Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    *pray *1*
  • Proti tomuhle se muze jit CoD a sračkojdni Medal zahrabat :) Ty animace nemaj chybu...je to sice trailer ale stejne..a strelba taky dobra, zbran hezky kope ne jak v cod, kde si mysli ze jim staci udelat par "bombastickejch" skryptu a maj vyhrano a vsichni z toho budou padat na prdel :)
  • to me teda ne, grafiku mam totiz dx9 a ta neni podporovana.. :( ale stejne high grafika je dobra jen na singl..
  • Prej sandbox *1* NEHUL TO!!
  • jop uz od prvniho dilu... :)
  • Jedina hra ktera me donuti vstat a hrat ji na PC...
  • Cti to do konce....je tam i originalni rusky preklad. Slo mi o rocked propelled, kterej nedava smysl....
  • Bf že je sandbox?? *1*
  • Vcelku sexy video, doufam, ze zamakaj na AI, v bad company mi neprisla nijak skvela...
  • S tím musím souhlasit - opravdu jsem si při záběrech z hraní připadal jako v létě bez slunečních brýlí. A to mi zatím snad žádná hra neukázala (HDR a podobné efekty se také musí umět odladit - a zde to vypadá opravdu k světu). TĚŠÍM SE!!
  • nvm jak tu nejaky lidi muzou srovnavat grafiku CoD a Battlef. kdyz battle. je sandbox hra... probudte se!
  • Frontlines Fuel of War měl taky v SP prostoru dost :)
  • DžidzondaJidong !! haj haj haj !!!
  • Ty jseš asi zaskriptovaný co ?-))) Hrej MP a pokud si myslíš, že to je rajská mrkni do trouby a co tam uvidíš? no kuře přece....
  • *prey
  • Bych rád poznal maníka co přidělával tu zářivku ( ve videu 1:19 ) malý otřes a už se vyškubne z betonovýho stropu :D .. to se většinou a nejen u nás přichytává nástřelovacíma hřebíkama který drží jako bejk :)
  • Nevim mě je z enginu kterej mi příde od BF BC 1 už po těch letech nablití páč je to pořád to samý a ten kdoo říká že mezi BF BC a BF BC je brutální rozdíl a pokrok asi mluví zhladu sory...

    Z tohodle videa je konečně vidět nějaká změna... Bylo by dobrý se na to dívat komplexně a zahodit za hlavu osobní zaujatost vůči COD nebo BF, je to pořád dokola, BF hráči melou pořádd to svý COD jakbysmet... omg už mě to neba..!

    COD je na tom stejně. Už by to chtělo konečně něco opravdu nového ne jen další a další nádstavbu předchozího dílu.
  • Doufám že udělají kvalitní singl zatim to vypadá pěkně.
  • Nevím, co očekáváš od singleplayeru pro převážně multiplayerovou hru již od prvních dílů, kdy tak nějaký plnohodnotný SP, který kdy BF série obsahovala, přišel pouze v Bad Company větvi, kde to byl koridor taky a spíše jako jakási ochutnávka před hlavní náplní této značky. Ono " z Battlefildu koridorovka " je hodně zcestný vzhledem k faktu, že absence plnohodnotného SP nikdy nemohla hráčům nabídnout nic jiného než vynikající MP, a tak nechápu podle čeho si přišel na to, že se náhle z BF a ještě k tomu ve hře pro jednoho hráče, stala koridorovka?
  • Doufejme že to nebude jako u Medal of Honoru u kterýho SP vypadal hezky (taky mě SP nezajímají pouze MP) a MP byl udělanej v enginu od Dice (BF BC, BF BC2) a MP byl jen přetexturovanej Battlefield... :D Dneska už člověk nemůže věřit žádným pre-release matrošům :) Lets pray and hope :D....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší