Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BC2 mel zvuky pekne .. ale ne moc realne .. spis takove hollywoodske .. coz se na druhou stranu nejspis dobre posloucha
  • Boot
  • Oakley SI Assault Bots mam je uz pres rok a jsou paradni
  • Ku koncu uz som sa naozaj zacinal bat ze nikto nezaziape "áRPííídžíííí", "Incomíííng" alebo "Fire in the hóóóóle".
  • Tak Crysis puvodne vyslo jen proto aby nad nim PC hraci s nadupanym sestavama mohli masturbovat. Podle me to ale asi zadny trhak nebyl (sam sem ho hral, grafika revolucni, SP me neudrzel dokonce) kdyz se ted "snizuji" na uroven konzoli a na zakl. toho hra vypada graficky naprosto tuctove.... Lets go to buy it ! :D... Tohle vypada opravdu stavnate.. lets see.
  • mmrrxx
    mozes mi pls napisat vyrobcu tvojej obuvi ? diijk
  • Tak tohle se mi hoodne libi. Uprimne tato grafika mi prijde mnohem koukatelnejsi nez nejaky Crysis, ktery muze byt sice preplacany efekty ale toto se mi libi mnohem vic.Hlavne animace a obecne pocit z boje. Ted jen doufam ze to nezprasi nejakou blbosti, jako uplne hloupa AI nebo nedej boze nejakou velkou botou v MP. Kazdopadne vypada to dobre, moc dobre.
  • Pouzivam v Airsoftu tu samou obuv co namorni pechota US Army a ten zvuk sice neni uplne realnej ale hoodne podobnej
  • Tak tohle strčí grafikou i crysis 2 do kapsy ty animace zvuky fakt nádhera ještě by to chtělo vidět nějakou destrukci.
  • Kdyz by ses podival poradne tak zjistis ze vetsina nepratel se kryje za predkem auta nebo se o to snazi jelikoz v armade te uci ze pokud se kryjes za autem tak jediny opravdu kryty misto je u motoru zadna ze standartnich zbrani jen tak neprostreli blok motoru.
  • A právě proto mě boj na mapách s botmi místo realných hráčů nebaví. Víš přesně co udělá a to mě osobně vůbec nebere. Chápu, že někdo kdo nemusí online fight tuhle možnost ocení, ale to bude spíš minoritní skupina lidí. Takže nepočítám s tím, že se to v B3 objeví :)
  • XM8 mala nahradit uz trosku zastarale M4/16, ale bolo vyrobenych iba niekolko tisic prototypov a koli financiam sa proces zastavil
  • nice...
  • 1) boty si nastavim jak potrebuju
    2) nehrozi zadne lagovani a vypadky
    3) nemusim slozite hledat servery a cekat az se nekdo pripoji atd
    4) HLAVNE - boti jsou predvidatelni a nezabiji me jakmile vylezu z baraku

    Online hrani me moc nebavi, protoze jsem prilezitostny hrac a nemam potrebu nejak skillovat, takze me docela odrazuje, ze ostatni me hned sejmou. Sice je obcas legrace strilet po vlastnich, ale to se rychle omrzi.
  • Trapna M4 ty musim bejt kompletni vymastenej !!!! Zbrany typu M4 a M16 jsou zakladni zbrani pro 95% americkych jednotek ty gumo. *10*
  • No nevim na co si se díval ale křížek o zasáhnutí tam je a tohle je singl takže by to mělo bejt trochu reálný a nevim že by američtí vojáci používali zbraně typu scar,hk416...
  • No tak hrani s botama na multiplayerových mapách se néda moc považovat za singlplayer ale třeba tady budou taky boti ale nechápu proč hrát proti botům když můžu hrát proti opravdovým lidem :)
  • no co mna z celeho videa potesilo najviac je absencia dementneho krizika ktory debilom dava najavo ze skutocne zasiahli svojeho oponenta.Co ma znechutilo najviac (nie su osekane kulisi nakolko ich pricitavam singlu) je trapna m4 v rukach vojakov.Snad na vyber budu aj dalko lepsie a modernejsie zbrane napr FN SCAR ci HK416.Dufam ze SCAR nebude zas len nejaky odvar samopalu vid bc2 ale skutocna utocna puska. Takysto verim ze paskvil v podobe XM8 sa tam uz neobjavi.
  • Tak tohle strčí grafikou i crisis 2 do kapsy ty animace zvuky fakt nádhera ještě by to chtělo vidět nějakou destrukci.
  • Me prave v Battlefieldu, zejmena v BF1942 bavil prave singleplayer proti botum na otevrenych mapach se zabiranim uzemi jako v MP:-/ Kdyz chci COD, hraju COD.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit