Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • **vynikající
  • *vynikající
  • a co Bad Company 2? Tam mi zvuky přišly opravdu vinikající :) Navíc bf 3 mi v některých momentech bc2 připomíná
  • Noooo...hraní si na vojáčky*táhne* *1*
    Líbí se...
  • Singl by mohl bejt otevřenej třeba i bude tohle je jenom jedna mise. A multiplayer by měl bejt v duchu battlefield 2.
  • nepochybujem, ze bf3 bude totalna pecka, ale tymto videom ma zrovna nedostali. a uz by konecne mohli do hry dorobit poriadny system krytia.
  • Nevím jestli to video bylo účelně upraveno, ale pokud ve hře budou opravdu takové autentické zvuky a dabing, tak bych si troufnul říct, že to bude revoluce. Do dnes mě mrzí, že se všichni ženou po lepší grafice, ale zvuk v 99%hrách vůbec nezní autenticky. Neustále si připadám jako někde v nahrávacím studiu kde vše zní až moc perfektně .-(. Taky musím uznat, že lepší trailer jsem snad ještě neviděl ;-)
  • Co to sakra je??? Dyt to vypada jak BFBC2. Ja cekal pokracovani puvodniho Battlefieldu. V puvodnim Battlefieldu byla (i v singleplayeru) mapa, kde se proste behalo sem tam, obcas se umrelo, nasledoval respawn a behalo se dal. Tady vidim klasicky koridorovy postup vpred, ktery mi zas az tak nevadi, ale co ma sakra spolecneho s Battlefieldem??? A dalsi vec co mi prekvapuje je, ze jsem jediny, kdo si toho vsiml.
  • V pocitacovych hrach odjakziva... nepamatuju jedinou vyjimku.
  • Ach jo, že jsem se na to video vůbec díval... Teď už mi nezbývá jiná možnost než si tu hru koupit až vyjde.. *1*
  • uz se tesim naty masakry v postranich ulickach:D
  • tak to je luxus
  • Tak trailer mě docela přesvědčil, že předobjednávka nebyla marná. Teď už si jen počkat :)
  • sweet
    dice jsou borci BBC2 byl v multi totální nářez a tohle bude to samé z třešničkou nahoře
  • KIMCID
    auta jsou neprustřelná??
  • mmrrxx
    atmosferou mi to pripomina serial "generation kill" alebo "over there" co je super, lebo je z toho citit strach o zivot a realitu , cele gameplay video vyzera super, ale tie zvuky by som az tak neospevoval, napr. zvuk utekania pri 1:31 mi pride dost nerealny, neviem co za obuv by to musela byt aby tak "klopkala" Bates, Warrior ani dalsie vojenske topanky co poznam toto nedaju ani kebyco, to len na margo "uzasnych realnych zvukov "na poněkud jiné úrovni" *3*
  • tuším že v Cryteku si asi právě nědělali do kalhotek :D
  • DICE jsou opravdu mistři na bojovou atmosféru a myslím i na hratelnost. Pokud neudělají podobnou chybu jako v BC2 se špatnými hitboxy a zalagovaností, tak to bude dokonalost sama *1*
  • CoD už je dávno mrtvé, BF je ve všech směrech úplně jinde
  • Pete.palis
    Tak tohle vypadá na totální luxus!...představa multiplayeru a mám erekci *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit