Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Generalmagor
    Konečně se našel někdo, kdo chce překonat dlouholetou klasiku COD. Cod mě přestává bavit. Věřím, že Battlefield 3 bude vetší pecka a překoná vše. Do toho! *1*
  • no COD je dobre ale od COD4 to slo do prdele a doufehjme ze to nedopadne jako z MOH
  • za NATO se dalo myslim hrát v BF2 EURO FORCE
  • sorry překlep to sem nepatří
  • mě by teda nevadilo kdy by tam byly i starší klasické zbraně např:m16,m4,ak-47
  • přesně a mě by teda nevadilo kdy by tam byly i starší klasické zbraně např:m16,m4,ak-47
  • Konečne hra ktorá PC využíva na 100%.A hlavne keď si kúpim PC za 1500Euro tak ten výkon mi k niečomu bude.A Crisis 2 stačí si pozrieť tento trailer a hneď budete vidieť ten rozdiel.A byť Crytekom tak už si trhám vlasy.
  • asi tak
  • Vypadá to úžasně, rozhodně líp i co se hratelnosti týče než to MP demo Crysis 2 *3*
  • at vypdaji klidne uplne stejne .. ale hlavne at se stejne nehrajou ..
  • Chci se zeptat, nemůžete nám dát možnost sledovat i v HD? Já totiž jdu vždycky potom radší na IGN youtube channel a pustím si video v 720p / 1080p.
  • Primárně na pc, ale všdchny 3 verze budou vypadat až na pár drobností stejně :) :P
  • zvuky zní parádně, ale co se týče realističnosti jejich šíření... v tom máš jistě pravdu že se to dá hodně posrat. Tohle snad měla nějak rozumě zatím zvládnutý jen ARMA : / Ostatní se na to vysrali buď uplně a zvuk se šíří jak světlo, nebo z toho vznikl nějakej kočkopes jak u MoH : (
  • no jo, chtělo by to pro změnu třeba nějakou FPS ze sovětské války v Afghánu : )...nebo Britové na Falklandech... námětů by určitě byly 3 prdele, ale problém je že největší herní trh je USA a tam by s timhle asi nikdo nějak masově neuspěl : ( Nezbývá než doufat že DICE časem uvolní nějaký toolkit a budem se moct těšit na mody typu Project Reality...

    btw už mě tu začíná pěkně srát ten debilní kód pro odeslání textu, kterej musím třeba 4x opsat než mi je milostivě uznán. Sice mám docela dost dioptrií, ale v tomhle případě se obávám že problém nebude mezi klávescnicí a židlí. Nebo to opravdu blbne jen mě?
  • jo přesně tohodle sem si taky všiml, i ta kamera mi připadá nějak moc statická na to jak se ostatni v tom běhu kroutí a poskakujou. Pomatuju že třeba u Stalkera si spousta lidí stěžovala jak se jím dělá z houpání kamery při běhu blbě :D ale podle mě to hodně pomůže vcítít se do hry. No buďme rádi aspoň za to, že je tohle další hra kdy se nám vývojáři nebojí dát i v FPS pohledu nějaké tělo
  • Animace vypadají moc pěkně, ale ve chvíli kdy hlavní postava běží uličkou za dalšíma maníkama, a vidíme jak jak ostatní do toho sprintu dávají koule, přijde mi podle pohybu FPS kamery a zbraně v ruce, že hráč za nima relaxačně jede na bruslích : (
  • tak vzhledem k tomu že je to irák, a že ten barák už možná pěknejch pár let stojí, nedivil bych se kdyby to tam montoval/navrhoval nějakej čech v rámci exportu našich inženýrů do zemí spřátelených se sovětským svazem :D Takže možná toho maníka fakt znáš :DDD
  • Vypadá (a zní) to famózně...a smrdí to CoDkama přesně tolik, co je potřeba, takže dávám palec nahoru!
  • MoH dělali jiný týpci...DICE dělalo jen multiplayer.
    takže tam bych to tolik nepřipisoval k BF...
  • sanco sank: problem je vtom, ze tuhle zkratku americani nevymysleli, je z ruskyho originalu, a americani asi nevedeli co to vlastne znamena tak si to doplnili podle sve fantazie tak aby jim to sedelo na anglictinu : )) ... no a skoro se trefili ( ten granat jako G je tam spravne :D )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit