Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No tak kdyz tahne sveho partaka, tak tam jsou jasne videt klavesy WASD a blikamu "mackej S", pro tahnuti dozadu, takze dle toho bych rekl ano, je to ukazka z PC verze.
  • Video perfektni, super atmosfera a zvuky skutecne pripominaji boje v ulicich, avsak jednu pripominku, ktera mi ten autenticky zazitek kazi je, ze opravdu hlavni hrdina (chapej hrac) ma asi jen tricko s kratkym rukavem. Kruci prece jsem vojak ne, a tak mam stejnou uniformu jako ostatni, nehlede na to, ze s temi kratkymi rukavy by byl asi za chvili dost porezanej od letajicich ulomku apod. Ale jinak super video.
  • Tak mi připadá že se tady všichni rozplýváte nad super grafikou a DX11 ale není známo z jaké platformy to je gameplay a navíc DICE samo říkali že hlavní platforma je xbox pořád myslíte že to je gameplay s PC?Velmi otom pochybuju *5*
  • Nikdy jsem nebyl moc velkej fanda Battlefieldu ale tímhle jsem ohromen *1*
  • jakubc
    naprostý souhlas, viz moje reakce níže. Battlefield má ale aspoň ten povedenej multiplayer, to je polehčující okolnost.
  • Tohle nejsou žádné cool hlášky ale ustálené armádní výrazy, které jsou už nějakou dobu zavedené. Jejich cílem je stručný a rychlý popis situace, nemají vypadat cool.
  • Paulcz
    lepší grafika, hezčí animace, snad docela pěkná atmosféra, nudné prostředí a xkrát omletý pseudokonflikt, američtí vojáci přinášející mír a lásku, nepřátelé lezoucí z úkrytu přímo před hlavně, příšerný mainstream, inovace a invence 0, arkádovost.. kolik ještě takovejch her uvidíme *7*
  • no, to bych byl trochu opatrný... vypadá to výborně, ale to video poskytovala až moc prostoru pro představivost (kvalita) a bylo moc šedé, jak už jsem si stěžoval před časem u obrázků. Žádný hezký kontrast, nic co by mě nadchlo, i když kvality grafiky jsou očividné. Jinak hratelnost je prostě...už to musím říct, ubohá- střílečky typu CoD bych opravdu už pomalu zrušil, je jich nějak moc...CoD každý rok, do toho nové Battlefieldy plus nové MoH...a určitě jich je ještě víc. Kromě grafiky nulová invence.
    Samozřejmě kromě multiplayeru, hrál jsem jen free betu nebo demo nebo co to bylo od Battlefieldu BC2, ale tam samozřejmě CoD hravě strčí do kapsy. .-)
  • V dobach ked bol v kinach Black hawk down a prisiel COD:MW sa mi este cool zdali.
  • Tak on je problém, že u těhle her z 95 % SP prostě naskriptovaný jsou a moc se tomu nedá vyhnout..
  • A nebylo zrovna tohle to pravé ořechové? *1*
  • smejki
    ony nejsou cool. ony jsou ustálenými výrazy. není nic horšího, než:
    "unguiged missle flying to us!"
    "what?"
    "rocket-propelled grenade from left!"
    "what from left?"
    "I dont wanna be cool, but as you wish - RPG!"
    BOOM!
  • :D Ved to, nic nove sa vymysliet neda. Treba pockat kym "modern" bude otrepane a pojde sa do obdobia ked neboli rpgcka.
  • Touché. :D ...zrejme hrám vela military shooterov, asi na cas tento zaner vynecham, nez mi tie hlasky znovu zacnu pripadat "cool".
  • A proč nevymyslet nějaký nový hlášky? Já s tím vcelku souhlasím. Pokud se ovšem každá válka vede podle receptu "povaříme, podusíme, odstavíme", mám nejspíš smůlu. "Árpííídžííí" nazdar.
  • smejki
    no jo, ještě to chce zlatého DEagla *1*
  • smejki
    První nativní DX11 hra. První. A už teď vypadá tak, že jedna zaplivaná ulice strčí do kapsy cokoliv - celý Crysis a zkrátka všechny vymazlené DX9 hry. Nyní si představte, co s DX11 dovedou za dva za tři roky, kdy to budou mít pořádně v rukách. vezměte si skok mezi prvními a posledními DX9 tituly. ó, mlask!
  • vypada to pekne .. snad jedine aby to nebylo prilis naskriptovane .. coz zatim tezko rict .. ale v podstate tohle cele byl jeden velky skript .. bez za kolegou, zpomaleni casu a odtazeni kolegu .. par sekund rekreacni strelby a pak zase skript s RPG .. nic proti skritpum jako takovym .. v linearnich hrach nutne ale minimalne nahodne umistneni nepratel by bodlo ..
  • ty budes nejspis zase jeden z tech co cerpaji realitu z her a filmu ne ? :) proc by proboha ve hre ze soucasnosti davali pryc m4 nebo m16?
  • smejki
    a u kuchařských pořadů se bojíš, že bys neuslyšel "nakrájíme", "podusíme", "necháme odstát"?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit