, že jedna zaplivaná ulice strčí do kapsy cokoliv - celý Crysis a zkrátka všechny vymazlené DX9 hry. Nyní si představte, co s DX11 dovedou za dva za tři roky, kdy to budou mít pořádně v rukách. vezměte si skok mezi prvními a posledními DX9 tituly. ó, mlask!
    • no, to bych byl trochu opatrný... vypadá to výborně, ale to video poskytovala až moc prostoru pro představivost (kvalita) a bylo moc šedé, jak už jsem si stěžoval před časem u obrázků. Žádný hezký kontrast, nic co by mě nadchlo, i když kvality grafiky jsou očividné. Jinak hratelnost je prostě...už to musím říct, ubohá- střílečky typu CoD bych opravdu už pomalu zrušil, je jich nějak moc...CoD každý rok, do toho nové Battlefieldy plus nové MoH...a určitě jich je ještě víc. Kromě grafiky nulová invence.
      Samozřejmě kromě multiplayeru, hrál jsem jen free betu nebo demo nebo co to bylo od Battlefieldu BC2, ale tam samozřejmě CoD hravě strčí do kapsy. .-)
  • Tak trailer mě docela přesvědčil, že předobjednávka nebyla marná. Teď už si jen počkat :)
  • grafika nadherna, zvuk nadherny, uz si to len spustit doma :)
    • Já se bojim,že mě to nepujde úplně na plno *1* protože muj q6600 3,33 už i u BC2 má co dělat. :- )Co teprve tuto.Potřeboval bych ho ještě víc přetaktovat,ale nevím jak.U 3,4 mě to padá :- (.Některým lidem se to ale podařilo nataktovat až na 4GHZ.Desku na taktování mam hodně dobrou.
  • WoW :) uz sa tesim vyzera to ako fakt slusny titul po tom odvare z minuleho roku v podobe MoH a CoD:BO :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit