Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to přepínání do TPS mě hodně mrzí u Deus Ex 3 : ((
    zato v nové Red Orchestře to krytí mají docela pěkně vyřešený z vlastního pohledu
  • spis pokud bude hratelnost jako BC2 tak thumbs down a pokud spis jako BF2 nebo bf1942 tak thumbs up *3*
  • Dobře oni !!!
  • Autenticita prostřednictvím zvuků? Jako v posledním MoH, kdy se při zásahu odstřelovací puškou na kilometr daleko, ozval zvuk kulky pronikající tělem nepřitele.... *7* Nenechte se vysmát autenticitou.
  • Pánové&dámy přiznám se k trochu nepříjemnému orgazmu, orgazmus byl krásný, je to battlefield (ne cod. sra*čka), ma to znicitelne prostredi a podobnou hratelnost jak BFBC2 (thums up) a vypadá to neskutečně dobře, nepříjemné na tom je že budu muset upgradovat pc, ale tohle je hra kvuli ktere to udělam, tato hra nekonzoloidovala a je primárně na PC !
    ps: fps bude vždy lepší na pc, s gamepadem prostě chybí precizní milimetrová přesnost, to mi niíkdo neveme.... *5*
  • Sry za zmatecnou poznamku, ale bohuzel mi nejde upravit *3*
  • Me se strasne libi, jakmile vyjde nejake super video, tak najednou je videt, ze je to primarne vyvijene na PC a tudiz to je bomba, kdyz se to nelibi, tak at se vi prd, na co je to primarne vyvijene a hracum PC se to nelibi, tak za to muzou konzole, ze to brzdi *2*
  • Tiez na mna z toho ide ten pocit a coraz horsie sa s tym da stotoznit.
  • Tak si snížim detaily :- ) a za nějakej čas si vylepším PC
  • Já se bojim,že mě to nepujde úplně na plno *1* protože muj q6600 3,33 už i u BC2 má co dělat. :- )Co teprve tuto.Potřeboval bych ho ještě víc přetaktovat,ale nevím jak.U 3,4 mě to padá :- (.Některým lidem se to ale podařilo nataktovat až na 4GHZ.Desku na taktování mam hodně dobrou.
  • Přesně má slova. Musíte uznat, že na tohle se přece jenom opravdu lépe kouká než na Crysis. Neříkám, že má Crysis špatnou grafiku ale tohle prostě opravdeu nemá chybu. Ten celkovej pocit z toho je opravdu jinej a přece jen lepši.
  • hej iste to bude moj pripad. daj si jablcko, su zdrave
  • No jo seš rychlejší :)
  • Potíž je ta. že "modré přilby" jsou jednotky UN a ne NATO
  • Modre prilby jsou jednotky OSN, ale to je detail.:)
  • a jak mile budou nové konzole tak tu zase budeš brečet že to tvůj pc nezvládá
  • No tak si na nej pocekej a s tim sranim jdi nekam.
  • Ještě byli ve stařičké strategii, kde jste hrál buď za "teroristy" nebo modré přilby...nevím jak se jmenuje ale velkou úlohu tam hrála televize...
  • Na SP sere pes, otazka jak bude vypadat MP...
    Protože tohle (chovani zbraně, zaměření na realističnost) mi hodně připomělo singleplayer z Medal of honor od Danger Close, až sem nevěřil že to dělali DICE = ti sami lidi, kteři mu udělali (lepe řečeno totalně dojebali) multiplayer...
  • NATO jednotky byli snad jen ve World In Conflict...jinak ne...ale neni se čemu divit, když tato organizace nedokáže jasně říci, jestli svého hlavního spojence podporuje či nikoliv

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit