Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dela .. ale ne vzdy je to videt :) .. zalezi od podminek
  • Jezis, to neni rocket-propelled grenade....to je zmatenej americkej preklad, protoze jim jeste nedoslo, ze RPG nema raketovej pohon. Spravne je RPG reaktivni protitankovy granat - RPG....

    Ale jinak hodne vtipna myslenka
  • nejlepší video co jsem za dlouhou dobu viděl,těm zvukům se nic nevyrovná, COD proti tomu zní jak nahrané mobilem. Mít tak adekvátní železo......začínám šetřit :) jedna věc mě v BC2 štve a sice M95 dělá čáry za kulkou po každým výstřelu, je to reálný??? vždycky to značí pozici snajpra...
  • Ja se s nima setkal....kdes je racil videt ty? Black hawk down?:D
  • To bude námrd! *2* *5*
  • to je mozne ale o tom ze te odhodi vybuch nic nepisu :) Priste cti a premyslej nez neco napises ;) ... verim tomu ze pokazde kdyz projdes touhle pasazi tak vojak zarve RPGGGG a pokazde z toho sameho mista vyleti raketa a trefi to same auto (ktere predtim nepujde rozstrilet) a auto vybouchne .. ted je otazka jestli je trigger u dodavky nebo se to spusti i kdyz budes stat jinde .. nebo je trigger i u jinych aut a raketa poleti do auta u ktereho stojis ..
  • to bohuzel ano .. ale da se to udelat dobre anebo callofdutyovsky :) to ze bude sekvence s odtahovanim vzdy na tom samem miste mi nevadi .. ale alespon spawny nepratel kdyby byly nahodne a RPG vzdy na jine strese ..
  • Paulcz
    .. a jejich prd zabije 10 Talibánců!
  • Tak zrovna to s tim rpg script neni;-) vyvojari tvrdi ze kdyz pobliz tebe neco vybuchne tak te tlakova vlna odhodi. To plati jak pro SP tak MP. Priste si zjisti fakta nez neco napises.
  • Pokud tím myslíš to, že se voják přilepí k překážce a pohled se přepne do TPS, pak nesouhlasím. Poku myslíš vyklánění, pak souhlasím.
  • pockej to si trochu pletes :) .. Rangeri jsou sice elita ale od Seals, SAS, Delty atd se pomerne lisi .. (mluvim ted od modernich rangers ...rangery z kolonialniho obdobi bych asi nechal stranou :) ) ..hlavne co se tyce urcite vnitrni discipliny, zpusobu nasazeni .. takze rangera v triku, siltovce nebo helme na in-line a s plnovousem jen tak nepotkas :)
  • mmrrxx
    nie tak celkom :) kazdopadne vo videu je jasne za koho hrame, mal som to tam cely cas len az po tvojom prispevku som si to zastavil a pozrel poriadne , hlavny hrdina sa vola Henry "Blacky" Blackburn, a je z US Marine 1st Recon Bn http://en.wikipedia.org/wiki/1st_Reconnaissance_Battalion
    co boli presne aj chlapci v seriali Generation Kill, cize to potvrdzuje presne co som pisal v mojom prvom prispevku v tejto diskusii ze mi to pripomina presne atmosferou Generation Kill
  • Tak na to sem se snažil narazit, Rangeři sou magoři, vousatý chlapy v kšiltovách, bez základní výstroje, pouze se samopalem či puškou silné ráže, který si choděj například po Afgánistánu, naprostou ignorujou základní pravidla jako je tichej pohyb a prakticky hledí smrti do očí a nebojí se jí...
  • mmrrxx
    njn, z pohladu deja nevieme ze ci nehrame za nejakeho clena delta force, a pod., ale ak je hlavny hrdina sucastou tej jednotky v ktorej posobi, bolo by autentickejsie aby mal rovnaku vystroj :)
  • Hlavně si nedokážu představit battle 64 hráčů na mapě. To bude hodně velká podívaná *1*
  • Viděl si někdy Rangery? (tím nemyslím Walker Texas Rangera, ale specíální jednotky americké armády, něco jako SEALS neb SAS)
  • Tak tak, prostě PC MP je nenahraditelnej *5*
  • jo jo moje chyba:-D tak sory :-D
  • Pokud vim, tak jsem četl, že B3 se primárně vyvíjí na PC a až pak se bude portovat na konzole. :) BTW: opravdu myslíš, že tohle je na konzolích ? :)
  • Tak když budeš chtít simulaci, máš tu ARMA 2 a Operace Flashpoint 2, Battlefield byly vždycky arkádový a už s tím nic neuděláš *3* jinak souhlas, že grafika pěkná *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší