Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nemyslim cros ale krizik ktory sa objavuje pri zasiahnuti nepriatela
  • je a nieje ako vidim mnoho ludi si mysli ze je to zavisle od zbrane coz je hlupost.Specialne upravena je municia zvacsa sa dava do rychlopalnych zbrani ci uz postranych gulometov na vrtulnikoch a podobne sem tam aj do samopalov a utocnych pusiekl ale nie kazdy napr len kazdy 3 ci 5 aby mohol strelec lepsie odhanut kam sriela ak sriela bez zacielenia.S popisaneho vyvplyva ze je zbytocne dokonca az na skodu nieco take montovat do sniperiek.
  • no protože, kdyby tam SP nebyl, tak se objeví flame tupci co budou držkovat o tom, že tam SP neni...navíc pro někoho to třeba bude první hra tak se single jako trénink hodí...
  • Sice je na nejake delani zaveru priiiiilis brzo,ale z tohoto videa to pusobi,ze SP bude dalsi z nekonecne rady preskriptovanych koridorovek ze soucasnoti,kterych tu bylo v posledni dobe az az.
    Je jasny ,ze prim bude hrat MP,jen nechapu proc tam cpat SP,kterej bude to samy stokrat videny jinde.
    Graficky to vypada fajn,nazvuceni taky pusobi celkem dobre.
    Ja jen doufam,ze se vrati k duchu klasickych BF1942 a BF2 a ne te odnozi BC
  • Ta mapa...připomíná mi strike at karkand
  • tu zbran drzi jak pako pri behu,prvni dojem nic moc
  • Grafika a skripty vypadají víc než dobře, bohužel jde jen o další vymývání mozků, kde se ve jménu dobra snažíte nastolit mír a pořádek v Iráku. America, fucke yeah !!!
  • me posledni dobou prijde,ze vetsina hracu zna jen konzolovou odnoz BC ,ale klasicky BF ne.Pak to taky tak vypada.Snad BF3 pujde ve stopach bf1942 a bf2 nez bc
  • prave to blikani jake tlacitko mas mackat by me vylozene stvalo,je to jak pro nesvepravny.Na konzolich sem si na to uz nejak zvykl,ale u pc mi takovehle veci vadi.
  • xMort
    To co myslíš ty je na konci, to co myslí on je hned na začátku.
  • Myslis to Im fucked up but Im up?
  • V 1:00 jak vaši přátelé utíkají a svižně hýbají zbraní zato vy ji před sebou držíte jako pravítko...jinak se na to hrozně moc těším , ještě by to chtělo video s nějakou pořádnou destrukcí a taky by mě zajímalo jestli budete moci taky vyrážet dveře.Zajímalo by mě tolik věcí no , ale budu si muset počkat.Ale na 85% si to koupím protože se na to těším od doby kdy jsem o tom uslyšel
  • haha to mě rozesmálo, takový zakrytí nadávky "...so fu*tydýýt*ed up all the time..." :D
  • Me pripada, ze to ty konzole zase prasi, jako vzdycky, ne? *3*
  • Nový engine je fajn, ale stejně tam zase budeme hrát za trpaslíky. V kanadách a přilbě se bouchám o vrch rámu dveří, což postavám ve hrách stále ještě nehrozí...
  • rekl bych, ze netusis co sandbox znamena :)
  • Grafická náhrada za zkonzolované Crysis 2 ?!Už se na Tutu hru nemůžu dočkat.
  • kua :D thx ..
  • Já se ještě navíc těšim na Red Orchestru
  • Tak na tohle se opravdu těším. Pokud to zase ke konci - těsně před vydáním nezmrvěj nějakejma rapidníma zásahama, tak to bude bomba. Hlavně se těším na MP, to bude nářez!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit