Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *1* tak on celkově ten Balkán je specifickej, někdy sem si tam přišel taky jak na dovolené a obzvlášť Britové sou opravdu velmi laksní a přišlo mi, že si z většiny ani neuvědomovali, že jsou v militantní zóně...
  • KIMCID
    super jak z necelejch tří minut každej ví jaká to bude hra *1*
  • Teda koukam ze se tady snad kvuli me jeste rozpouta nejaka hadka, to jsem fakt nechtel.
    A k memu prispevku, proste se to snazim brat logicky, chapu ze tihle chlapi musi mit ve skutecnosti tuhy korinek a nejsou to zadna orezavatka, ale stejne, at je to nejaky Ranger nebo SAS nebo cokoliv jineho, kdyz jdu do boje prece nenecham casti sveho tela zbytecne napospas vnejsim vlivum, uprimne ja jsem docela fanda do vojenske techniky a valecneho tematu obecne, jezdim na ruzne predvadecky, sleduji hodne dokumentu natocenych i samotnymi vojaky a opravdu jsem nikde nikdy nevidel ze by si nejakej borec pred bojem vyhrnul rukavy protoze je mu moc horko. Prece to jejich obleceni ma nejakej smysl ne?!
  • ono ale vazne je videt vzduchovou stopu ..kour samozrejme ne .. je to jeden ze spusobu slednovani zastrelu .. kdyz treba neni mozne videt misto dopadu ..
  • Když myslíš *2* nemám potřebu tě přesvědčovat *3* stejně tě v životě neuvidim...
  • Me zase Spetsnaz varili Borsc.
  • Ani tam takhle nevypadali. Mam podezreni, ze je videl na krabicce hry. Presne ten vousatej borec z kverem. *1*
  • Realny to neni kdyz se podivas na youtube tak zadna velkorazna odstrelovaci puska to nedela + mel jsem moznost si vystrelit z 50.cal Baretty a taky nic a to zrovna teplo venku nebylo. Dle myho to je usnadneni protoze je tahle M95 natolik silna aby si ji hraci vsimly a nebyly v nevyhode. Coz kazi dojem bojiste.
  • Arma je stejná arkáda jako BC nebo cokoliv jiného. Jen tam je trochu líp vyvedena hra za vojáka, ale všechno ostatní je tak strašně odfláklé, že o nějakém simulátoru nemůže být ani řeč!
  • Je fakt ze z Battlefield serie jsem hral pouze B2, B:BC2 a teď betu B:P4F, takze vim jak se to hraje, ale 64 hráčů jsem ještě opravdu nikde nezažil. :)
  • Paulcz
    no nemusí to být simulace, jen by to chtělo něco nového nebo dělat to s jiným přístupem. Akce alá Black Hawk Down tu byla už tolikrát..
  • Ja byl v KFORu jedine s SAS, ale jezdej tam spis na dovolenou...V afgu uz to brali trochu vazneji a dost lpeli na ustrojenost a jednotnost. To spis takovy rumunsky nebo poslky specialky...co typek to jina ksiltovka.:D
  • Zarostlý jsou předevšim v Afgánistánu aby zapadli mezi místní domobranu ;)
  • Rozhodne neni. Ani s munici raze 12,7mm nemuzes sledovat nejake kourove stopy...logicky, z ceho by kour unikal? Z projektilu? z prachove naloze? Draha urcite ne. Na sledovani drahy jsou naboje specialne svitici....
  • Když sem byl s jednotkou KFOR na misi na Balkánském poloostrově, tak sem měl možnost se s nimi v roce 98 setkat, když tam byli jako podora...
  • No jen si zůstaň u singlu. Takové jako ty v multiplayeru nepotřebujem (střílení do vlastních)
  • No jelikoz v Iraku atd je vcelku vedro tak si spousta vojaku vyhrne rukavy si predstavte vy geniove. Rangers nejsou Delta Force ani ty Tier 1 Rangers je ucelena jednotka ktera pouziva taktickou vystroj a maskovani dle potreby. A to ze sou zarostly ? Moc ste se vzily do MEDAL OF HONOR. Ty zarostly nebyli Rangers ale Tier 1.
  • Když sem byl s jednotkou KFOR na misi
  • Samozrejme v ruskem originale je to rucni protitankovy granat(omet) ... koukam, ze co do pohonu jsou zmateny i na wiki. U PG dojde k zazehu pouze v samotnem RPG a samotny granat pak leti pouze pomoci kineticke energie a stabilizacnich kridelek....:)
  • Ty asi budeš v sérii novej co? :) Veliká podívaná to v původních BFs vždy byla a je. V tolika hráčích a s dostupnou technikou a vhodným bojištěm, atmosferické boje probíhají po celé mapě v nejrůznějších kombinacích - pěchota x pěchotě, taková uskupení proti nepřátelkým obrněncům, flotily proti flotilám, případně dochází i k neférovým střetům, například pěchota x tankům. :) Zcela běžně se otevřou možnosti takových situací, kdy jako pěšáci zoufale bráníte důležitou vlajku nebo jinou důležitou pozici jako např. most, proti obrovskému nepřátelskému útoku tanků a pěchoty a doufáte, že ti týpci, kteří právě odstartovali z letiště zasypou soupeře dřív, než tu pozici ztratíte. Zkrátka se bojuje a neustále něco děje všude kolem tebe a není nad takové chvíle, kdy si sedáte do vyloďovacích člunů přichystaných na úder na ostrov, zatímco ostatní hráči vás podporují z bitevních lodí a nad tvou hlavou se o nadvládu snaží vaši piloti. To samé platí i pro Battlefield 2, kde atmosféra a hratelnost dostává díky modernějším zbraním jako kupříkladu vrtulníkům a podobně neméně velkou podívanou. Doufám, že tento díl zase tu velikost Battlefieldům zase navrátí. Je totiž pravda, že na Frostbitu to bude ještě v takovém počtu velice působivější...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší