Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Generalmagor
    Konečně se našel někdo, kdo chce překonat dlouholetou klasiku COD. Cod mě přestává bavit. Věřím, že Battlefield 3 bude vetší pecka a překoná vše. Do toho! *1*
  • mě by teda nevadilo kdy by tam byly i starší klasické zbraně např:m16,m4,ak-47
    • sorry překlep to sem nepatří
  • Konečne hra ktorá PC využíva na 100%.A hlavne keď si kúpim PC za 1500Euro tak ten výkon mi k niečomu bude.A Crisis 2 stačí si pozrieť tento trailer a hneď budete vidieť ten rozdiel.A byť Crytekom tak už si trhám vlasy.
  • Vypadá to úžasně, rozhodně líp i co se hratelnosti týče než to MP demo Crysis 2 *3*
  • Chci se zeptat, nemůžete nám dát možnost sledovat i v HD? Já totiž jdu vždycky potom radší na IGN youtube channel a pustím si video v 720p / 1080p.
  • Vypadá (a zní) to famózně...a smrdí to CoDkama přesně tolik, co je potřeba, takže dávám palec nahoru!
  • Dobře oni !!!
  • Autenticita prostřednictvím zvuků? Jako v posledním MoH, kdy se při zásahu odstřelovací puškou na kilometr daleko, ozval zvuk kulky pronikající tělem nepřitele.... *7* Nenechte se vysmát autenticitou.
    • zvuky zní parádně, ale co se týče realističnosti jejich šíření... v tom máš jistě pravdu že se to dá hodně posrat. Tohle snad měla nějak rozumě zatím zvládnutý jen ARMA : / Ostatní se na to vysrali buď uplně a zvuk se šíří jak světlo, nebo z toho vznikl nějakej kočkopes jak u MoH : (
    • MoH dělali jiný týpci...DICE dělalo jen multiplayer.
      takže tam bych to tolik nepřipisoval k BF...
  • Pánové&dámy přiznám se k trochu nepříjemnému orgazmu, orgazmus byl krásný, je to battlefield (ne cod. sra*čka), ma to znicitelne prostredi a podobnou hratelnost jak BFBC2 (thums up) a vypadá to neskutečně dobře, nepříjemné na tom je že budu muset upgradovat pc, ale tohle je hra kvuli ktere to udělam, tato hra nekonzoloidovala a je primárně na PC !
    ps: fps bude vždy lepší na pc, s gamepadem prostě chybí precizní milimetrová přesnost, to mi niíkdo neveme.... *5*
    • no COD je dobre ale od COD4 to slo do prdele a doufehjme ze to nedopadne jako z MOH
    • Primárně na pc, ale všdchny 3 verze budou vypadat až na pár drobností stejně :) :P
      • at vypdaji klidne uplne stejne .. ale hlavne at se stejne nehrajou ..
        • asi tak
    • spis pokud bude hratelnost jako BC2 tak thumbs down a pokud spis jako BF2 nebo bf1942 tak thumbs up *3*
  • Na SP sere pes, otazka jak bude vypadat MP...
    Protože tohle (chovani zbraně, zaměření na realističnost) mi hodně připomělo singleplayer z Medal of honor od Danger Close, až sem nevěřil že to dělali DICE = ti sami lidi, kteři mu udělali (lepe řečeno totalně dojebali) multiplayer...
    • No tak si na nej pocekej a s tim sranim jdi nekam.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit